«airBaltic» amatā iecēlis jaunu sabiedrisko attiecību vadītāju - Alisi Briedi

 

Latvijas nacionālā aviokompānija «airBaltic» šodien sabiedrisko attiecību vadītāja amatā iecēlusi Alisi Briedi, pavēstīja uzņēmumā. Jaunajā amatā Briede būs tiešā pakļautībā «airBaltic» izpilddirektoram Martinam Gausam un būs atbildīga attiecībām ar medijiem, kā arī lidsabiedrības komunikāciju.

Briede ir sabiedrisko attiecību profesionāle un ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnēs Latvijas Universitātē. Viņa sāka karjeru sabiedrisko attiecību nozarē, strādājot par preses sekretāri Rīgā. 2013.gadā pievienojās sabiedrisko attiecību aģentūrai «Hill and Knowlton Latvia». Kopš 2014.gada Briede strādā «airBaltic», sākotnēji ieņemot korporatīvās komunikācijas asistenta amatu un pēc tam kļūstot par korporatīvās komunikācijas pārstāvi.

Kā ziņots, amatu atstās ilggadējais «airBaltic» korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags. Viņš aģentūrai LETA apliecināja, ka pieņēmis lēmumu par karjeras maiņu, lai neapstātos savā profesionālajā attīstībā. Oficiāli darba attiecības ar nacionālo aviokompāniju Vanagam paredzēts pārtraukt vasarā.

Reklāma

«airBaltic» pērn nopelnīja 1,2 miljonus eiro, kas ir vairākas reizes mazāk nekā 2015.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 19,5 miljoni eiro. Savukārt lidsabiedrības apgrozījums pērn bija 286 miljoni eiro, kas ir aptuveni par 1% vairāk nekā 2015.gadā.

«airBaltic» nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem.

Saistītie raksti
«airBaltic» atzīta par trešo punktuālāko aviosabiedrību pasaulē

«airBaltic» atzīta par trešo punktuālāko aviosabiedrību pasaulē

«airBaltic» padomē ievēlēts jaunais uzņēmuma līdzīpašnieks Tūsens

«airBaltic» padomē ievēlēts jaunais uzņēmuma līdzīpašnieks Tūsens

Amatu atstās ilggadējais «airBaltic» korporatīvo komunikāciju viceprezidents Vanags

Amatu atstās ilggadējais «airBaltic» korporatīvo komunikāciju viceprezidents VanagsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 264000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft