Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAgnese Reinholde 2017. g. 24. maijā 11:13

  Cerams, ka pēc pāris nedēļām, kad sāks strādāt jaunievēlētie Domes deputāti, šis absurds tiks atcelts, jo, kas ir azartspēļu atkarīgi turpinās spēlēt visur, t.sk. internetā, bet toties milzīgās summas, kuras nodokļos iegūst no azartspēļu iestādēm ies secen mūsu pašvaldībai, attiecīgi pieaugs visi citi nodokļi un par atbalstu veselības aprūpei un visu citu varam vispār aizmirst!

  1
 2. iconAldis Golubovs 2017. g. 23. maijā 21:06

  Ara no pilsetam visas spelu zales ? Jo tur tiek apkrapti tukstosiem cilvecinu jo tajas bleku kastes ieladetas programas darbojas tikai to turetaju laba

  1
 3. Tagad tik jāskatās vai nesāks kazino skaits daudzkāršoties :))))

  5
 4. iconZajebatlers Zajebis 2017. g. 23. maijā 19:26

  kad tie deputāti reiz pieaugs ibio, sīkie smmerdeļi! bērnudārznieki!vai tiešām nav aktuālākas lietas ko darīt kā ņemties ar tām alus divlitrenēm un azartspēlēm? kas ar medicīnu? algām nozarēs? JŪSU liekēžu algām (pieprasām samazinājumu)! VIDu (likvidēt!!!!)?

  7
 5. man piemeram netraucee es vinus neredzu un nespeleju, ja kads domaa ka vinnees miljonu lai spelee...

  8
 6. iconKaspars Rakstins 2017. g. 23. maijā 18:01

  Ļoti pareizi,tik kādēļ vispār neaizliegt azartspēles. Cik daudz ģimeņu ir izjukušas tās nelaimes dēļ,cik cilvēki pašnāvības ir taisijuši netiekot galā ar azartspēļu atkarību,cik noziegumi tiek pastrādāti dēļ azartspēlēm. Žēl ka valdība izliekas,ka tas kas notiek dēļ azartspēlem ir normāli,lai tik papildinātu savas kabatas. Kad knabs beidzot pievērsīs uzmanību tam,kurš ir patiesais labuma guvējs,šajā cilvēku apkrāpšanas sfērā?

  21
 7. iconZanda Junkere-Brige 2017. g. 23. maijā 17:14

  UN KAS NOTIKS AR LOTERIJAS BIĻEŠU KIOSKIEM ???

  10
 8. iconPraktiski skaidrā Zanda Junkere-Brige2017. g. 23. maijā 20:09

  Nekas nenotiks. Uz tiem vārās valsts.

  5
 9. Pareizi darīts,visus spēlmaņus no visām pilsētām ārā,Baložkalnā atklāt Lasvegasu

  20

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi