Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. k

  Saprotams,ka alga jāsaņem,bet ne jau par gadu uz priekšu brīvdienām!
  Šitas adjiotu bars tik pieliek sev algas un nedara neko savas valsts LATVIEŠU labā.
  Ir teiciens: KAUT TU SLĪKDAMS ŪDENI PRASĪTU!
  Lūk tāda ir valdības nostāja. Kaut to ūdeni prasītu JŪS,neGODĀJAMIE DEPUTĀTI, SEV ALGAS PIELIKDAMI, BET CITUS PARĀDOS UN BADĀ ATSTĀJOT!

  0
 2. ?

  un šogad? Arī gribētos zināt.

  1
 3. :

  Likumi.lv saka: pārcelt darbadienu no piektdienas, 2017. gada 5. maija, uz sestdienu, 2017. gada 13. maiju.

  1
 4. .

  Paldies, ka nobrīdinājāt jau vairāk kā gadu iepriekš. Citādi līdz tam laikam neviens par to nemaz neieminēsies un neviens arī neaizmirsīs.

  5
 5. TVNET Top komentētājs
  iconDzintars Skarbovskis (tulkotājs/arodvalodnieks)
  2017. g. 23. februārī 12:10

  Darba dienu pārcelšana ir jauka tradīcija. Likumdevējam vajadzētu arī nodrošināt vienādu atpūtas dienu skaitu katru gadu, pārceļot brīvdienās (sestdienā, svētdienā) iekritušās svētku dienas (izņemot Kristus krustā sišanas svētkus, kas nevar būt citā nedēļas dienā) uz nākamo darba dienu. Šādi tiktu garantēts, ka darba ņēmēji katru gadu varētu atpūsties vienādu dienu skaitu.

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi