Saruna ar Jāni Pakalvnieku par nākotnes profesijām

 

Kādas prasmes, vērtības un zināšanas būs pieprasītas un nepieciešamas nākotnes profesijās? Kādas būs nākotnes darba tirgus tendences un kā tām sagatavoties? Par to stundu garā tiešraidē stāstīs Draugiem Group runasvīrs, tehnoloģiju pazinējs un TV personība Jānis Palkavnieks. TVNET piedāvā vērot sarunas tiešraidi. Tiešraides sākums piektdien, 21. aprīlī, pulksten 10.30.

Sarunu organizē lielākā Latvijas izglītības organizācija Junior Achievement Latvija (JA Latvija) sadarbībā ar Nordea Bank AB Latvijas filiāli. Sarunā piedalīsies vidusskolas vecuma jaunieši, JA Latvija Līderu programmas dalībnieki.

Tiešraide

Reklāma

«Skatoties uz bankas ikdienas procesiem un izaicinājumiem, varu teikt droši, ka spēja pastāvīgi attīstīt savas prasmes un zināšanas ir viens no svarīgākajiem veiksmes elementiem, kas definēs arī nākotnē pieprasītākās profesijas. Jau šodien mūsu dienaskārtībā ik dienu ienāk dažādi inovatīvi risinājumi, tāpēc mums ir jābūt atvērtiem un vienmēr gataviem sevi pilnveidot – esam laikmetā, kas ir dinamisks, prasīgs un vienlaikus patiesi iedvesmojošs,» saka Jānis Buks, Nordea bankas vadītājs Latvijā.

JA Latvija Līderu programmu 16–20 gadīgiem jauniešiem organizē jau trešo gadu. Latvijā unikālās izglītības programmas mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. Programmā iesaistītie mentori — Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji — mācību gada laikā ar savu pieredzi iedvesmo un iedrošina jauniešus īstenot savu līdera talantu.

JA Latvija Līderu programmu atbalsta Nordea Bank AB Latvijas filiāle, programma tiek īstenota sadarbībā ar uzņēmumu CleanR un Rīgas Koučinga skolu.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft