iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. h

  Un vēl Stokholmas diēta, kuru ik portālā bāž acīs!

  0
 2. D

  ASV "Lukoil", utt. .

  0
 3. PILNĪĪĪGI vienalga, labāk pirkt kvalitatīvāko par viss labāko cenu, stulbāk manuprāt ir nopirkt kaut vai kādā gadatirgū, viss parastāko šalli pa 80 euro, tikai tāpēc, ka viņai virsū ir Latvju raksti, kurus nu jau visur liek virsū, jo atrodas gana daudz aitas ar sentimentālām emocijām un baigo patriotismu, ka nopirks kaut vai gaļas dēli pa 100 eur, ka tik Jumis vai kas būtu virsū, un pēc tam ieies uzrakstīt komentāru, ka naudas nav valstī.

  3
 4. kaa pateereetaajam, man vlg, no kurienes produkts naak, ka tik kvalitaate un cena. kam vajadziigs mans personiskais patriotisms, ja lielajiem piekaast par to, kas notiek valstii praktiski visaas dziives nozareees-veseliiba, lauksaimnieciiba, ruupnieciiba, autocelji.. un veel un veel....starp citu, anneles biezpiens patika vislabaak.

  1
 5. Bet man nav vienalga, jo mani vecāki nodarbojas ar piensaimniecību. Ja starpība nav liela, pirkšu dārgāko vietējo produktu. Kaut arī saprotu, ka lielāko daļu no attiecīgā produkta kabatā iebāž pārstrādātājs, kura īpašnieki ir krievi vai leiši... Bet tas tomēr būs labāk, nekā pirkt leišu pienu, kurš pārstrādāts krieviem piederošā uzņēmumā. Bet tādi nabagi kā sliede lai taupa tos 2 centus uz litru, viņiem tāpat dzīvē nabadzīgums ieprogrammēts 5 paaudzes uz priekšu...

  0
 6. iconMāra Salzemniece 2017. g. 10. martā 16:18

  Ir jābūt krietni neizglītotam vai nedzimušam Latvijā un ilgi tālumā dzīvojušam lai nezinātu kuras preces tad patiešām ir Latvijā ražotas. Nu var būt bērnunamos augušie vai tie kas pilnīgi naturālā saimniecībā dzīvojuši varētu nezināt. Katram jaunam produktam kas parādas plauktos taču palasam kas tas par fruktu. Un patiesībā pie vainas jau arī mūsu pašu Latvijas uzņēmēji kas noļurinājuši lielāko daļu Latvijas zīmolu un ļauj kaimieņu ražojumiem izspiest tos no tirgus. Un tas vis pašu galvās visiem tiem kas paši ņirgājas par savu valsti, tautu un patriotismu. Nihilistiski memļaki.

  5
 7. iconIlzilil Māra Salzemniece2017. g. 10. martā 18:15

  Pat neticās, ka vispār palikušas kādas Latvijas firmas. Vietējie biznesmeņi sapērk Ķīnas preces un tirgo te tās pa dārgo. Kāds patriotisms valstī ar min. algu 370. Labi ja īri var apmaksāt un bezgalīgos bezizmēra nodokļus, pārtika to kas lētāks, to ko var atļauties vienalga no Polijas, Lietuvas, Ķīnas, Latvijas...

  3
 8. iconMariss Andersons 2017. g. 10. martā 12:50

  Ja valsts ir bez savas nauda un Latvijas Banka vairs tikai nodarbojas ar jubilejas monētu izdošanu, tad visam citam ir maza nozīme. Mēs izmantojam svešu naudu un tas ir daudz svarīgāk par produktiem ko pērkam veikalā, pat ja tie visi būtu ražoti Latvijā.

  3
 9. " Lai iekarotu jaunu tirgu, milzīgie piena ražotāji ir gatavi atdot produktu par zemāku cenu. Līdz ar to nauda no mūsu pircēju maciņiem aiziet uz Poliju"
  ???
  Polija pienu iepērk arī Latvijā. Tātad: Polija spējīga pienu aizvest uz Poliju, pārstrādāt, atvest atpakaļ uz Latviju un pārdot par zemāku vai līdzvērtīgu cenu.
  Bet Latvijas pārstrādātāji Latvijas pienam "nevar" piedāvāt lētāku cenu, kā vien saukli "izvēlieties Latvijas preci". Kur loģika?

  8
 10. iconNoris Heidemanis dadzis_452017. g. 10. martā 12:22

  nu nevar latvietis piedavat un tapec nevajag sapnot jo Latviesi nav uznemeji un nav ko kaukt un izlasi vienu komentaru zem saveja par to ko par lv preci doma pasi latviesi :D ta ka dzeram polu pienu un neaizrijamies :D

  0
 11. veips1 dadzis_452017. g. 10. martā 14:50

  tapec ka dzivo kosmosā musu parstrādātāji

  1
 12. Īstenībā jau: dziļi pie kājas, no kurienes tā Annele,....da, kaut no Indijas!,,,jo Latvijā ražotais piens atgādina samazgas!

  2
 13. iconGatis Klētnieks Trihordus A2017. g. 10. martā 12:52

  Te tak nav stāsts par to kas kuram garšo, bet par cilvēku maldināšanu, piemēram skaistie zaļie iepakojumi ar uzrakstu Ventspils gaļa nav nekādā saistbā ar Ventspili, tas ir Lietuviešu uzņēmums un nav ne mazākā saistība ar Ventspili. Ventspils gaļas kombināts jau sen ir bankrotējis, bet acīgie lietuvieši šo zīmolu izmanto. Protams žēl , ka LV biznesmeņi neielaužas LT tirgū ar paņevežu gaļu utt.

  1
 14. Bļ.., vārdu trūkst! Kāda suņa pēc pastāv kaut kāda Latvijas Piensaimnieku centrālā savienība ar veselu valdes priekšsēdētāju? Lai gaudotu, vai tomēr kaut ko darītu? Taisiet pienu "Žalgiris", "Vana Tallin", grūdiet iekšā leišos un estiņos.. Nesanāk? Varbūt pašos kāda vaina tomēr? Katrs var saukt savu produktu kā vēlas. Nevienu tak nemulsina, ka tipiska latvju ētera piesārņotāja saucas Evija Hauka?

  9
 15. iconMariss Andersons burks2017. g. 10. martā 13:09

  Tu laikam nesaproti ka valstī kur 50% iedzīvotāji ir migramti, ielauzties tirgū ir vieglāk. Lietuvieši ir daudz vienotāki par mums, jo tur staiguļu, bez tēvzemes, ir labi ja 10%.

  2
 16. To Mariss Andersons - domā staiguļi bez tēvzemes izķer no plauktiem pienu Annele?

  1
 17. Nu... kaut kā Latvijā nav redzēts ĪSTS BIEZPIENS... acīmredzami, ka rūpnieciski īstu biezpienu iegūt nevēlas.
  Ja jau tie apjomi ir nelieli, tad taisiet kvalitatīvu produkciju. Un spiediet uz īstumu. Bet piena ražošana jau vispār absurds - nopērk pienu, pārdzen pulverī un tad atškaida....

  4
 18. .
  .............. greyeye2017. g. 12. martā 09:01

  nu tas ir tādēļ, ka pilsētniekam, iedodot īstu pienu, sagriežas vēders... un pilsētnieks jau treknu pienu nedzers, grāmatā rakstīts, ka tas ir kaitīgi :)

  1
 19. iconJānis Berzins 2017. g. 10. martā 10:46

  Pastāstiet man, kas ir piena ražošanas RECEPTE? Pie tam ilgus gadus uzlabota!
  Tas ir viena tējkarote pulvera, karote krīta un cukurs un sāls pēc vajadzības?

  7
 20. iconKristīne Baltmane 2017. g. 10. martā 10:39

  Baigais jaunums! Priekš kam mums jāražo, ja var ievest? (Sarkasms).
  Un daudzi LT pierobežaa piensaimnieki pienu nodod leišiem, tā kā pile tā piena ir mūsējā. Bet tas ir tāpat kā tirgot uz ārzemēm kokmateriālu un atpakaļ iepirkt gatavu produkciju no tā paša materiāla...

  1
 21. iconIndra Kriškāne(agrāk Zālīte) 2017. g. 10. martā 10:14

  Pieļauju,ka neliela daļa tiešām uzķerās,bet lielākā daļa pērk to,kas ir lētaks vispār ilgstošā periodā,vai kam akcijas cena.Un,ja ir raudāšana par Latvijā ražotā,kas arī ir nosacīti,jo daudzi tikai atrodās Latvijā,bet nepieder Latvijai,nepirkšanu,tad vajag papētīt kāpēc tā.Un kādos 85% tā būs cena,kas arī nosaka to vai pirkt vai nepirkt.Nevajag Latvijas iedzīvotājus uzskatīt par muļķiem,kuri neko nesaprot un nesaskata tālāk par nosaukumu uz etiķetes.Maka biezums vai plānums pamatā ir tas,kas nosaka vai tiek pirkts vai nē.Protams cenšoties to samērot ar kvalitāti.Un ja kvalitāte vienāda,bet cena zemāka,tad protams ka pirks Anneli u.c.šeit pieminētos un nepieminētos produktus.Tā lūk arī visa gudrība:)

  3
 22. iconJānis Alkšers Indra Kriškāne(agrāk Zālīte)2017. g. 10. martā 10:19

  Es principa pēc kaut kādu Anneli nepērku. Labāk tad Tukuma Eko produkciju.

  0
 23. iconRita Vallija Leimane 2017. g. 10. martā 10:03

  ,, Annelei,, ir laba produkcija , jo biezpiens iznāk. arī pasterizācija jūtama, garšo pēc piena , cena pieņemama. Es visu mūžu nostrādaju piensaimniecībā un tāpēc tā runāju .No mūsu zīmoliem var pirkt ,,Kārumu,, Lazdonu,, Limbažu,,Talsu,,Smiltenes, produkciju Labi būtu ka pārtikai visos veikalos būtu vienāda cena.Tagad cena svārstās pienam no 80 centiem līdz 1.20 eiro , Nemaz nerunājo par sieru un to izstrādājumiem.

  1
 24. iconLīva Strautiņa (Susuriņš) Rita Vallija Leimane2017. g. 10. martā 17:09

  Piemēram - paniņas ar klijām, linsēklām uc piedevām ar tauku saturu 0,03% neviens no LV piena pārstrādātājiem neražo. Nu i nafig man vajag kaut kādus treknos LV ražotos jogurtus u.c. treknuļus. Pat biezpiens nav ēdams - sauss bē. Piedodiet tautieši, bet es pirku un pirkšu Anneli - un lieta nav cenā, Puslitrs paniņas maksā 0,60€, ar piedevām 0,80€, tā kā nekāda lētā produkcija nav. Es izvēlos kvalitāti.

  0
 25. Paši jau nelasam, kur ražots un maz interesējamies par īpašniekiem. No likuma burta ...viss likumīgi. Neviens neliedz iet LT tirgū ar lietuviskiem nosaukumiem. Paši kūtri un slinki.

  0
 26. Dievs. Daba. Darbs. Nu, nez - man gan Annele asociējas ar Sprīdīša draudzeni... :)

  2
 27. iconJānis Alkšers 2017. g. 10. martā 09:31

  Cilvēkiem pašiem jāskatās un jālasa, ko pērk!
  Citādi tirgotājs sūdu pa lētu cenu tirgos un pircējs kā tāds auns arī nopirks. Nu jā .. ir aitas, būs cirpēji!

  Un Latvijas sabiedrībā joprojām ir dīvaina attieksme, ka importa preces ir labākas par vietējām. Kāpēc tā, nesaprotu.

  Gandrīz visus pārtikas produktus, ikdienā nepieciešamos noteikti, var nopirkt Latvijā ražotus (konditoreju, piena izstrādājumus, gaļas izstrādājumus, marinējumus u.tml.). Vajag tikai pameklēt un nedaudz galviņu palauzīt, kur un kā, un lētāk iegādāties Latvijā ražotus produktus.

  0
 28. iconRita Modrite Leikarte Berzina (67) 2017. g. 10. martā 09:26

  lai veicas pirceju mulkosana
  kur aitas tur cirpeji

  0
 29. iconTastev Navjāzin 2017. g. 10. martā 09:26

  Annele jau pērk tikai slāvi maximā

  1
 30. veips1 Tastev Navjāzin2017. g. 10. martā 14:52

  musu pienam nav tāda iepakoju nu es domaju 2 l un garša ir pavisam cita

  0
 31. Bet kas tad ir vietējie piena ražotāji?! Tie austrumu pšrpircēji, kuri dempingo piena cenu mūsu ražotājiem. Nav mums pašiem savu ražotāju. Viss ir pārpirkts, izpārdots neizdibināmās shēmās un darījumus.
  Kāds nosauciet lūdzu piena pārstrādes uzņēmumu kur ir latvieši pie teikšanas, to arī pirkšu!!!

  2

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi