Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. B

  No šitiem bandītiem vajadzēja paņemt vismaz 8 miljonus ko pielikt pie tām nabaga pensijām lai cilvēki var izdzīvot.

  2
 2. Soda naudai bija jābūt vismaz jauna Mercedes S klases AMG vai Porsche 911 vai BMW M6 cenas apjomā. Ja likumdošana to neļauj, tad kārtējo reizi apstiprinās mana pārliecība, ka likumi ir rakstīti lielo zagļu aizsardzībai.

  2
 3. K

  8000 ??? Nopietni? :D Jūs paši sevi vismaz cienāt? Kauns!

  8
 4. n

  Paši ņem, paši vainīgi- dod jau pilngadīgam, ar savu galvu domājošam cilvēkam.

  10
 5. c

  paši jau aizņemas. tam gan jāpiekrīt , un katram arī jārēķinās ,ka būs nauda jāatdod. šajā gadījumā ,jau pati reklāma veicina tādu vieglprāšu parakstīšanos uz šo visu. tāpat var arī teikt ,ka vienu laiku bija aktuāli dalīt kredītus pat neizvērtējot pašu ņēmēju iespējas atmaksāt. arī tur ir sava devēja vaina, ieskaitot arī ņēmēju vainu. un kad nevar atdod ,tad sāk plēst pēc pilnas programmas, bet sākotnēji jau tas viss ir radīts ar tādu domu... vairāk nopelnīt no tā ,kurš nevar atdod, nekā no tā , kurš pēc dienas atskaita atpakaļ to naudu.
  vieglprātība no ņēmējiem. negodprātība no devējiem.

  2
 6. y

  Domāju, ka 4finance to uztver tāpat kā maksu par telpām vai elektrību. Standarta izmaksas, lai bizness ritētu.

  12
 7. iconKristīne Legzdiņa 2016. g. 19. jūlijā 15:00

  8 miljonus šitiem mūdžiem vajadzēja.

  18
 8. O

  Tiešām adekvāta summa??? Smiekli nāk.

  8
 9. l
  lielie smuguletaji 2016. g. 19. jūlijā 14:40

  Ka sauc to, kad maksligi tiek turetas augstas majoklu cenas, bremzeta jaunu un letu majoklu buvesana, maksligi raditi palielinati videjie vienas gimenes ienakumi tadejadi liekot parmaksat un ciest patstavigu trukumu?

  6
 10. >
  >resnais lielie smuguletaji2016. g. 19. jūlijā 16:06

  tu esi Iohs

  4
 11. TVnetam pēdējais laiks rīkot saviem rakstītājiem semināru par ziņu virsrakstu veidošanu. No šī raksta virsraksta, piemēram, ne uzreiz saprotams, ka sods piemērots kompānijai "4finance", nevis, ka kompānija "4finance" piemērojusi kādam sodu... Nedaudz augstāk šai lapā pavisam labs un izsmeļošs ziņas virsraksts, ko varētu likt starp pērlēm: "Miris cilvēks". Labāku esmu lasījis tikai avīzē "Jūrmalas Nedēļa" pirms gadiem desmit: "PIlsētā nekas nenotiek" :)

  9
 12. R

  Vispār labi uzrāva uz šašliku!

  2
 13. t

  Nez vai nevajadzētu ierobežot rīcībspēju tādiem cilvēkiem, ko tik viegli var pārliecināt ņemt kredītu...

  4
 14. t

  Un kad šī organizācija tiks sodīta par to, ka telefoniski zvana cilvēkiem, un uzbāžas ar kredītiem? Kad ši organizācija tiks sodīta un ierobežota nelikumīgās procentu likmēs? Nekad, jo pieder pareizajiem cilvēkiem, ir labs ienākumu avots, un šie 8000 eur sods ir tikai tāda acu aizmālēšana

  28
 15. Amerika un Uśakova kormushka.

  6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi