Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. w

  Karteja tuksa muldesana un solijumi par kuriem nau jaatbild , vesels cilveks nevar atrast darbu nu sola invalidiem , smiekli nak .

  0
 2. c

  Skaisti var runat ,bet darbi nesaskan ar vardiem,man ir tresa invalidites grupa pec 40 nostradatiem darba gadiemBiju bezdarbniece man teica ka neko nevarot piedavat,ka 99 procentus man pasai jamekle darbs.Iepriekspedeja apmeklesanas reize inspektore noformeja ,ka man pedejo reizi nevajag nakt,jo man jau esot viens statuss,priekss kam otrs.Tas notika sogad augusta.Tada keksitu atzimemesana...

  1
 3. Pēc darba likuma invalīdu tikpat kā nav iespējams atbrīvot no darba, tāpēc darba devēji ne sevišķi vēlas riskēt pieņemt darbā.

  2
 4. Jūt jau jūt, ka tūliņ jau visa sistēma bruks. Tūlīt jau cels pensionēšanās vecumu.

  0
 5. b

  doma jau laba , jo invalīdi patiešām varētu un daži pat grib strādāt , kā tas sanāks nezinu , iespējams kā parasti

  0
 6. E

  Visu cieņu invalīdiem, bet viņi nebūs tie, kas nodrošinās Latvijas ekonomisko izrāvienu un nopelnīs mums pensijas. Pārāk lieli līdzekļi tiek šķiesti nozares administrācijai, un pārsvarā bezjēdzīgi. Jaunajai vadītājai iieteiktu labāk pievērsties tam, lai cilvēki ar kvalifikāciju pārāk ilgi neuzkavētos bezdarbnieka statusā.

  7
 7. i

  Tas tā kā vergu tirgus? Un veselie var braukt prom?

  2
 8. Šī valsts neko nedara veselo labā,(ja neskaita slaukšanu un apzagšanu),tad tagad sāks muldēt par invalīdu aprūpi un apgādāšanu ar darbu!

  0
 9. k

  Nu neredzu es šis uzpūstās NVa jēgu. Kad biju bez darba, gāju atzīmēties un naivi cerēju, ka man ko palīdzēs.Darbiniece slinki vēra vaļā interneta vakanču lapas - tās, ko es katru dienu arī bez viņas skatījos. Un viss. Nekādus kursus nepiedāvāja, kad apjautājos, teica, ka nekā neesot. Vizīte ilga tieši 3 minūtes... Bija pat žēl laika un naudas, lo tērēju braukšanai pie viņiem.

  3
 10. A

  Visa šī bezdarbnieku atbalsta sistēma ir degradējoša, jo nerada bezdarbniekam vēlmi iestāties darbā.
  Vajadzētu bezdarbniekiem likt tomēr kaut ko darīt, par to ka saņem pabalstu, vismaz dažas stundas dienā, visapkārt ir tik daudz darāmā!
  Būtu divi ieguvumi - daudz kas tiktu sakārtots, un bezdarbniekiem neliktos tik jauki neko nedarīt.
  Tāpat piedāvātie kursi lielākoties ir veltīga naudas izmešana, darba vietas no tiem nerodas.
  Par valsts naudu apmāca piem. angļu valodu un bezdarbnieks dodas prom uz Angliju strādāt - vai tas ir valsts interesēs?
  Labāk to kursu naudu iedot vietējiem uzņēmējiem, kas bezdarbnieku tad pieņemtu darbā, lai tas apmāca viņu strādāt. Jo tā ir problēma ka uzņēmēji negrib ieguldīt savu laiku un naudu bezdarbnieka apmācībā, tas prasa līdzekļus, un tas ir risks, jo bieži vien cilvēku apmāca un tas aiziet prom.

  5
 11. A

  Ideja jau nav slikta, jo bieži invalīdi var būt labāki strādnieki nekā parastie, īpaši jau rutīnas darbos, bet zinot, kā šī nauda parasti tiek apgūta, tad tiešām būtu vairāk orientējuši reālam biznesa atbalstam, lai var samazināt vismaz bezdarbu parastajiem cilvēkiem.

  2
 12. A

  Vai tas ir bez domāšanas, bet no tās pašas štampu sērijas- mums NODOKĻUS jāizspiež no VISIEM???

  1
 13. F
  Formula-Reizrēķinam 2016. g. 27. decembrī 08:03

  Nevis NVA kursus beigušie nav motivēti strādāt, bet nav iespēju strādāt. Kursi ir paši par sevi, darba iespējas(pareizāk ne-iespējas) arī neatkarīgas no kursiem. Pats savulaik esmu tādus kursus beidzis.Agri vai vēlu parasti bijušie kursanti darbu atrod Latvijā vai dodas prom, bet NEVIENS ! nav atradis darbu kursos iegūto zināšanu ietekmē. Tā lūk!

  12
 14. h
  hhh Formula-Reizrēķinam2016. g. 27. decembrī 08:47

  vienalga kaadi kursi, vispirms ir labi jāmāk krievu val .!!!!!!!

  1
 15. К
  Криеву троллис 2016. g. 26. decembrī 23:38

  Kãmêr bûs situâcija, ka jàmaksà tikpat cik parastajiem darbiniekiem- bús grüti. Kà lai izdomà darbu, ko veic invalíds, bet maksàt tikpat?

  6
 16. К
  Криеву троллис Криеву троллис2016. g. 26. decembrī 23:39

  Diemžél pagaidàm neesmu atradis iespéju pieràdít priekšniecíbai, ka més varam dot invalídam darbu

  4
 17. h

  ņemot vērā cik smieklīgi mazi ir invaliditātes pabalsti, vai lietderīgāk nebūtu to naudu ko tagad iztērēs invalīdu iesaistīšanai darba tirgū un ar to saistīto birokrātiskā aparāta barošanai vienkārši novirzīt pabalstos - lai palielinās to cilvēku skaits, kas kaut kā var atļauties no pabalsta gan zāles, gan vēl pat arī paēst.

  lai tēlotu kanādas/zviedrijas sociālo sistēmu, vispirms vajag līdzvērtīgu valsts labklājības līmeni.

  21
 18. T

  Šķiet, ka šiem cilvēkiem ir visi maza izpratne par invalīdiem.

  19
 19. R

  NVA izveidota bezdarbnieku apmācības programma degradē esošos cilvēkus- bezdarbnieki kuri izgājuši šos kursus nav motivēti strādāt!

  5
 20. a

  Apsveicama ideja! Redzes,vai solito pildiis. Vel kategorija- jaunietis ar augstako izglitibu- ko NVA var piedavat? Neko

  11

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi