Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconZajebatlers Zajebis 2017. g. 21. aprīlī 22:16

  Bļļin,lai iesākumā publisko valsts izzadzēju un neracionālu nodokļu maksātāju naudas izlietotāju sarakstu VISUPIRMS!!!

  22
 2. iconPraktiski skaidrā 2017. g. 21. aprīlī 19:46

  Ārzemēs strādājošie arī ieskaitīti nodokļus nemaksājošajos saimnieciskās darbības veicējos?

  11
 3. iconEdmunds Dantess 2017. g. 21. aprīlī 17:50

  Viens likums viena taisnība visiem:

  Tad jau arīdzan- lai VID un citas valsts struktūras publisko cik parādā ir uzņēmjējiem un iedzīvotājiem. Un arīdzan ne tikai parāda apmēru, bet laiku, ko bez maksas izmanto uzņēmēju un iedzīvotāju naudu!
  VID, redz, nodokļu maksātājiem rēķina soda procentus par katru kavēto dienu, bet pats par to naudu ko "pietur" pie sevis nevienu % nemaksā tiem kam parādā! Pat bankas , kaut niecīgu, bet interesi maksā pa konta atlikumu. VID's vēl uzņēmēju papildus noslogo liekot tam tērēt resursu lai tas pierādītu, ka tas nav "ēzelis". Un tas ir kuriem? Pārsvarā tiem, kuri eksportē un vairo valsts kopproduktu, kā arī tiem, kuri investē uzņēmuma attīstībā!!!!! Kādu var Latvijā attīstību gribēt pie šādas valsts (VID ir valsts struktūra) attieksmes? Laikam tikai mazohisti varētu uz šo parakstīties. Bet ir jau kas parakstās...

  51
 4. iconEdmunds Dantess Edmunds Dantess2017. g. 21. aprīlī 19:43

  to>Mcement

  Izlasi rūpīgi kas rakstīts. Jā, kā reiz par nodokļu maksātājiem to info var gan Lursoftā, gan VID mājas lapā redzēt, bet par to ko rakstu gan ne. Ja nu vienīgi cik budžets parādā uz gada beigām. Tas gan nav rādītājs. To var apliecināt jebkurš kurš ekportē

  3
 5. Jāsmejas,korumpētākais Latvijas ūķis publiskos nodokļu parādniekus!

  47
 6. ....un tam piesaistīs 128 datu ievades operatorus, 89 programmētājus un 34 juristus , kuri aizstāvēs VID no sūdzībām par nepatiesu ziņu sniegšanu un nomelnošanu , goda un cieņas aizskaršanu , kā arī šī visa rezultātā zaudētās peļņas kompensācijas piedzīņas procesiem , jo zinot cik ātri un precīzi strādā vid , tad šie procesi būs neizbēgami.

  29

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi