Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. n
  nebeidzamais stāsts 2017. g. 16. janvārī 15:37

  Kārtējais maksātnespējas administrators kļūs par miljonāru, bet valsts par vairākiem desmitiem miljonu nabagāka?

  7
 2. J
  Jezups nebeidzamais stāsts2017. g. 16. janvārī 22:51

  un vēl viena ražotne būs pad.irsta. Kad vajadzēs savu Tēvzemi sargāt. mums pat lielgabalus nebūs kur liet! Vai tiešam visā plašajā pasaulē nevienam nevajag metāla izstrādājumus? Ar tādu materiālo bāzi kāda mums palika 90ajos, varējām paši sev VISU saražot. Un kokmateriālus pārdot nevis baļķos, bet dēļos, guļbūvēs un mēbelēs.

  0
 3. U
  U02 nebeidzamais stāsts2017. g. 5. februārī 18:41

  Jezupam: kā redzams, ar to "materiālo bāzi" bija švaki, ja vecā "Liepājas metalurga" bankrota brīdī izrādījās, ka pusei no atlaistajiem strādniekiem vispār nav nekādas kvalifikācijas. Tāda rūpnīca mūsdienās nevar būt konkurētspējīga, tai jābankrotē.

  Kāda tur lielgabalu liešana. Mūsdienu karā sekmīgi lietojams lielgabals ir ļoti sarežģīts tehnisks izstrādājums, kura ražošanai vajadzīgas speciālas zināšanas, leģēti tēraudi, elektroniski vadības bloki un daudz kas cits. Nav vairs 17. vai 18. gadsimts. Piemēram, krievu tanku lielgabalā ielādētu šāviņu var ieregulēt tā, ka tas uzsprāgst gaisā pēc noteikta attāluma nolidošanas, un vajadzīgo attālumu mēra ar lāzera tālmēru. Jēga: tālmērs izmēra attālumu līdz pretinieka ierakumam, šāviņš uzsprāgst tieši virs ierakuma, un pretinieka karavīri, kas slēpjas ierakumā, iet bojā.

  0
 4. M

  Sakiet lūdzu, kāda velna pēc valstij ir vajadzīga tāda kantora kā LIAA.

  3
 5. a

  divus gadus atpakaļ bija interese pirkt pa 1eiro visu uzņēmumu.
  Šodien iekārtām ir metāllūžņu cena, tās ir sakombinētas no dažādiem ražojumiem, līdz ar to, tās var būt rentablas tikai dempinga režīmā.
  Visreālākais plāns būtu visas telpas izslaucīt tukšas un to saturu pārdot izsolē, telpas pārdot jaunam ražotājam, kuram būtu interese investēt jaunās, efektīvās iekārtās, tādā veidā varētu atkal iepirkt metāllūžņus no Tolmet. Ja kāds nezināja, tad Tolmet metāllūžņus eksportē uz visu pasauli, un Liepājas pilsēta bija aizliegusi metāllūžņu eksportu no Liepājas ostas, bet tas tāpat neglāba LM (starp citu, LM lobēja, lai valsts aizliedz metāllūžņu eksportu no Latvijas).

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi