IKEA Latvijā sākusi darbinieku meklēšanu veikala vadības komandai

Ilustratīvs attēls
 

Zviedrijas mēbeļu kompānija IKEA, kas 2018.gadā plāno atvērt savu pirmo veikalu Latvijā, sākusi darbinieku meklēšanu veikala vadības komandai, liecina portālā «cv.lv» publiskotā informācija.

Marta sākumā publicēti sludinājumi uz 13 amatu vietām veikala vadības komandā.

Pretendenti var pieteikties konkursā uz šiem amatiem līdz 21.martam, nosūtot savu CV angļu valodā uz adresi «job.Latvia@ikea.lt».

Reklāma

IKEA vadības komandā paredzēti tādi amati kā mārketinga vadītājs, veikala vadītājs, pārdošanas vadītājs, komunikācijas un interjera dizaina vadītājs, klientu attiecību vadītājs, IKEA ēdienu vadītājs, cilvēkresursu vadītājs, grafiskās komunikācijas vadītājs, interjera dizaina vadītājs, vizuālās mārketinga komunikācijas vadītājs, loģistikas vadītājs, produktu attīstības vadītājs un biznesa vadības menedžeris.

Sludinājumos teikts, ka interjera dizaina vadītāja amata pretendentam jābūt divu līdz piecu gadu pieredzei attiecīgajā jomā. Tāda pati pieredze prasīta arī grafiskās komunikācijas vadītāja amata un vizuālās mārketinga komunikācijas vadītāja amata pretendentiem.

Veikala vadītāja amata pretendentam jābūt septiņus līdz desmit gadus ilgai pieredzei, bet pārējo amatu pretendentiem jābūt piecu līdz septiņu gadu pieredzei attiecīgajās jomās.

Kā ziņots, IKEA veikala būvniecība sāksies šovasar, un durvis veikals vērs 2018.gada rudenī. Veikala kopējā platība būs 34 000 kvadrātmetru. IKEA veikals nodrošinās aptuveni 300 jaunu darbavietu.

«SEB banka» un uzņēmums «Verus Praedium», kas Latvijā attīsta starptautisko mēbeļu un mājsaimniecības preču zīmolu IKEA, noslēguši līgumu par ilgtermiņa aizdevumu 35,4 miljonu eiro apmērā IKEA veikala būvniecībai Stopiņu novadā.

Pirmo IKEA veikalu Baltijas valstīs - Lietuvā, netālu no Viļņas lidostas, islandiešu uzņēmums atvēra 2013.gadā. Veikals Pierīgā platības ziņā aptuveni par trešo daļu pārspēs Viļņas IKEA, piedāvājot arī plašāku preču sortimentu. Nepieciešamības gadījumā veikala telpas būs iespējams paplašināt par aptuveni 6000 kvadrātmetriem. Nākotnē uzņēmuma plānos ietilpst arī preču saņemšanas punktu izveidošana Latvijas reģionos, kur pircēji varēs saņemt IKEA iegādātās preces tuvāk mājām.

Zviedrijas mēbeļu un mājsaimniecības preču koncernu IKEA 1943.gadā dibināja Ingvars Kamprads. Patlaban uzņēmumam ir aptuveni 400 tirdzniecības vietu gandrīz 50 pasaules valstīs, un aptuveni 10% no veikaliem vada franšīzes ņēmēji.

«Verus Praedium» ir 2015.gada nogalē dibināts uzņēmums, kas pieder Nīderlandē reģistrētam uzņēmumam «FE Corporation B.V.».

Saistītie raksti
IKEA ienākšana Latvijā liks sarosīties skandināvu dizaina atdarinātājiem

IKEA ienākšana Latvijā liks sarosīties skandināvu dizaina atdarinātājiem

IKEA Baltijas valstīs pieder 38 tūkstoši hektāru mežu

IKEA Baltijas valstīs pieder 38 tūkstoši hektāru mežu

«SEB banka» nodrošinās € 35,4 miljonu aizdevumu IKEA veikala būvniecībai Latvijā

«SEB banka» nodrošinās € 35,4 miljonu aizdevumu IKEA veikala būvniecībai LatvijāApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 170000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft