Uzņēmumu apvienības sūdzību par Jelgavas Valsts ģimnāzijas pārbūves iepirkumu vērtēs līdz martam

 

Piegādātāju apvienība SIA «Bildberg» un SIA «Newcom Construction» sūdzību par konkursa «Jelgavas Valsts ģimnāzijas pārbūve» rezultātiem Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) vērtēs līdz 3.martam, informēja biroja Juridiskā departamenta vecākais referents-jurists Andris Kaņeps.

Viņš skaidroja, ka 14.februārī IUB iesniegumu izskatīšanas komisija, ievērojot izskatāmās lietas apjomu, objektīvai un pilnīgai iesnieguma izvērtēšanai pieņēma starplēmumu, ar kuru līdz 3.martam pagarināts lēmuma termiņš, lai izvērtētu iesniegumā minētos faktus un pieņemtu lēmumu pēc būtības.

Jau vēstīts, ka apvienība SIA «Bildberg» un SIA «Newcom Construction» apstrīdējusi iepirkumu par Jelgavas Valsts ģimnāzijas pārbūvi, kurā ar 6,6 miljonu piedāvājumu par uzvarētāju atzīta SIA «Latvijas energoceltnieks».

Reklāma

Kopumā Jelgavas pašvaldības iepirkumā startēja septiņi pretendenti. Piegādātāju apvienības piedāvātā cena bija viszemākā - 5 754 636 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Savukārt «Latvijas energoceltnieks» piedāvāja trešo zemāko cenu, proti, 6 649 912 eiro bez PVN.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 60000 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 170000 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft