«Bite» kļuvusi par «Apple» oficiālo partneri Latvijā

Ilustratīvs attēls
 

Telekomunikāciju operators «Bite Latvija» («Bite») kļuvis par ASV tehnoloģiju uzņēmuma «Apple» oficiālo partneri Latvijā, informē uzņēmuma pārstāvji.

«Esam novērojuši, ka Latvijā pieaug pieprasījums pēc «premium» klases viedtālruņu modeļiem, tostarp «iPhone» tālruņiem, kas ir vieni no pieprasītākajiem «Bite» klientu lokā. Turklāt mūsu šā gada pavasarī veiktās aptaujas dati liecina, ka šā zīmola viedtālruņi plaši tiek izmantoti gan biznesa vidē, gan jauniešu auditorijā. Esam pārliecināti, ka ciešāka sadarbība ar ražotāju mums ļaus būtiski uzlabot klientu «iPhone» viedtālruņu lietošanas pieredzi un būtiski palielināt šo viedtālruņu pārdošanas apjomus,» sacīja «Bite» vadītājs Kaspars Buls.

Ņemot vērā «Apple» pārstāvju ieteikumus, «Bite» pielāgojusi savu tīklu speciāli šā ražotāja ierīcēm – tas ir pilnvērtīgi salāgots ar «iPhone» viedtālruņu programmatūru. Tāpat visi «Bite» pārdevēji izgājuši «Apple» produktu apmācību programmu, kas mobilo sakaru operatoram ļaus nodrošināt augstākā līmeņa «iPhone» lietotāju apkalpošanas standartu.

Reklāma

Kā liecina «Bite» pārdošanas rādītāji, pieprasījums pēc «iPhone» viedtālruņiem pieaug – pēdējo trīs gadu laikā tas palielinājies par 96%, un pašlaik pārdoto «iPhone» viedtālruņu skaits veido 15% no «Bite» kopējiem tālruņu pārdošanas apjomiem, taču uzņēmuma mērķis līdz gada beigām ir palielināt to noietu līdz 30%.

«Apple» oficiālie partneri Latvijā ir arī abi pārējie mobilo sakaru operatori - «Tele2» kopš pērnā gada, bet «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) - kopš 2008.gada.

Saistītie raksti
Pētījums: Latvijas interneta vietņu pārlūkošanai no pārnēsājamajām ierīcēm visbiežāk lieto «Samsung» un «Apple» produktus

Pētījums: Latvijas interneta vietņu pārlūkošanai no pārnēsājamajām ierīcēm visbiežāk lieto «Samsung» un «Apple» produktus

Īrija vaino EK pilnvaru pārkāpšanā lēmumā par «Apple» nodokļiem

Īrija vaino EK pilnvaru pārkāpšanā lēmumā par «Apple» nodokļiem

«Huawei» viedtelefonu tirgū pērn pietuvojies «Samsung» un «Apple»

«Huawei» viedtelefonu tirgū pērn pietuvojies «Samsung» un «Apple»Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR
Māja
Māja, Mārupe, 180000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft