Kučinskis norāda uz Latvijas zemo līmeni inovāciju attīstības jomā

 

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) atzīst, ka Latvijas līmenis inovāciju attīstības jomā salīdzinājumā ar Eiropas Savienības (ES) līmeni ir zems.

Uzrunājot Baltijas inovāciju foruma «Baltic Dynamics 2016» dalībniekus, Kučinskis norādījis, ka inovācijas ne vienmēr tiek sekmīgi ieviestas, izmantojot visas iespējas, - aģentūru LETA informēja premjera preses sekretārs Andrejs Vaivars. «Tāpēc arī neapmierinātie ir, un godīgi jāteic, ka daļa neapmierinātības ir ne bez pamata,» izteicies premjers.

Lai gan Latvija Eiropas Komisijas pētījumā «European Innovation Scoreboard 2016» atzīta par dinamiskāko inovatori ES valstu vidū, Latvijas līmenis tomēr esot atzīstams kā zems, salīdzinājumā ar ES vidējo līmeni.

Reklāma

Uzrunā premjers arī minējis, ka pašlaik notiek rīcības plāna izstrāde, paredzot kādus pasākumus kādā secībā, ņemot vērā Latvijas reālos resursus, varēs veikt. Viņš solījis, ka «Baltic Dynamics» konferencē, kas 2019.gadā norisināsies Rīgā, jau varēs stāstīt par šajos gados paveikto un par reālajiem ekonomiskajiem un sociāli ekonomiskajiem ieguvumiem.

Šajā gadā konferences tēma ir «Inovācijas un tehnoloģiju saplūšana - stratēģija viedai izaugsmei».Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 235000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 77500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 42000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft