Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. h

  tu itka cinies un paliec, tu nebrauc prom no sejienes, bet..........atkal jau ir jauns s.da milljonu tralinasanas sakums. Manuprat nesen kaa dabujusais airbaltic tak ar driz jau atkal gribes gan jau kautko.

  3
 2. l

  nu reti veiksmīgi atkal sanācis. Slava kāmim, slava jenotiem!

  3
 3. 1

  pirmkārt jau vajadzētu piedzīt vismaz proporcionāli neizpildītām saistībām naudu no likvidātora.

  3
 4. v

  jums - komentētājiem - nav vēlme satikt Rungaini aci pret aci un izteikt visu, ko domājam par viņu?? Man ir, bet ir viens bet - vai viņam ir vēlme to dzirdēt - laikam jau nē, jo tas, ko domā par šo tipu - viņam nebūtu "salda maize", bet gan "maize ar smaku - supersmaku" un šim "darbonim" diezin vai ir vēlme uzklausīt kaut kādus kometu rakstoņus - mans spriedums, bet laikam precīzs, jo Rungainis nekad nav ielaidies diskusijās ne par kādu tematu, izņemot banku - tad kas - kā saka - nabas saite neļauj???

  5
 5. l

  Rungainis - "superinvestora" atradējs arī atbild un GALVENAIS ARĪ SEDZ KREDITORA PIEPRASīJUMU!! Lai sedz 116,5 miljonu pieprasījumu no KVV Liepājas metalurga, jo Prudentija ieguva nenormāli lielus naudas līdzekļus, kurus galvoja Latvijas valsts!! Jau iesākumā bija zināms (mans uzstādījums), ka šo "lielo" naudas summu iegūs PRUDENTIJA ar Rungaini priekšgalā - firma, kura nekad, nekur -tur, kur "smaržo" naudas ienākumi - nav un nebūs malā "stāvētāja"!! Varat piekrist, iebilst - bet t5ā tas ir - Rungainis ir tur, kur "smaržo" naudiņa -ienākumi no kreditoriem un viņu prasībām!! Šie "Prudentijas" džeki - jā - viņu nāss sajūt naudas "smaku" un ir klāt ar savu "piedāvājumu", kurš - piedodiet - nekad nav palicis bez
  "kreditoru pieprasījuma" pēc naudas!!! Gaidām un būs atkal tas pats - maksātnespējas "administrators no Prudentija" un gala rezultātā - atkal Latvijas valsts "šķirsies" no daudziem miljoniem, "glābjot" KVV Liepājas metalurgu!! Grābekļi tie paši - un arī "glābēji" tie paši - Latvijas Valstys deputati "bez smadzeņu krunkām"!!!!!!!!!!! Varat dzēst, bet ......

  15
 6. k

  afēristu kalngals ir latvija ar savu parazītu pūzni

  7
 7. un tauta atkal tiek uzmesta. neviens ne par ko neatbildēs

  11
 8. č

  Visus tos kreditoru prasījumus vajag aiznest resnajam Rungainim,kurš savāca miljonu par veiksmīgā uzņēmēja atvešanu!

  24

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi