Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. V

  Saeimas priekšsēdētāja: Kā es lepojos ar sevi, jo varu nopirkt piena produktus, maizi un zāles. Arī esmu medicīniski apdrošināta....... Ne kauna, ne goda.!!!!

  1
 2. iconRegita Orbidāne (Gita) 2017. g. 21. aprīlī 16:55

  Nesaprotu, kāpēc tāda informācija jāpublisko!!! Lai parastais cilvēks ātrāk aizbrauc no Latvijas???!!!

  2
 3. Kāpēc tik mazā valstī, kā Latvija ir 100vadītāju, plus padomnieku,šoferu un vēl pārejie parazīti, kas apēd nodokļu maksātāju naudu ,un nav nekāda pozitīva labuma Latvijas iedzīvotājiem, izņemot pašiem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  3
 4. 55.5K gadā, un viss kas jādara ir regulāri jāsaka "Kaimiņa kungs, lūdzu nesarunājaties ar zāli"?

  tā neko sev..

  3
 5. Pateicoties šitai dāmai, kura nodarbojas ar klajiem meliem, piem., sakarā ar Saeimas telpu izbūvi un apsūdzībām, es vairs nebalsošu par TB.

  5
 6. iconInāra Cerusa (Mincis:)) 2017. g. 21. aprīlī 15:20

  Pilnībā piekrītu-visiem saimā minimālo.

  6
 7. iconManNavVienalga_ 2017. g. 21. aprīlī 15:06

  Vai kāds var pateikt, ko viņa tādu ir izdarījusi, ka mēs viņai maksājam šādu algu? Ar ko viņa ir labāka par ķirurgu, ugunsdzēsēju, kas izglābis vairākus cilvēkus? Saņem algu tikai par to, ka ir ievēlēta, par to, ka ir amatā?
  Bet par ko reāli izdarītu? ak jā - vadīja nakts sēdes naudas sadalīšanai. Bet arī tā nauda taču ir nodokļu maksātāju...

  12
 8. ....deklarācija liecina, ka Mūrniecei nepieder automašīnas., priekš kam viņai auto, ja var vizināties ar gaisa spēku helihopteri un dienesta limuzīniem... kamēr valstī politiķu alga nebūs pielīdzināta vidējai algai , uzskatu, ka mana nauda ( nodokļi) tiek tēreti bezatbildīgi un tā ir izšķērdēšana maksājot sev lielās algas! politiķu algas vispār vajag iesaldēt līdz brīdim, kad reāli tauta jutīs dzīves uzlabojumus un būs sajūta, ka "politiķi" tiešām dara darbu kas viņiem uzdots un par ko mēs maksājam , šobrīd uzskatu, ka darbs netiek darīts un šādas algas ir tautas līdzekļu izķērdēsana!!

  13

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi