Vidējā bruto darba alga Igaunijā pirmajā ceturksnī pieaugusi par 5,7%

 

Vidējā bruto darba alga Igaunijā šā gada pirmajā ceturksnī sasniedza 1153 eiro mēnesī, kas ir par 5,7% vairāk nekā pagājušā gada pirmajā ceturksnī, liecina Igaunijas Statistikas departamenta publiskotie dati.

Vidējā stundas darba samaksa Igaunijā pirmajā ceturksnī bija 7,13 eiro, kas ir par 3,9% vairāk nekā pagājuša gada pirmajā ceturksnī.

Šā gada pirmajā ceturksnī salīdzinājumā ar iepriekšējā gada pirmo ceturksni neregulārās prēmijas un piemaksas vidējās bruto mēnešalgas pieaugumu ietekmēja par 0,3 procenta punktiem.

Reklāma

Pirmā ceturkšņa vidējā mēneša bruto alga vislielākā joprojām bija informācijas un sakaru, kā arī finanšu un apdrošināšanas sektorā.

No apriņķiem lielākā vidējā bruto darba alga mēnesī pirmajā ceturksnī Igaunijā bija Harju un Tartu apriņķī - attiecīgi 1284 un 1140 eiro, bet viszemākā tā bija Jegevas apriņķī - 850 eiro mēnesī. Savukārt gada izteiksmē visstraujākais algas pieaugums bijis Veru apriņķī (8,4%).

Saistītie raksti
Ārvalstu ceļotāji visvairāk vidēji uz vienu iedzīvotāju starp Baltijas valstīm tērē Igaunijā

Ārvalstu ceļotāji visvairāk vidēji uz vienu iedzīvotāju starp Baltijas valstīm tērē Igaunijā

Latvija joprojām eksportē un importē mazāk nekā Lietuva un Igaunija

Latvija joprojām eksportē un importē mazāk nekā Lietuva un Igaunija

Igaunijas ražotāji vēršas EK par valdības plānoto nodokli saldinātajiem dzērieniem

Igaunijas ražotāji vēršas EK par valdības plānoto nodokli saldinātajiem dzērieniemApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 264000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft