Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconJuris Šaumanis 2017. g. 16. jūlijā 12:52

  Jātirgo cūkas Āfrikā, lai saņem atpakaļ zem jauna brenda "Angolas oriģinālais bekons" ar PVD atzinumu.

  0
 2. e

  Folijcepurishu saiets?

  0
 3. iconJānis Jaudzems 2017. g. 15. jūlijā 19:33

  To ievazājuši paši PVD pārstāvji, kuri apmeklēja biodrošības pārbades, un ļoti iespējams tas notika mēnesi pēc pārbaudes to nav grūti noskaidrot ja vien kādam ir vēlēšanās.

  22
 4. k

  man vienīgajam šķiet, ka tā ir "podstava"? Kaut kā nereāli šķiet, ka konkrētās lielajās saimniecībās, kur ir drošības pasākumi augstā līmenī, šitais notiek? Reāli nevis mazajās, bet tajās saimniecībās, kuras traucē lielo cūkgaļas produktu uzņēmumu (no citām valstīm, vai citu valstu pilsoņu sponsorēto šeit pat) tirgus ieņemšanai? Mans subjektīvais, protams, bet interesanti nešķiet?

  52
 5. es jau nu tiem bāleliņu pvd neuzticētos, ja uzņēmumam ir nauda, lai pieaicina neatkarīgu iestādi no ārzemēm... muļķības ne āfrikas cūku mēris

  25

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi