Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. v

  No nodokļiem un nāves neizbēgsi

  0
 2. T

  jau bija tikai barža...

  /Diemžēl esam tajā kategorijā, par kuru bēdīgi slavenā deputāte teica, ka «tas nav uzņēmējs, kurš nespēj nomaksāt nodokļus».?/

  0
 3. J

  Tie ir tikai ziediņi, redzēsim, kāds šis saraksts būs pēc gada...

  6
 4. A

  Arī jauno gadu sākam ar vaimanām, apsveicu TVnet!!! Ja jau tik iemīļoti, tad nav skairdrs, kāpēc pircēju trūkst. Aizkustinošie Ādažu kafejnīcas īpašnieki arī varētu nedaudz par savām kļūdām padomāt, tik balti un pūkaini jau neesam neviens!!!

  3
 5. iconNoass Antitvnet 2017. g. 1. janvārī 18:52

  Krogs ,kas nespēj izturēt konkurenci. Divas "eko šmeko" bodes, ar uzpūstām cenām ,kas ar nespēj konkurēt ne ar vienu. Nu "LM" tur viss skaidrs. Ar "Dzintaru" vēl nav zināms ,kas būs lai to norakstītu.
  TVnet patīk tracināt mietpilsoņus ar visādām puspatiesībām. Paši strādāt nemāk visu līdz galam nekad nenoskaidro un visus viedokļus nekad neuzklausīs. Tenku izplatītāji.

  22
 6. A

  viņu vidū varētu arī TVNets ar savu negatīvismu. Vārds "šausminošš" bija gandrīz vai katrā otrā raksteļa virsrakstā. Esiet pozitīvi un laimīgu jauno gadu!

  22
 7. h

  nu Dabas Bode 10mitnieciņu novilka - arī labi

  2
 8. P

  Aiz laimes ģībstu cik labi dzīvot eirolatvijā.....

  12
 9. Ja maksātnespējīgs uzņēmējs var atļauties iegādāties ekskluzīvus un greznus superauto un raud par nodokļu slogu, tad piedodiet! Atbrīvojiet vietu godīgam biznesam!!!

  24
 10. v

  Kam vajadzīga vista,kas nedēj olas?Tikai buljonam

  5
 11. A

  Apsveicu TVNET ar gada sākuma īpaši izvēlētajām negatīvajām ziņām! Vai arī tās kādu tīksmina, un tādēļ ar tām tiek sākts gads? Zombēšana Dzintara sakarā vispār nav saprotama! Dzintars ir labs un dzīvotspējīgs, un iekārots uzņēmums!

  25
 12. J

  Raksteļa kvalitāti nosaka 'dzintars'. Slīkst nost.
  Toties viņa konkurenti paplašinās, plāno investēt internetveikalā utt. A ko dzintars- dodiet mums atlaides, dodiet mums investīcijas, dodiet mums idejas, dodiet, dodiet ....
  Tāpat kā metalurgs. Vai tāpat kā airbalriks, vai vid's. Dod cik uziet, bet kā neiet, tā neiet.

  11

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi