Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. h

  redzams ka dara visu lai iznīcinātu pēdējo nozari - unikālu nozari, baltijas valstīs vienīgo tādu rūpnīcu.

  2
 2. Tas viss ir pamatīgi nospiedis cenas.

  1
 3. J

  Un kas ievinnēja no visa tā? Tas bija kārtējais pasūtījums uz reideru un šā uzņēmuma nīcināšanām ar augšu un Lipmana firmas palīdzību, kurš un saņēma par to sertifikātus uz brīvu eksportēšanu no Latvijas un ievedumu metāllūžņa Ķīnā.Pa sistēmu " Atoms",kam bija piekļūšana,varēja mierīgi izsekot visas pārbīdes un kravu atrašanas.Un ja kravas gāja ne turp,kur vajag no kāda,tas šie ļaudīm mēs neskaudām.Tiem bija atņemami visa.

  1
 4. a

  kaapeec nav kriminaalproces par valsts garanteetaa kredita izkraapšanu , kuru valsts dabuja nosegt 60 000 000 veertiibaa? ak nedriikst kraapniekus aresteet , jo tie bija muusu deputaati ar kalviiti ( tagad LG šefs) un barču priekšgalaa?

  8
 5. 5

  "Ar sīkumiem netraucēt"

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi