iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Saskaņā ar šīsdienas subotņiku: Pa pareizu ceļu ejat tovārišč! Savādāk jūs neviens neiemācīs! Un nav labāka mācītāja, kā tukša māga!
  A man ta kas? Dzīvoju Skandināvijā, un tie daži graši man nemaina pilnīgi neko!

  0
 2. Roka roku mazgā.....izģērbsim tautu ,bet pašiem būs labi....Kur tad dižais VID palicis ....ja jau ieņēmumi kritās....pieckapeiku izdrāzīs ......bet tos kas viņus baro...neaiztiks...

  7
 3. iconKaspars Namsons (Corbie) 2017. g. 22. aprīlī 02:51

  gribeetu redzeet to ainu kad visi pekshni paarietu uz elektroauto un nesmekeetu, taapat ari atmestu jelkaadu alkohola lietoshanu...
  nodokli buutu tik augsti ka beigas jebkursh latvijas iedzivotaajs kluutu par paaraadnieku valstij, nu kautvai piemeram nespedams nomaksaat nekustamaa ipashuma nodokli... nerunajot protams par citiem nodokliem un ar kadu nodokli veel tiktu aplikti ienemumi... nja... kaa izskatas musu valdiibai robezhu nav un nesaprot ka pirkspeejas mazinaashana nu nekaadi nepapildinaas valsts kasi.

  4
 4. Pa priekšu jau nu vajadzēja pārskatīt valsts tēriņus; 100 gades svinību izdevumus, brīnumaino tenisa kortu celtniecību Rīgā, vis visādu valsts aģentūru lietderību, Air Baltic nenormālos izdevumus un gan jau nu vēl vis, kas lieks atrastos. Un tad iespējams, ka nemaz nevajadzētu celt nekādus nodokļus.

  21
 5. L
  iconLiene Bērziņa (lieņuks) 2017. g. 21. aprīlī 19:44

  Smieklīgi! Tikai degvielai, alkoholam un cigaretēm... Taču paceļot degvielai, AUTOMĀTISKI cenas pacelsies visam!!! t.i., maizei, pienam, pat apkurei utt., utt!!! Un galvenais, kāpēc nodokļi ir nepieciešami? Lai kārtējo reizi atjaunotu Mežaparka estrādi, kur uz koncertiem parastie mirstīgie netiek, lai valsts "svarīgākās" personas varētu ar vērienu atzīmēt Latvijas 100 gadi utt., utt. Šo "svarīgo" pasākumu dēļ atkal būs jācieš pensionāriem, bērniem un pārējiem... Paldies!

  56
 6. iconEgōns Šŗeibeŗs (Gusis) 2017. g. 21. aprīlī 19:40

  Viss izklausās pasakaini jauki,bet - Ceļot nodokli degvielai nozīmē tikai vienu,to,ka viss kļūs vēl dārgāks un ar vārdu viss,es domāju pilnīgi visu,gan maizes cenas kāpsgan piena(kuras jau tā ir uzkāpušas kosmosā mēneša laikā bez iemesla)gan pakalpojumu cenas(parvadājumi)u.t.t. Daudzi aizbidināsies un paaugstinās cenas ar to,ka degvielas cenas ir augušas(pat Rīgas satiksme šo joku ir izspēlējusi,kā iemeslu sab.transp. cenu kāpumam).Rezultāts būs tāds pats,vai vēl sliktāks,kā ir patlaban.Iecere jauka,bet degvielas cenu kāpums nedrīkst būt,ir jāmeklē cita alternatīva !

  20
 7. iconRihards Meirāns 2017. g. 21. aprīlī 19:12

  Nebalsojiet par deputātiem, kuri grib pacelt alus cenas! Pēdējo prieciņu grib atņemt. Sev algas palielina ik pēc pusgada. Tiešām grib panākt, lai tauta iziet ielās???

  25
 8. iconRaimonds vienkārši 2017. g. 21. aprīlī 19:08

  Valstī samazinās bezdarbs-nejauši dzirdēju divu esošo ierēdņu sarunu- nu tu arī Sandriņ tagad Domē, jā - paziņa iefīrēja, par ko tad ? būšu grāmatvedības nodaļas finansu komitejas vecākās grāmatvedes palīdzes asistentes padomniece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un kas jādara? Īsti nezinu trīs dienas sabiju , tagad uz lapas , brauksim atpūsties , tā lūk .

  34
 9. Man ir vienalga kā kuru nodokli sauc, mani interesē cik naudas paliek pāri pēc to nomaksas. Ja vienā vietā drusku samazina, bet otrā stipri palielina, tad jāmaksā būs vairāk un tas ir slikti.

  14
 10. iconArmands Griboniks 2017. g. 21. aprīlī 18:17

  Viss ir vienalga ka tikai sile pilna,lai var aizgūtnēm rīt un pārpumpēt naudu no valsts kabatas uz savējām. Lai dzīvo neaizvietojamie ierēdņi kuriem par izšķiestiem miljoniem un saņemtiem kukuļiem vēl algu maksā.
  Ja sākums likās cerīgs, tad tagad ir skaidrs ka labāk nebūs.
  Audzējot akcīzes nodokļus mazturīgie paliks vēl mazturīgāki , bet uzņēmējiem pieaugs izmaksas uz transporta rēķina.

  32
 11. ............drīz jau mūsu salma cepurēm Valdībā nāksies domāt arī par
  ražošanas attīstību Valstī , ...............................Latvijas Tautas mugurkauls
  paliek aizvien švakāks no bezatbildīgās , ""neaizvietojamās"" Valdības un Ierēdņu Armijas SVARA ,.................nevar jau 25 gadus dzīvot tikai uz
  NODOKĻU un CENU celšanu , .............................LATVIJAS DARBA TAUTA ,
  DRĪZ VĒLĒŠANAS ,domāsim vienreiz ar īsto vietu(smadzenēm)!!!!!!!!!!!!

  9
 12. H

  Komentāri bez se ve jau nav nekādi komentāri. Welcome to home, sowietsko neozabochennijs!

  2
 13. iconJānis Pļavinskis (Jānis Pļavinskis) 2017. g. 21. aprīlī 17:29

  Wot šis jau sāk ost pēc tā, ka jāiet uz ielas. Pastaigāt gar Saeimu vai kaut kā tā..

  37
 14. Braukšu arī pa 10e litrā un iepūt.

  0
 15. dzimstība sarūk, mirstība pieaug, turpinās iedzīvotaju emigrācija, interesanti kurš tad pildīs to dārgo degvielu, pirks dārgos vīnus un pīpēs dārgās cīgas ??? Ekonomisti je...banije! Vai nav skaidrs, ka palikušie strādājošie nevar maksāt mistiskos nodokļus par 6 aizbraucejiem un jau tā pieaugušo pensionāru skaitam pensijas, nerunājot nemaz par ceļu un infrastruktūras uzturēšanu un nenormālās algas valsts struktūrās strādājošiem ! S88kas !

  37
 16. iconHelmuts Andersons 2017. g. 21. aprīlī 17:17

  nepiesātināmā parazītu,asinssuņu varza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17
 17. Valdības zagļu banda rullē!!!Un tie mērkaķi vēl muld un pļurkst par letiņu atgriešanu dzimtenē!Jābūt galīgam id1otam,lai brauktu atpakaļ uz šito nabagmāju!

  50
 18. Jau tagad pierobežas iedzīvotāji iepērkas kaimiņvalstīs nu okey Lietuva plaukst uz zels no latviešiem Malači Lietuvieši iepirksimies pie jums .

  43
 19. Vai arii var mest pie malas to debiilismu un beidzot iemaaciities kaa veidojaas valsts ekonomika. Jo lielaaki nodoklli , jo mazaak var iekaseet - es to jau teicu paaris gadus atpakall un rekur rezultaati. Gadu simtiem ejot cauri pieraadiits fakts. Ja deputaatiem naak smiekli pa shito un vinni labi zina kaa veidot valsti un to ekonomiku , tad paskatieties uz rezultaatu. Cik tad var runaat pa to ka nejeedz pacelt tik mazas valsts ekonomiku.

  23
 20. Viņi tālāk par zagšanu vispār nekā nejēdz!

  10
 21. Kaapeec par akciizes nodokli man veel jaamaksaa PVN???Kaapeec par nodokli jaamaksaa nodoklis?Kaads var man to izskaidrot?Kaada pievienotaa veertiiba ir pasham nodoklim?
  Tad visus nodokljus aplikt ar PVN, tad iekaseetaa nauda buu oho cik liela!Varbuut veerts padomaat par pievienotaas veertiibas nodoklja aplikshanu ar nodokli?

  41

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi