Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. a

  Briliti nemekle mulkus

  0
 2. A

  Lai bankas reāli paskatās savos darbos nevis liek klausīties mūs savos skaistajos saldajos vārdos! Kamēr viņas nepiespīedīs ar likumu nekādu atlaižu nebūs, tikai zmiegt zmieg un zmiegt, bet ilgtermiņā vairs banku sabojato reputāciju dēl vairs nebus ko žmiegt.

  3
 3. c

  Ko nu vairs,vilciens aizgājis? kur jūs bijāt agrāk, kad atņēmāt vienīgo 1 istabas dzīvokli, mašīnu. izlikāt uz ielas .Tad jums bij nospļauties kur es dzīvošu,ko es darīšu,jo tāpat jau vietā jameklē ires dzīvoklis.nekādas pretimnākšanas. un tagad jums ,ziņojiet.,sūkājiet savus īpašumus un %%%%,nekad dzīvē pie jums neatgriezīšos.

  7
 4. Bankas palīdz meklēt risinājumu??? Nu gan apčurāties var no smiekliem. Bankas un Latvijas likumdošana un tiesu vara dara visu iespējamo un neiespējamo, lai tikai kredītņēmēju iedzītu vēl lielākās problēmās un lai pēc iespējas vairāk cilvēkus aizdzītu glābiņu meklēt ārpus Latvijas, paši tajā laikā pelnot miljonus.
  varētu uzrakstīt garu stāstu par šo tēmu, bet lai nu paliek.

  13
 5. L

  100% piekritu. Es pats personigi gaju uz visam iespejamam bankam, lai parkreditetu atro kredituun visur bija atteikums. Kaut gan neesu neviena melnaja saraksta ir patstavigs darbs, kiila pat maju soliju, viss tas viniem pie vienas vietas un nekafas palidzibas
  Godavards, ja saktos kars es pirmais sito liekulus un zelta kreditorus atsautu. Reali pat kreditnemeju asociacija nepalidz, nerunajot kad te kaut kas stasta kad viss var but ok.

  6
 6. L

  Ta nu gan izvērtuši akciju ar slēptu mērķi - lai noskaidrotu kur esiet un bankas varētu Jums sagandēt dzīvi!
  Teikšu jums šo - ejiet di.....

  8
 7. y

  Ku - kū.

  1
 8. w

  pamodas - beidzot ,vai tik ilgi vajadzeja gaidit....................

  1
 9. u

  mājas pamestas,izdemolētas,paši aizbraukuši uz ārzemēm,vai nebija bankai risinājuma,un vai bija izdevīgi,tagad par velti tā māja vairs nav vajadzīga

  8
 10. f

  Kamēr neatradīsies kredītdevējs ar normālu GPL, tikmēr arī notiksies visas šīs jēlības. Skumji bet es priecīgs par to kad ir kredīt neatdevēji.
  TĀ JUMS ARĪ VAJAGA ALKATĪGIE KREDĪTDEVEJI. Gribējāt par 5 min nopelnīt baranku, bet nopelnijat barankas viducīti...ha-ha-ha

  5
 11. K
  Kredītņēmējs 2016. g. 5. oktobrī 13:55

  Meklējiet manus pazudušos kredītus no Amcredit caur (Unibankas -tag. SEB bankas), Ķipras un Pabancorp blēžu banku kontiem...

  3
 12. d

  Problēma ir tajā , ka mūsu valstī kredīta procenti ir tik lieli ka dažās eiropas valstīs tie ir 4 reizes mazāki un ar mūsu smiekīgajām algām tos ir nereāli atdot un tad tik kreditori berzē rokas ! un kredītus mēģina iesmērēt uz katra stūra

  9
 13. Nu protams, tā nu tagad skries un atsauksies. :)

  Vai nav likums, ka 10 gadus vecus parādus vairs nevar piedzīt?

  6
 14. iconmodris posse (michael moore) usa882016. g. 5. oktobrī 17:46

  ir tāds likums... arpiebildi: ja prasītājs par parādu notecējuma termiņā paspēj atgādināt... un sākas viss no gala :)

  4
 15. iconmodris posse (michael moore) 2016. g. 5. oktobrī 13:00

  jā, risinājumi ir laba lieta... viens no tiem - maksātnespēja :)

  9
 16. a

  a es nesaprotu no kurienes tām bankām tie miljoni peļņas, ja tik daudzi viņas uzmet un parādus neatdod? Un kas viņas ķīlā neko neņēma lai pasargātos no uzmetiena? Vajadzētu taču būt tā, ka ja neatdod, tad atņem Tev ķīlu un staigā vesels!

  10
 17. v

  Man nav jāmūk no parādsaistībām,bet bankas neiet uz kompromisu.Šis ir fufelis un bezmaksas siers!Man banka nepagarina līgumu un pieprasa vairāk naudu no pamatsummas ,kaut nebija kavētu maksājumu.Tagad esmu parādā!

  15
 18. s

  gan jau ka sis aicinajums izmaksas 10tiem miljonus un jega nebus nekada,ka jau no pilnigi visa saja "valsti"

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi