Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. r
 2. Ar kādu koeficentu ir pareizinātas deputātu algas attiecībā pret minimālo algu!!!??? Un tad, kad rēķina valstī vidējo algu, nevajadzētu iekļaut valsts ierēdņu algas (Saeimas, pašvaldību, ministrijas, uzņēmumu padomes u.t.t)

  2
 3. iconAleksandra Benusa 2017. g. 24. jūlijā 23:56

  cūku bars ferma, tik baro viņus un baro, kur ir saimniekskas vinus kaus??? barojot vinus tikai ir zaudejumi, bet vajag kaut lai ari ir kadi ienakumi acimredzami.,,,, audze tik treknumus un ar savu ruk ruk tik troksno. Nekada labuma no viniem!!!! par cilvekiem nenosauktu nekad!!!! jo cilvecigumu si iestade nezin pret iedzuvotamiem arpus saimas......

  1
 4. iconSigita Bērziņa 2017. g. 24. jūlijā 13:55

  Ir labs teiciens, lai cik arii gars nebuutu striikjiitis, tam reiz pienaak gals.....

  0
 5. Nu redz, ja izdalām uz 100 - katram pa 8000 gadā. Nudien, nav slikti. Salīdzinām ar iespējamo algas pielikumu "vienkāršajai tautai" , un redzam, kuri ir tie vērtīgākie cilvēki. Sevišķi jauki, lasot rakstus par tēmu - reforma bez jēgas, nodokļus varbūt vēl būs jāpārskata (jo nevienam laikam nav ienācis prātā, ka aprēķini it kā būtu jāizdara pirms jaunu likumu pieņemšanas"... Galvenais, ka visu dižo reformu rezultātā 100 deputātiem krietns algas pielikums. Vai tiešām pašiem nemetas nelabi?

  1
 6. iconAelita Bigača ((Ailu!)Paldies Mīļie!!!:)) 2017. g. 23. jūlijā 19:03

  varbūt tomēr par cik cilvēku izceļo no valsts par tik %samazinām darbavietas mūsu 100 gudrajām galvām , jo darba kļūst arvien mazāk

  0
 7. izklausas jau baigi labi bomzim piesviez 20Eirisus a pasie automatiski pienakas 800Eirisi nu forsa valsti dzivojam

  12
 8. kur komentars?

  9
 9. Agrak es domaju ,ka nacionala apvieniba kopa ar Tautu.....izradas ka vini tadi pashi ka saskana un parejas partijas.....balsojiet par jaunam partijam...pietiek balsot par tiem pashiem....vezhiem,omjaunieshiem,duklaviem...
  kolhoz priekshsedetajiem u.t.t..

  34
 10. iconIvo Šmits Janis R...2017. g. 25. jūlijā 04:03

  Vai gadījumā nacionālā apvienība nav mākslīgi radīts veidojums, lai būtu aižnēmta nacionālā niša ar "drošiem" deputātiem un Saeimā neiekļūtu reāli patrioti, kam nebūtu vienaldzīgs Latvijas, latviešu liktenis. Latvieši brauc prom, bet pret nekustāmo īpašumu no austrumiem iegūst patstāvīgās uzturēšanās atļaujas (līdzīgi kā tad, kad aizsākās trešā atmoda, lai ar metro u.c. neierastos cēlāji no Krievijas un atšķaidītu latviešus). Un neviens nenoskaidro, kur ņēmuši un kas šiem turīgajiem devis šos līdzekļus, lai iegādātos īpašumu. Un ne jau viena persona, kura iegūst atļauju dzīvo 10.dzīvokļos, bet viņi izīrē un pelna labu naudu, nemaksājot nodokļos ne centu, vienīgi gada īpašuma nodokli. Vēl jauks fakts - KRIEVIJAS PILSONIS, KURŠ SASNIEDZIS LATVIJĀ NOTEIKTO PENSIJAS VECUMU UN IMIGRĀCIJAS DIENESTĀ DEKLARĒJIS UZTURĒŠANĀS VIETU - RĪGAS PILSĒTA - VAR IEGŪT BRĪVBIĻETI SABIEDRISKAJĀ PISĒTAS TRANSPORTĀ - KAUT NEKAD NAV MAKSĀJIS NODOKĻUS LATVIJĀ!!! Bet latvju tantiņa, onka maksā par pilnu programmu, ja dzīvo aiz Rīgas pilsētas robežas. KUR IR NACIONĀLĀ APVIENĪBA???? TAS VISS VELK UZ PASŪTĪJUMA POLITIKAS REALIZĒŠANU, LAI LATVIEŠI PALIKTU AIZVIEN MAZĀK LATVIJĀ, BET CITU VAIRĀK

  2
 11. Kad ,jus beidzot aizrisieties!!!!!!

  50
 12. iconMāris Naudiņš (Naudiņš) 2017. g. 20. jūlijā 23:03

  Hei, hei! Jūs tur ''augšā'', tauta grimst nabadzībā, bet jums algas palielināt! Tā vien gribētos jūs uz maizes un ūdens paturēt un pie kārtīga darba pielikt! Vienīgās tulznas jums uz mēles un sēžamvietas!!!

  66
 13. iconDainis Bergmanis 2017. g. 20. jūlijā 22:47

  jo sliktāk paveikts darbs ,jo dāsnāks atalgojums ,varenā ,,valstī '' dzīvojam...

  72
 14. Vispār jau godīgāk būtu, ja deputātiem un ministriem algu noteiktu pēc viņu pašu noteiktās minimālās algas. Kaut kā interesanti sanāk - mediķiem, skolotājiem algām naudas nav, bet sev naudu atrod.
  Mūsu deputāti man alkoholiķus atgādina. Tiem arī nekam naudas nav, bet dzeramajam vienmēr atradīsies.
  KAUT JŪS AIZRĪTOS MAITAS!!!

  108
 15. P

  Kad viņi beidzot aizrīsies?

  63
 16. iconcivinosh_ezelis 2017. g. 20. jūlijā 22:24

  Cerams tad, kad visi mediķi, tai skaitā NMPD brigādes, streikos.

  39
 17. Lielākā mēra nekaunība.Kā deputātiem,ministriem un prezidenta nav kauna?Visiem sakat ,ka nav naudas,bet sev nesamērīgi paaugstinat algas.Bet tauta slīgst tikmēr ar katru gadu lielākā nabadzībā.Jūs visi naktīs mierīgi guļat?

  107

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi