Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Lielāko tiesu autoratlīdzība ir gabaldarbs, kur maksā par zīmju skaitu. vai kādu citu ekvalentu (dziesmas garums, zimējuma lielums etc.) Vai arī no pārdotā kāds iepriekš atrunāts procents..
  Kāda minimālā alga - viņi tiešām ir slimi?
  Vai autoratlīdzība ir samaksāta pareizi - pārbaudīt pavisam elementāri- parādiet rakstu..
  Jo izdevniecība (portāls vai vienalga kas), faktiski nopērk FIZISKU MANTU, kuras esamību var pārbaudīt..
  samaksāta autoratlīdzība- lūdzu parādiet rakstu, gleznu, zīmējumu - ta jebko.. jo tas ir fizisks produkts, pat dziesma - tai ir notis..
  Ja es uzrakstīšu portālam nelielu rakstiņu - ja tagad viņi man samaksā kādus pāris EUR (vai vairāk), tad kas tagad viņiem par pāris rindiņām EUR vietā būs jāmaksā minimalā alga?..
  Sviests..
  Ja tas aprakstītais gadijums ar Redaktoru- nu redaktors saņem minimālo algu(vismaz).. par noteiktām darba stundām, vai par noteiktiem, atrunātiem darbiem..
  Attiecīgi ja viņš savā brīvajā laikā rada kādu darbu, tad viņš ir tiesīgs to pārdot, kam vien vēlās, un par cik vien vēlās..
  jo I'PAŠUMAM NEVAR PIEMĒROT MINIMĀLO ALGU..
  Autortiesības ir tāds pats īpašums kā teiksim māja, kāpēc neapspriež ka pārdodot māju, tai arī jāpiemēro minimālā Alga..
  Tiešām - slma suņa murgi..

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi