iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. e

  Komentāros kārtējā proleteriāta kviekšana-dodiet,pienākas,maksājiet .Vairāk,vairāk.Dibiniet savus uzņēmumus un būs jums vairāk un jauni bobiki,Bahamu salas utt.

  1
 2. m

  Proletariaats klusaam aizbrauc,kviec palikushie jaunkapitaalisti

  9
 3. m

  Pavaariem 80% maksaa aploksnees.Kaut vai taa pati Gan beja lieta.Zinu jo esmu saistiita ar to visu.Darbs ir fiziski smags.Nav daudz pavaaru kas speetu straadaat arii 50 gados savaa profesijaa.Tad nu tevi nodzen par kapeikaam un viss.Tapeec pavaari ir ljoti pieprasiiti arii paareejaa Eiropaa,tur tikai alga uz rokas saakas ar 900€.Plus arii pensija civilizeeta peec smagi nostraadaatiem gadiem.Taa ka nav daudz kas gribeetu palikt shinii galjasmashiinaa

  10
 4. J

  Nu tā jau nu gan viņa neteica. Klausījos tiešraidi

  0
 5. c

  Celtnieki ziemā sēž bez darba - tātad viņu pietiek, pavāri masveidā izbrauc uz valstīm, kur darbs šajā profesijā labāk apmaksāts. LV trūkst nevis darbinieku, bet gan maksātspējīgu bosu - lietas jāsauc īstajos vārdos.

  14
 6. .

  Tie, kas uztaisījuši savu biznesu, kurā knapi savelk galdus un nevar atļauties maksāt normālu algu un dabūt labu darbinieku ir spiests par minimālo dabūt tādu, kam ir vienalga, ko darīt, ka tik kaut ko maksā un dzīvo ar pārliecību, kā maksā tā strādā. Tad nu tādus atlaiž un taurē, ka nav normālu darbinieku.

  15
 7. x

  Kaut kas atkal ačgārni.

  5
 8. !

  Un pašiem bezdarbnieku vairāk kā vajag.Lai jau pieprasa gan jau atēdīsies.

  6
 9. A

  Man patīk šie "augsti" izglītotie speciālisti, no kuriem to vien dzird, ka šiem jāmaksā !
  Nē biedrīši - jums tā naudiņa savam darba devējam ir JĀNOPELNA!!! Un ja gribat saņemt 300.00 €., jums savam darba devējam JĀNOPELNA vismaz 600.00 €. ( Lai darba devējs ar jums vispār runāt gribētu ! ).
  Un jo ātrāk aizmirsīsiet šos murgus, ku jums kaut kam par kaut ko JĀMAKSĀ, jo ātrāk NOPELNĪSIET tik, cik jūs gribat !
  Bet mūsu "speciālistiem" galvenais ir atrast vainīgo savā mazspējā : valdību, darba devēju, sievasmāti ! Un ubagoties : nodrošiniet, maksājiet, apgādājiet ....

  7
 10. K

  jums murgs vēl priekšā un sūdains koks ir tas labākais variants.:)))

  8
 11. a

  Mazāk d...t vajaga resnāks buusi...

  9
 12. e

  Jā, darbiniekam ir jānopelna tie 600, da vēl arī klients jāatrod... ko vēl?

  10
  Parādīt vēl 4 atbildes
 13. D

  Nu te jau runa ir par ko citu! LV nav biznesa tradīcijas jo katrs piparbodes īpašnieks jau pēc pusgada darbības grib braukt ar Porsche Cayenne bet pats to vēl nav nopelnījis. Tādejādi jāņem kredīts priekš "'zīmuļwagena"' un rezūltātā darbiniekam nevar normāli samaksāt kā arī iegūldīt savā biznesā jo krīts jāmaksā! Stipri apšaubu ka kāds mūsdienās īpaši rausies pa kapeikām nu varbūt īslaicīgi! Nu nebūs te ķīniets kas tev vergos par dolāru dienā. Cilvēkam ir jādzīvo nevis Jāizdzīvo.

  28
 14. n
  nu tad dzīvo Digers!2017. g. 28. februārī 12:38

  atver savu piparbodi , nevis apskaud to , kurš to ir izdarījis

  3
 15. D

  Neuztraucies vismazāk es apskaužu muļķus!

  11
 16. S

  Ja lielākais vairums darba devēju nespēj samaksāt vietējiem neko vairāk, kā minimālo darba algu, vai nedaudz virs tās, tad minimālā alga iebraucējiem, kas ir 800 euro - bez grūtībām atradīsies un varēs samaksāt? Dubultmorāle.

  21
 17. K
  Ka parasti Sīnis Pēteris2017. g. 28. februārī 12:16

  Tiesi ta! Un tie vergturi ari atrod tos 800. Bet vietejiem maksat netaisas, bet brinas ka nav kas strada.

  17
 18. S

  Meklē strādniekus, bet šeit viņu pietiek esmu auksta līmeņa speciālists un nevaru atrast darbu jau divus mēnešus ej kur iedams visur vajag speciālisti par kapeikām tad ko Jūs brīnaties kad visi brauc prom.

  15
 19. N

  Gluži loģiski, jo auKsta līmeņa speciālistus tiešām nevienam nevajag!

  12
 20. Kura tad ir otrā valsts, ja jāpiesaista uzreiz trešā?

  8
 21. t

  A maksāt vietējam kā viesstrādniekam žēl?
  Nu tad aiciniet, maksājiet un nodrošiniet pajumti uz to laiku.

  24
 22. Vēsturiski ir bijis, ka šo problēmu risina darbaspēks no Krievijas. Vot i prijehaļi, here We are, globālisti!

  6
 23. o

  lai tik meklē, jo kamēr par padarīto darbu maksās grašus, strādātāju nebūs. Faktiski šie darba devēji un viņu algu politika noved valsti uz izmiršanas robežas, latvieši, lai izdzīvotu, brauc strādāt uz ārzemēm, šeit ievazājas cits lētais darbaspēks. Re, nemaz nevajag atcerēties krievu laikus, kad ieveda darbaļaudis, pašu bāleliņi izdara to, ko agrāk lielās valsts politika.

  25
 24. o

  Nu re visi kompartijas darboņi var maliņā uzpīpēt, ko tik kangari pa naudu neizdarīs.

  9
 25. i

  Darba tirgus un darbinieku kustība ir šodienas realitāte. Vieni aizbrauc, citi atbrauc. Nedzīvo vakardienā un nesalīdzini visu no savas pieredzes skatu punkta. Ir arī citādi. Viesstrādnieki ir gana kvalificēti, strādīgi un nopelna cienīgu atalgojumu. Tos nu par grašiem nekādi nevar nosaukt. Un arī nodokļi par viesstrādnieku darbu valsts budžetā ir apjomīgi.

  1
 26. a

  Pirms uzņēmēja ir pasūtītājs, kurš maksā par uzņēmēja preci, vai pakalpojumu. Ja pasūtītājs ir maksātnespējīgs, (maksātnegribošs), tur nekad nekas nesanāks. No uzņēmēja viedokļa vienīgā izeja tad ir lētāks darba spēks. Protams, ka tas tad ir abstrakts uzņēmējs, kurš nesaprot, ka ja tā darīs visi, arī viņā paša draugi un radi, kuri nav uzņēmēji, paliks bez darba un latviskā vide vienkārši iznīks. Bet kam tas rūp!? Tad, kad latvieši sāks saprast, cik liela vērtība ir latviskai videi, būs jau par vēlu. Cik tomēr nožēlojami ir tas, ka mēdiji par to nerunā, bet atvemj tikai tukšpauru radītus burtu salikumus.

  12
 27. v

  Un, kas man par to, ka vergturiem trūkst darba roku?

  10
 28. e

  Kaut kur lasīju, ka bezdarbs LV ir 8,5 %, tad jautājums, kādu vēl trešo valstu darbaspēku ir jāpiesaista? Problēma ir tajā, ka vietējiem esam gatavi maksāt tik cik esam gatavi, bet kad tiek aicināts kāds no trešās valsts, esam gatavi maksāt tik cik šī persona prasa, esam gatavi nodrošināt labus darba apstakļus, maksāt par kursiem un visu pārējo, ka tas bija gadījumā ar optikas salonu kurš pienēma darbā bēgli. Kapēc pret savējiem negribam tā izturēties?

  34
 29. r

  Maksāt strādniekam pieklājīgu algu vai Ziemassvetkus Bahamu salās - ir Bahamu salas bez domāšanas...

  7
 30. es skatos, ka komentētāji nav pat izlasījuši rakstu, kur nu vēl sapratuši. Tik bļauj veco dziesmu - nemaksā algas, vergi utt utml. un tik noliek savu valsti. Problēma jau ir vispirms jau tā, ka te NAV pietiekoši daudz kvalificēta darbaspēka. Pavāru tiešām nepietiek, programmētājus arī izķer un nepietiek. Jo pirmkārt te tādus 'neražo' pietiekošā apmērā. Nu šoferi - te jau ārzemnieku pieņemšana darbā ir normāla parādība, jo jābraukā jau pa visu Eiropu, kāda starpība, no kuras valsts tu esi. Kāds tam visam sakars ar vergiem un algām? Zemeņu lasītājus mums nevajag, tie lai droši brauc uz Īriju un tiešām vārda tiešajā nozīmē vergo. Laimīgu ceļu.

  4
 31. A

  Programmētāju arī te pietiek un pavāru un pārējo ari , tikai viņi visi tin makšķeres no šīs bijušo komuņagu radītās kloākas , kuru tie radījumi grib dēvēt par valsti.

  19
 32. :

  Krīzes sākumā ap 2010. gadu aizbrauca vesels bars programmētāju. Vienkārši saīsināšanas. Es, starp citu, arī apsvēru tādu iespēju, bet paliku. Programmētāji arī Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Anglijā neslikti dzīvo, it sevišķi vidējie, kam Latvijā tūkstoti piedāvā.

  2
 33. M

  Paskatieties, cik daudz šoferu no Latvijas strādā un dzīvo kaut vai tikai Norvēģijā un Islandē. Ļoti daudzi no viņiem labprāt dzīvotu un strādātu mājās, Latvijā, bet ir tur divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, alga, otrkārt, sociālais nodrošinājums, sevišķi pensiju uzkrājumi. Strādājot lielākajā Latvijas pārvadātājā Kreiss jums pensiju nenopelnīt. Un par to vajadzētu interesēties VIDam un VND, nevis runāt par viessstrādniekiem.

  12
  Parādīt vēl 1 atbildi

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi