«SEB banka» nodrošinās € 35,4 miljonu aizdevumu IKEA veikala būvniecībai Latvijā

Ilustratīvs attēls
 

«SEB banka» un uzņēmums «Verus Praedium», kas Latvijā attīsta starptautisko mēbeļu un mājsaimniecības preču zīmolu IKEA, noslēguši līgumu par ilgtermiņa aizdevumu 35,4 miljonu eiro apmērā IKEA veikala būvniecībai Stopiņu novadā, teikts bankas paziņojumā medijiem.

IKEA veikala būvniecība sāksies šovasar, un durvis veikals vērs 2018.gada rudenī. Veikala kopējā platība būs 34 000 kvadrātmetru. IKEA veikals nodrošinās aptuveni 300 jaunu darbavietu.

Pirmo IKEA veikalu Baltijas valstīs - Lietuvā, netālu no Viļņas lidostas, islandiešu uzņēmums atvēra 2013.gadā. Veikals Pierīgā platības ziņā aptuveni par trešo daļu pārspēs Viļņas IKEA, piedāvājot arī plašāku preču sortimentu. Nepieciešamības gadījumā veikala telpas būs iespējams paplašināt par aptuveni 6000 kvadrātmetriem. Nākotnē uzņēmuma plānos ietilpst arī preču saņemšanas punktu izveidošana Latvijas reģionos, kur pircēji varēs saņemt IKEA iegādātās preces tuvāk mājām.

Reklāma

Zviedrijas mēbeļu un mājsaimniecības preču koncernu IKEA 1943.gadā dibināja Ingvars Kamprads. Patlaban uzņēmumam ir aptuveni 400 tirdzniecības vietu gandrīz 50 pasaules valstīs, un aptuveni 10% no veikaliem vada franšīzes ņēmēji.

«Verus Praedium» ir 2015.gada nogalē dibināts uzņēmums, kas pieder Nīderlandē reģistrētam uzņēmumam «FE Corporation B.V.».

Saistītie raksti
IKEA pēc ienākšanas Latvijā plāno atvērt veikalu arī Tallinā

IKEA pēc ienākšanas Latvijā plāno atvērt veikalu arī Tallinā

IKEA ienākšana Latvijā liks sarosīties skandināvu dizaina atdarinātājiem

IKEA ienākšana Latvijā liks sarosīties skandināvu dizaina atdarinātājiem

IKEA Baltijas valstīs pieder 38 tūkstoši hektāru mežu

IKEA Baltijas valstīs pieder 38 tūkstoši hektāru mežuApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Māja
Māja, Bauska, 110000 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 170000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft