Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconJānis Eniņš 2017. g. 2. martā 13:35

  Mani satrauc tā neiecietība komentāros. Ja Tu tāds gudrs un veiksmīgs cilvēks kālab nepalīdzi un nedari visu lai cilvēki neiekļūtu augļotāju nagos. Valsts radījusi tādu sociālo pagrimumu sabiedrībā un partiju cilvēki veidojot šīs augļotāju lamatas labi nopelna uz tautas nabadzības rēķina. Un šie rejošie komentātori ir garants tam ka tauta nebūs konsolidēta un varēs tālāk nesodīta dzīt dziļākā nabadzībā tautu. Tāpat kā tagad augļotāju kantori reklāmejas sponsorējas un vairs nevienam izklaides vai sporta industrijā nav kauns ņemt šo yz cilvēku izmisuma nopelnīto asiņaino smurdošo naudu. Tāpat kā baznīcai nav kauns sasmērēties ar šiem augļotājuem kaut Kristus pirmais ko izdarīja patrieca augļotājus no baznīcas kāpnēm. Arī oligarhi vairs nav oligarhi. Un Strīķe ar Jurašu visu zināja kas un ko un galvenais kā.....tik jautājums ko tad īsti viņi darīja visus šos gadus kbab un vēl simtiem neatbildētu jautājumu.

  0
 2. s
  skaidrojošā vārdnīca 2017. g. 1. martā 12:30

  Kredītņēmēji - gribētāji lekt augstāk par savu d- - su!

  2
 3. ē
  ēnu ekonomika 2017. g. 1. martā 12:25

  aplokņu algas, ātrie kredīti - ekonomika latvijā rullē

  0
 4. A

  Ai, jel manu vieglu prātu,
  Kad es ņēmu kredītiņ....

  6
 5. Jā, es arī piedalījos šādā aptaujā un ar grūtībām atcerējos nosaukt tikai vienu šādu pseidokredītu firmu un izbrīnijos, ka man tālāk pajautāja par vismaz ~20 līdzīgām iestādēm...
  Kungi un dāmas, ņemot šos aizdevumus, jūs kļūstat tikai nabagāki...

  6
 6. c

  Tātad mēs tagad precīzi zinam cik mūsu valstī ir Ideotu. Tie ir cilvēki , kas nesaprot , ka ņemot ātro patēriņa kredītu viņa nevis savas problēmas risina , bet vairo!

  7
 7. e
  ekspatriots cc2017. g. 1. martā 12:31

  1000 % taisnība.
  Cilvēki nemāk plānot savas finanses. Pārmaksā par ikdienas izdevumiem 100 % gadā.

  3
 8. e

  Neviens prātīgs cilvēks neņem kredītu, bet iemācās pelnīt vairāk vai pielāgojas esošajam naudas daudzumam!!!

  3
 9. K

  Ņemt ātro kredītu ir tas pats , kas veikt ķīmijterapiju, lai nebūtu jāiet pie friziera.

  4
 10. i

  Cilvēki mācēja izdzīvot arī tad ,kad tādus ātros kredītus neviens nedeva-tā ir tikai izlaidība un man ir apnicis katru dienu no epasta dzēst čupām visādus kredītu piedāvajumus. Dzīvoju no pensijas-parādu man nav,bērnus esmu izaudzinajusi tāpat skaitot un apgrozot katru kapeiku,lai izdzīvotu.

  4
 11. h

  tas tokš labi, iedomājietioes kādus peļņas nodokļus maksā šitās kredītfirmeles! Diemžel diez vai vispār kaut ko maksā, šiem jau atlaides...

  0
 12. f

  Iedzīvotāju masveida iluzoro papildlīdzekļu sagrābšanas nesaturēšana tad arī uztur visus parazitējošos un veicina valsts atpalicību un nekā neražošanu. Ja vēlies sevi mānīt un patērēt vairāk nekā ir tavi mēneša ienākumi, tad pats vēlies parazitēt.

  2
 13. ņem ta ņem, bet no kā viņi atdot un samaksā par ātrā kredīta pakalpojumu, ja nevar atļauties ikdienas tēriņus?

  1
 14. l

  Tas nav normāli!

  4
 15. L
  Latvija (LPSR) 2017. g. 1. martā 11:43

  strādājošo nabagu valsts .

  12
 16. P
  Par naudas koncentrēšanas pārdalīšanu 2017. g. 1. martā 11:40

  Šīs situācijas daļējai atrisināšanai būtu jānosaka zema nodokļu likme (piem., 9%) - visnepiecišākajiem pārtikas produktiem - pienam, maizei, kaut kādai desai, biezpienam, sieram - , augļiem un dārzeņiem u.c. Šādi cilvēkam tiek dota iespēja ietaupīt naudu - tas jau paliek viņa ziņā, vai viņš šo iespēju izamnto vai ne, galvenai ka tā viņam ir.
  Protams, šāds jaun ievedums ietekmēs ieņēmumus valsts budžetā, tādēļ tā aizlāpīšanai būtu jānosaka lielāks nodokļis banku gūtajai peļņai, piem., 33% + pluss ikgada licence maksa neatkarīgi no peļnas (lielajām bankām 2.5 milj. ne tik lielām attiecīgi mazāku). Bankām būtu jādalās, jo tās nosmeļ iespaidīgu naudas summu no mūsu sabiedrības kopumā, bet tā atdeve nav adekvāta. P.S. man ir zināms M.Bičevska viedoklis šajā jautājumā (totāls banku interešu lobijs), tāpēc to pat nav vērts apskatīt.

  5
 17. N
  Nu nu Par naudas koncentrēšanas pārdalīšanu2017. g. 1. martā 13:16

  Nav jēgas noteikt zemi PVN pārtikai
  No tā iegūs tikai tirgotāji bet cenas būs tādas pašas

  0
 18. h

  tikai kur šajā pasākumā ir loģika? Ja tu paņem kredītu, tad naudas tev no tā vairāk nepaliek... atdot arī vajag un ja to dara katru mēnesi, tad tas vienkārši nozīmē ka jāseko līdzi maka saturam.
  Parasts reklāmraksts priekš luņiem

  7
 19. .

  Šausmas kādā nabadzībā iedzīta tauta, bet biezie vēl uz viņu nelaimes iedzīvojas

  8
 20. M

  Kā mežā, ja paliksi vārgs vai sāksi klibot, tevi saplosīs.

  4
 21. f

  Tu nesaproti situāciju, parazitējošie iedzīvojas uz parazitējošiem. Kredīta ņemšana patiesībā izraisa zaudējumus kredīta ņēmējam.

  1
 22. M

  Tā ir taisnība,pamēğiniet ar 260€ algu nomaksāt par dzīvokļa īri,komunālajiem,elektrību,telefonu un vēl sab.transporta maksa par nokļūšanu līdz darbam!Finālā pāri paliek (ja paliek)labi ja 10€.Kā var ar to izdzīvot??!!!
  Tas procentuālais kritums ir uz aizbraucēju rēķina.

  3
 23. N

  Diemžēl tad jādzīvo sliktākos apstākļos. Pa 10 cilvēki kopā. Jāēd maksimāli lēti vai jāmeklē iespēja pelnīt vairāk

  3
 24. T

  260 eiro? Izdzīvot? Kā? Mēs divi cilvēki pelnam 1600 eiro mēnesī, dzīvojam savā dzīvoklī un īsti nevaram lieki tērēties...

  2
 25. T

  Kopā 1600.

  0
 26. N

  Portālam šajā gadījumā būtu jāsaucas stulbie lv. Ja tev nepietiek naudas tas netērē vairāk un ievācies atpakaļ pie mammas. Kur tad tā nauda radīsies nākošajā mēnesī?

  8
 27. V

  Nu, tūlīt te atnāks Aktum (niks tāds tāpēc, ka kāds veic aktus ar viņa galvu) un paziņos, ka nabagmāja pie tā pati vainīga. Vispār šādi dati biedē. Apburtais loks iestājas. Cilvēkiem naudas līdz ar to paliek vēl mazāk, procentus jāmaksā taču.

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi