Eksperti skaidros «ss.lv» saimnieciskās darbības apturēšanas nepamatotību un gaidāmās sekas

Ilustratīvs attēls.
 

Interneta nozares eksperti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lēmumu apturēt «ss.lv» saimniecisko darbību vērtē kā nepamatotu un pirmdien, 7.augustā, skaidros tā iespējamās sekas uz Latvijas uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību, informēja ekspertu pārstāvis Toms Kursītis.

Saistītie raksti

Ārkārtas preses brīfingā plkst.12 «Birojnīcā», Dzirnavu ielā 84 k-2, Rīgā interneta nozares eksperti skaidros iespējamās sekas uz Latvijas uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību kopumā, kas varētu rasties pēc VID «nepamatotā lēmuma apturēt sludinājumu portāla «ss.lv» saimniecisko darbību», pavēstīja Kursīstis.

Konkrētais precedents var mudināt pašmāju lielākos e-komercijas uzņēmumus pārcelt savu darbību uz ārvalstīm, bremzējot Latvijas e-komercijas nozares turpmāko attīstību, pauž eksperti.

Reklāma

Preses brīfingā piedalīsies informācijas aģentūras LETA un portāla TVNET valdes loceklis Juris Mendziņš, augsto tehnoloģiju uzņēmuma «Inbokss» īpašnieks Andris Griķis un uzņēmuma valdes loceklis Jevgenijs Kuzņecovs, kā arī zvērināts advokāts Jānis Zelmenis.

Kā ziņots, VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar «ss.lv» īpašniekiem saistītā uzņēmuma SIA «Internet» saimniecisko darbību.

Tikmēr ceturtdienas vakarā «ss.lv» mainīja domēna vārdu uz «ss.com».

Saistītie raksti
Sludinājumu portāla «ss.lv» īpašnieks apsver iespēju pārcelt darbību uz citu valsti

Sludinājumu portāla «ss.lv» īpašnieks apsver iespēju pārcelt darbību uz citu valsti

SS.lv pārstāvis: VID lēmums slēgt interneta vietnes ss.lv darbību ir absurds

SS.lv pārstāvis: VID lēmums slēgt interneta vietnes ss.lv darbību ir absurds

VID atturas komentēt savas tālākās darbības attiecībā uz «ss.lv» pārtapšanu par «ss.com»

VID atturas komentēt savas tālākās darbības attiecībā uz «ss.lv» pārtapšanu par «ss.com»Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 490 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft