Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Konkurences cīņa?
  Parādās tieša saistība ar šo ziņu:
  ''Nākošās nedēļas sākumā darbu sāks jauns sludinājumu portāls «bono.lv», aģentūru LETA informēja portāla pārstāvis Dāvis Ziediņš''.
  www.tvnet.lv

  3
 2. iconMariss Andersons 2017. g. 6. augustā 14:48

  Ja pareizi saprotu tad vēlme pārdot autiņu un šo vēlmi izteikt ar sludinājumu palīdzību nenozīmē darījumu un saimniecisko darbību. Kāds sakars VID ir šiem sludinājumiem. Bez tam ar ko tad nekustāmo īpašumu tirgotāji SS.LV ir labāki par autotirgotājiem? Paskaidrošu ar to ka, nekustāmo īpašumu pirkšana un pārdošana ir sakārtota tā ka nodokļu iekasēšana notiek reģistrējot īpašumu un veicot darījumu. Kad liedz VID un likumdevējiem sakārtot arī šo jomu bez represijām pret tiem kam nav nekādu pienākumu bez maksas to veikt VID vietā???? Un pat ja VID kko vēlās no privāta uzņēmuma, kas šajā gadījumā ir produkts apkopotas informācijas veidā, par to ir jāmaksā, vismas ir jāpiedāvā kkada samaksa. Nenotikuši darījumi vispār nav VID kompitence un SS arī nav tā vieta kur šie darījumi notiek. Tad jau tāpat varētu piespiest mobilo sakaru operātorus ierakstīt visas sarunas un visas arī nodot VID lai tas varētu sodīt katru kurš kko ir mutiski kādam piedāvājis pirkt vai pārdot.

  13
 3. iconJuris Rozenbergs 2017. g. 6. augustā 11:48

  Prieks par to, ka kāds ir ierādījis vietu VIDam. SS - malači ! ;)

  13
 4. vai kāds te izlasīja galveno.....visi pārējie jau stučī......VIDam

  4
 5. iconMārtiņš Radiņš 2017. g. 6. augustā 00:40

  Portāla vadība pret klientiem vairākus gadus attiecas kā pret sūdiem un viņiem par to nekas nebūs, jo tas, redziet, biedē citus nodokļu šmugulētājus, kas tā rezultātā var reģistrēt savu šmuguli ārvalstīs? Neko pretlikumīgu neredzu.

  14
 6. Pateica reņģēdējs, IT eksperds.

  9
 7. ss katru gadu valsts kasē iemaksaja 2.5 miljonus eiro, kas tagad tiks maksāti cītā (ne-reņģēdāju) valstī. reņģēdājiem gan par to prieks. cik tu šmuguli samaksāji nodokļos par pagājušogadu no savas minimālās algas? :)

  19
 8. E

  negāja jau runa par ss nodokļiem vai sūdīgo klientu atbalstu, bet gan citu sludinājumu licēju visa pieejamā informācija. pārsvarā tie kas mašīnas bieži tirgo utt

  5
 9. E

  malači VID ne tikai mēģina apturēt nodokļu nemaksātājus (pārsvarā gan kur nevajag) bet arī pilnībā iznīcina LV ekonomiku. aplausi.

  44

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi