Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. tur ir ko samazināt, bet ko darīs Latvija? īrija ieviesa jaunu nodokli- USC, kuru ieskaita nākošo pensiju kapitālā , bet pašlaik dzēš parādus.

  1
 2. Meesla griekjiem iisteniibaa nekaadus, absoluuti nekaadus aizdevumus dot nevajadzeetu. Tad anninjas slavinaataas griekju pensijas buutu apalja nulliite. Vienkaaarshi ES ir paaraak miikstie, lai iemeerktu griekjus sorkjiiraa, kaa shie to ir pelniijushi.

  2
 3. A

  Varētu arī Latvijai tādus "taupības pasākumus" un pielīdzināt mūsu pensijas grieķu pensijām, kaut samazinātajām, jo situācija tagad - "“nabadzīgajā” Grieķijā – minimālā pensija ir ap 833 eiro, bet Latvijā – vien 70 eiro, pie mums vidējā pensija – 266 eiro" !!!

  5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi