Ministru prezidents: Pārmaiņas «airBaltic» notiek, lai lidsabiedrību nostiprinātu

Ministru prezidents Māris Kučinskis uzrunā klātesošos konferencē
 

Visas pēdējā laika pārmaiņas uzņēmumā «airBaltic» notiek, lai lidsabiedrību nostiprinātu, un nekādu problēmu tai nav, šorīt LTV «Rīta panorāmā» paziņoja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Premjers nevēlējās stāstīt, par ko saistībā ar «airBaltic» šodien lems valdība, jo «tā nav atslepenota informācija».

Pēc viņa vārdiem, lidsabiedrība tiekot vairāk nostiprināta, lai tā varētu īstenot plānus, kas uzņēmumam ir. Nekādu problēmu uzņēmumam neesot.

Reklāma

Taujāts, kāpēc uz sēdi uzaicināti arī drošības dienestu pārstāvji, Kučinskis norādīja, ka tā nav pirmā reize, kad viņi piedalās līdzīgu jautājumu izskatīšanā, jo «airBaltic» ir valstij stratēģiski nozīmīgs uzņēmums.

Kā ziņoja LTV, Vācijas investoram Ralfam Dīteram Montāgam-Girmesam piederošās nacionālās aviokompānijas «airBaltic» akcijas nonāks Dānijas uzņēmēja Larsa Thuensena īpašumā.

LTV rīcībā esošā informācija liecinot, ka darījums ar Montāgam-Girmesam piederošajām «airBaltic» akcijām, kuras pārvalda uzņēmums «Aircraft Leasing1», jau ir noticis. Darījuma iemeslus nebija izdevies noskaidrot, jo Montāgs-Girmess uz tālruņa zvaniem un īsziņām neesot atbildējis.

Montāgam-Girmesam piederošā «Aircraft Leasing 1» aptuveni 20% «airBaltic» akciju ieguva pirms nepilna gada, nacionālās aviokompānijas pamatkapitālā ieguldot 52 miljonus eiro. Pārējie aptuveni 80% «airBaltic» akciju pieder Latvijas valstij.

Saistītie raksti
Novembrī varētu būt zināmi «airBaltic» potenciālie stratēģiskie investori

Novembrī varētu būt zināmi «airBaltic» potenciālie stratēģiskie investori

Gauss: Šis ir labākais laiks «airBaltic» stratēģiskā investora meklēšanai

Gauss: Šis ir labākais laiks «airBaltic» stratēģiskā investora meklēšanai

LTV: Montāgam-Girmesam piederošās «airBaltic» akcijas nonāks Dānijas uzņēmēja īpašumā

LTV: Montāgam-Girmesam piederošās «airBaltic» akcijas nonāks Dānijas uzņēmēja īpašumāApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft