iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Laimas sokolādes vairs nav tik pievilcīgas. Garša ir kļuvusi sliktaka un iesaiņojums vispār tizls. Agrāk bija smukos papīrīšos , tagad papīrīši ir aizlīmēti.Plēs nu tos vaļā un nav pievilcības.

  1
 2. Būtiksi jau ir vai ražo Latvijā, ne tik daudz kam pieder.
  Teiksim Laima pēc modernizācijas daļu ražošanas pārcelšot uz ārvalstī.

  0
 3. iconJaniszarins007 2017. g. 2. martā 23:51

  Tam visam ir viens vards - Globalizacija!!!
  Bet ja godigi, nesaprotu raksta jeegu...

  0
 4. Vislielākais prieks par valstī radītajiem apstākļiem, lai šeit varētu ražot konkurētspējīgu produkciju. Paldies par par draudzīgu nodokļu politiku ražotājiem, paldies par zemajiem elektroenerģijas tarifiem, šāda valsts ir spēcīga un tās pilsoņi ir lieli savas zemes patrioti.

  0
 5. TVNETAM IR LABUMS NO ŠIEM BEZSAKARA RAKSTIEM BEIDZAM TOS LASĪT UN KOMENTĒT. LĪDZ AR TO ARĪ BEIGSIES MURGU RAKSTĪŠANA.

  0
 6. snikers Atis Bušs2017. g. 2. martā 21:57

  Domājams, ka tvnet ieguldījums demokrātiskas sabiedrības izveidē ir nepārvērtējams.

  0
 7. Raksts galīgi garām. Būtu labāk skatījušies, kur tieši preces, ko uzskatam par Latvijas, tiek ražotas un kur tiek ņemtas izejvielas.
  Šīs firmas tāpat taču maksā nodokļus Latvijā (izņemot peļnas nodokli atsevišķos gadījumos).

  0
 8. iconRaitis Svārpstons 2017. g. 2. martā 13:53

  Raksts anonīms, ielikts biznesa sadaļā, bet rakstījis biznesa cilvēks pēdiņās.

  0
 9. iconVjačeslavs Vasiļevskis 2017. g. 2. martā 13:35

  Nu cik var murgot, kādās vēl pēdiņās... Ražots Latvijā arī nozīmē -- ka ir ražots Latvijā! Neviens tak neraksta, ka ražots latvietim(-šiem) piederošajā ražotnē. Šādas tvnet stulbas ziņas tak arī tiek ceptas tepat Latvijā, bet pats tvnet pieder nebūt ne latviešiem -- so what? Kāda kādam daļa gar to, kur uzņēmējs iztērē savu peļņu, tepat Latvijā vai kādā citā zemē? Un kurš teica, ka Latvijas pilsonis tērēs tepat, bet zviedrs vai brits vedīs prom? Un ja uzņēmējs zviedrs naturalizējas un kļūst par Latvijas pilsoni, tā uzreiz tās "pēdiņas" var ņemt nost? Nu sviests, ne raksts.

  0
 10. Tieši tāpēc ir būtiski nokārtot to, lai ir izdevīgāk reinvestēt peļņu, nekā izņemt dividendēs, lai arvien lielāka daļa nopelnītā paliek uzņēmumā, veicinot uzņēmumu attīstību, neatkarīgi no tā, kam pieder daļas. Tāpat ir būtiski nodrošināt to, lai ir iespējams samaksāt normālas algas darbiniekiem, jo tieši tas jau silda to ekonomiku, ne jau peļņa, kas aiziet īpašniekiem. Un te nav būtiski vai īpašnieks ir Dānis vai Latvietis, kurš nopirks to villiņu Spānijā.

  0
 11. iconAinars Berzins (Cilvēks - Taurenis) lsh2017. g. 2. martā 14:17

  Nu ja, un es par to pašu.

  0
 12. iconAinars Berzins (Cilvēks - Taurenis) 2017. g. 2. martā 12:56

  Attiecīgi, ja tos lielos miljonus saņem dānis vai latvietis, tam nav liela nozīme, jo tāpat abi savus miljonus tērēs ārzemju precēs un pakalpojumos. Latvietis Latvijas produkcijā varbūt 1000 iztērēs.

  Taču dēļ tādiem rakstiem vietējais ražotājs var nobeigties, tātad 100 darbinieki nesaņems savus 800, no kuriem lielāko daļu līdz šim tērēja Latvijā, tātad tautsaimniecība no tā zaudēs vismaz 50 000 pirmajā ciklā, par pārējiem nemaz nerunājot.

  Raksts ir diversija jeb arī analfabētisms.

  0
 13. iconAinars Berzins (Cilvēks - Taurenis) 2017. g. 2. martā 12:52

  Raksts ir diversija, jo nav nozīmes, kam pieder. Nozīme tautsaimniecībai ir tad, ja uzņēmuma algu saņēmēji Latvijā tērē savas algas. Pārējais viss ir sīka vienība.

  0
 14. iconSmaidīgs Dēls 2017. g. 2. martā 12:29

  Par šiem uzņēmumiem viss skaidrs viņi rada Latvijā darba vietas, bet kā ir tiem daudzajiem shēmotājiem, kas nekautrējas pasūtīt produkciju ārzemēs zem Latviskiem nosaukumiem, kādu pievienoto vērtību rada šie liekēži.

  1
 15. Paši vainīgi. Kad bija jāceļ un jāatjauno mūsējie visu izaga un iztukšoja ... un vispār ja godīgi man mūsu vietējie šēmotāji ir pie kājas :D Lai friči un dāņi darās !!! Vismaz cilvēkiem ir darbs !!!

  0
 16. iconNoris Heidemanis 2017. g. 2. martā 11:46

  ja skatas no ekonomikas viedokla ne kkada patriotisma no kura veviens vel nav paedis, tad labak lai Latvija ienak sveszemju investori un parnem visus Lv uznemumus un sekmigi vinus attista nevis uztraukties par daziem "latvijas zimoliem" kuri nikulo un ta pat jega nav, un edot laimas sokoladi ta pat arzemnieks domas ka ed Latviesu preci jo to jau visi vinam ir izreklamejusi ka tas ir Latvijas produkts

  0
 17. iconMārtiņš Sextōn ツ (Strix Aluco) 2017. g. 2. martā 09:21

  Dzeltenajā presē uz kvalitāti cerēt ir naivi, bet virsraksts absolūti neatbilst raksta saturam. Mānīšanās par izcelsmes valsti un ārzemju īpašnieki ir divas pilnīgi dažādas lietas...

  1
 18. iconTuribas Juristi 2017. g. 2. martā 08:19

  VID jau ar to tik nodarbojās kā savējos izputina, liek uzrēķinus, bet svešiem visi ceļi vaļā, jo galvanais Latviešiem taču ir strādāt kā darba skudrām, lai citi var skaisti dzīvot un atpūsties:)
  VERGI SAVĀ ZEMĒ

  1
 19. Http://nasdaqomxbaltic.com

  Pērciet Baltijas akcijas- tā jūs ieplūdināsiet vajadzīgo naudu tirgū un uzņēmumi spēs attīstīties, bet jūs (ja gudri to darīsiet) gūsiet peļņu

  0
 20. iconAleksandrs Elksnins aksus212017. g. 2. martā 08:33

  Šī nav slikta doma, bet Latvija ir ļoti maza valsts to var darīt tikai idejām ar exporta potenciālu, bet jā tas ir viens no mehānismiem kā var paaugstināt uzņēmuma likviditāti. Dāņi ar nav lieli, bet kāpēc viņiem sanāk? Un te ir ko mācīties...

  1
 21. iconSandris Bekeris 2017. g. 2. martā 07:48

  Nav svarīgi kas kam pieder. Svarīgi ir lai uzņēmumi un darba vietas atrastos Latvijā. Līdzarto ir darbs un nodokļu maksātaji.

  0
 22. iconTastev Navjāzin Sandris Bekeris2017. g. 2. martā 08:29

  Meli, ne tikai darba spēkam jābūt Latvijas teritorijā, bet arī peļņai jāpaliek Latvijā. Tagad visa lielā naudas daļa aiziet pāri robežai rūkdama.

  1
 23. iconAleksandrs Elksnins Sandris Bekeris2017. g. 2. martā 08:34

  Piekrītu 100% naudai ir jāpaliek Latvijā vai reeinvestēt ārzemēs lai peļņa nāktu uz Latviju...

  0
 24. iconOsis Ozols Sandris Bekeris2017. g. 2. martā 09:35

  Ja LV ir tikai ražotnes un darbaspēks , tad te drīz būs izgāztuve, jo īpašniekam kas ir kaut kur (tikai ne LV) nerūp cik tīrs ir ūdens, gaisa kvalitāte un vai meža vietā ir tuksnesis ,šeit uz vietas Latvijā.

  1
  Parādīt vēl 2 atbildes
 25. iconLauris Sēbriņš 2017. g. 2. martā 07:44

  Nav svarīgi kāda ir uzņēmumu valdes locekļu nacionalitāte, svarīgi ir tas, ka ražotnes ir Latvijā un nodarbināti ir tūkstošiem vietējo.

  0
 26. iconTastev Navjāzin Lauris Sēbriņš2017. g. 2. martā 08:31

  Nē, tas ir ļoti svarīgi. Tad peļņa ar lielu varbūtību tiek iztērēta Latvijā nevis ofšorā sadalīta starp apšaubāmas reputācijas īpašniekiem.

  1
 27. iconLauris Sēbriņš Lauris Sēbriņš2017. g. 2. martā 09:01

  Latvieši ofšorā neko nesūta :D

  0
 28. iconVjačeslavs Vasiļevskis Lauris Sēbriņš2017. g. 2. martā 13:46

  Un ja valdes locekļi iegūst Latvijas pilsonību, tad tā varbūtība pieaug kosmiskā ātrumā, vai ne? :)))) Murgs :)

  0
 29. iconJānis Riekstiņš 2017. g. 2. martā 07:24

  Trīs Baltijas valstu neatkarība ,ir parasts ietekmīgu cilvēku biznesa plāns apmeram 30- 50 gadu garumā..Pārmaiņas tiek ieviestas pakapeniski,ta lai katra jaunā paaudze pieņem tās par pašsaprotamām un neprotestē.

  0

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi