Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Man nekādi nav saprotams, kā gada laikā zemes vērtība var pieaugt par ceturdaļu, ja tuvākajā apkārtnē pēdējos gados vispār neviens darījums ar zemi nav bijis. Es saprotu, ka kadastrālā vērtība mainās atbilstoši darījumiem tirgū, bet kāpēc tas tik krasi var mainīties, ja nekādu darījumu tirgū apvidū nav bijis? Valsts zemes dienests kadastrālās vērtības "izzīž no pirksta", jo tās ir pat augstākas nekā reālās tirgus vērtības! Un kāpēc ēkām nekrīt kadastrālā vērtība, ja gadiem ejot nolietojuma procenti pieaug? Valstī būtu jābūt likumam, ja valsts nosaka kadastrālo vērtību nekustāmajam īpašumam-zemei, tad tas nedrīkst pārsniegt summu par kādu šo īpašumu varētu īpašnieks pārdot valstij, vai pašvaldībai.

  0
 2. I

  Slaucēju koalīcija!
  Nebūsim mazohisti! Nebalsosim nevienās vēlēšanās par šo koalīciju un mūļiem!
  Pirms iešu maksāt, tikšos ar domes vadību un runāšu par to!

  0
 3. M

  Nu ka jau rakstiju, kaut kur nolaidis, bet dubulta citam uzmetis. Rigas dzivoklim NIN bus 500 eiro, lauku majai 17500 eiro. Un tas ja vel kadastralo nemainis. Es veselus 45 eiro menesi iegushu ja IIN samazinas. NIN palielinasies par 1900 eiro gada. Zaudejumi no nodoklu samazinashanas 1300 eiro (:

  2
 4. Mūsu senči ir pietiekami par šo zemi asinis izlējuši, pietiekami jau samaksājuši.
  Ja pašvaldībām nav kur vairs ņemt naudu, lai sāk savās rindās strukturālās reformas, optimizējot ierēdniecību, taisot gudrākus iepirkumus, un un un.

  ZZS, NA, Vienotība, arī Saskaņas visādas- manu vēlētāja balsi Jums neredzēt.

  3
 5. t

  Kāds pamats NĪN un kadastra vērtības pieaugumam celtnēm, kas jau uzceltas.
  STOP, pietiek, kā krītas celtnes vērtība grāmatvediskās atskaitēs, saskaņā ar nolietojumu, tāpat jāsamazinās kadastra vērtībāi.
  STOP!!! Pietiek laupīt.

  4
 6. J

  Sava nekustamā īpašuma vērtību es ceļu pats, ieguldot tajā naudu no darba algas, par kuru esmu samaksājis IIN, materiālus, par kuriem esmu samaksājis PVN, un savu brīvo laiku (kas man pienākas pēc likuma) es veltu būvējot un kopjot savu īpašumu. Par to man ir jāmaksā nodoklis...

  3
 7. T

  Un neaizmirstiet Vienaldzību un Dombi Konsolidovski, kas mūs ar "jauno nekustāmā nodokli" "iepazīstināja", kad valsts kasē bija sūce un bija jāpumpē nauda iekšā.
  Līdzjūtība Jūrmalniekiem - ne visi ir pelnījuši tādu piesmiešanu.

  1
 8. g

  cik to tautu var slaukt?!- man pat vairs nav darba, jo cilvēkiem naudas nav. Ja nedabūjāt nodokļus treknajos gados, domājat -tagad dabūsiet? Viss piķis sen jau uz ES aizplūdis vietējā nodokļu sloga dēļ. Šobrīd dzenā pārpalikušos centus no viena pakša uz otru!

  3
 9. s

  Vajag valsts pārvaldes patiesajām izmaksām pielikt 20%,sadalīt summu uz iedzīvotājiem un katru mēnesi piestādīt katram iedzīvotājam rēķinu. Citādi jāmocās te ar kautkādiem mistiskiem aprēķiniem un jāizdomā vārdam rekets dažādi gudri nosaukumi.

  2
 10. M

  Katru gadu īpašums paliek vecāks un nevērtīgaks,bet Rasnačs domā, ka vērtība tikai pieaug. Vai viņš skolā ir gājis?

  6
 11. N
  NĪN dzen nabadzībā 2017. g. 28. februārī 13:21

  Man NĪN šogad pieauga vairāk kā 4.5x reizes salīdzinot ar pagājušo gadu.

  7
 12. R

  Rasnača skapjus un tamlīdzīgus nodokļu maksātāju naudas izzadzējus kad beidzot ierobežos?

  3
 13. a

  Kādi 10 % - vistīrākā laupīšana! Pusprocents līdz procents un tad vēl jāskatās zonējumi un reālā tirgus vērtība!

  4
 14. :

  Mani vecvecāki sen jau par zemi visu ir nomaksājuši - ejiet ieskrieties !

  6
 15. iconPraktiski skaidrā 2017. g. 28. februārī 13:05

  Ne vairāk, kā inflācijas līmenī, kretīn.

  7
 16. N

  Varētu arī neierobežot

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi