Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A.Raikins:"Tari bari, naščot tari, smotriš i rabočij ģen končilsja."

  2
 2. Alga liela,bet izdarīts ir tik, cik melns aiz naga,,,,, Latvieši izbrauc, tauta paliek nabadzīgāka, galus nevar savilkt. Taču valdībā, patstāvīgi svētki ////////////////////////////////////

  8
 3. Kaut kā Vējoni nekur nevar redzet un dzirdēt ,kā stradā ?

  6
 4. iconandris berzins andris berzins2017. g. 20. aprīlī 15:39

  Visu laiku TVNETā Porzinģis un Briedis.

  0
 5. Man tāda sajūta ,ka tā ir tikai aizberga redzamā daļa.

  3
 6. Par kādiem nopelniem šim Kušķim, bijušjam Valmieras izsaimniekotājam ir jasaņem par 16tk eur vairāk naudas no nodokļu maksatāju nodokļiem? Kas ir tas ko vinš ir paveicis, kad LV pilsoņi varētu lepoties ar Viņu un piešķirt algu lielāku?
  Un vispār tauta velk knapi galus kopā, bet šitas liekēdis Kučinskis sevi iepriecina ar bonusiem? Stradajis Butu ,kā nākas, liekēdi Kučinski......

  9
 7. iconPēteris Karlovs 2017. g. 20. aprīlī 15:18

  Māris Kučinskis ir tāds un šitāds, bet pie Latvijas bez piecām minūtēm defolta vīņu vainot nebūtu godīgi. Valsts ispildvaras gailvai jābūt ne jau minimālai algai (380 eiro). Jo vadīt valsti ir ļoti grūts un nepateicīgs darbs.

  0
 8. iconJuris Kolangs Pēteris Karlovs2017. g. 20. aprīlī 15:21

  Nebūtu godīgi? Man gan liekas ka izbijušo tautijnieku var vainot esošajās problēmās. Kura tad bija tā partija kas iestūrēja valsti dziļā ... ? Īsa atmiņa.

  11
 9. iconAivars Evartovskis 2017. g. 20. aprīlī 15:17

  Vot ta izzog valsts lidzeklus !

  6
 10. Viņu algas vajag piesaistīt pie vidējās nu piemēram divas vidējas algas.Lai izjustu viņu darba sekas nodokļu un citos jautājumos.Tad varbūt pieņemtu
  normālus likumus.Bet nevis ka salāiž dēlī bet viņi vienalga saņem savu nenormālo algu un vēl dažādas piemaksas.Algu atbilstoši padarītam.

  4
 11. Par ko un kapec???

  12
 12. sanāk ka Straujuma nezināja, ka var saņemt par 16K vairāk.

  15
 13. Nu tas ir pareizi.Vīrieša algai vienmēr ir jābūt daudz lielākai nekā sievietes algai tajā pašā amatā.

  10
 14. tieši tā. Un nav pie mums nevienlīdzīgas attieksmes pret dzimumiem, nav!

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi