RTAB informatīvo videofilmu ražošanai tērēs € 153 688

Ilustratīvs foto
 

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) informatīvo videofilmu ražošanai tērēs 153 688 eiro, liecina informācijas Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja RTAB pārstāve Anna Blaua, iepirkums izsludināts par informatīvo filmu veidošanu par īpašiem pasākumiem un notikumiem Rīgā turpmāko trīs gadu laikā. «RTAB bieži rodas nepieciešamība pēc vienota stila video materiāla, ko šajā gadījumā plānots uzticēt vienai producentu kompānijai,» sacīja Blaua.

Pēc RTAB pārstāves teiktā, videofilmu mērķis būs starptautiskai auditorijai ar vizuālo materiālu attēlot Latvijas galvaspilsētai nozīmīgus pasākumus, kas piesaistītu pilsētai vēl lielāku skaitu viesu.

Reklāma

Vienlaikus viņa piebilda, ka kopējā iepirkuma summa ir maksimālais budžets, ko potenciāli plānots atvēlēt vairāku video materiālu izgatavošanai.

Atbilstoši publikācijai IUB mājaslapā, tiesības slēgt līgumu par videofilmu veidošanu iepirkumā ieguvis Lietuvas uzņēmums UAB «Nonsense».

Saistītie raksti
ALTA: Šis gads tūrisma nozarē raksturīgs ar jaunu ceļojumu galamērķu izvēli

ALTA: Šis gads tūrisma nozarē raksturīgs ar jaunu ceļojumu galamērķu izvēli

Latvijas lauku tūrisma mītnēs apmeklējumu prognozē iepriekšējā gada līmenī

Latvijas lauku tūrisma mītnēs apmeklējumu prognozē iepriekšējā gada līmenī

«Veselības centrs 4» medicīnas tūrisma virziena attīstībā šogad investēs apmēram € 20 000

«Veselības centrs 4» medicīnas tūrisma virziena attīstībā šogad investēs apmēram € 20 000Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR
Māja
Māja, Bauska, 110000 EUR
Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft