Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Es Girmesa vietā rīkotos tāpat.

  0
 2. iconAivars Znotins 2017. g. 7. martā 08:00

  Diemžēl man šīs "mahinācijas"nav saprotamas. Varbūt kāds var paskaidrot? Kāpēc lai es ieguldītu kaut kur savus 52 miljonus,lai pēc gada tos pārdotu? ja nu kāds man tagad tās manas akcijas pērk par 100 mijoniem... bet kāpēc lai "kāds "tagad par tām maksātu 2reiz vairāk? Kur te tas "brīnums",ja tad ir tā apslēpts? BETmvarbūt ir otrādi? Varbūt Montāgs-Girmess "saož"kompānijas bankrota tuvošanos un tāpēc "kratās vaļā"no tām akcijām par jebkuru cenu,lai nepazaudētu visus 52 miljonus? Kurš zina atbildi???

  0
 3. iconĀris Ramats (Aringers) 2017. g. 7. martā 07:42

  Nepatīk man šitās akciju lietas. Sanāk, ka uzņēmums pieder visiem un nevienam! Tā pat, kā padomijā. Tik tagad krējumu nosmeļ daži gudrimeļi. Nu iedomājies, ka mans traktorītie pieder vēl kaimiņam un vēl kaimiņam! Visi jās un kā ūdi, tā muks prom , pārdodot tip akcijas. Man paliks tikai čakers.

  0
 4. Uzvārījās MG, tagad dānis uzvārīsies, tad nākošais, tad Stokholmas šķīrējtiesā no valsts piedzīs 52 ļimakus, un tā arī beigsies.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi