Lietuvā atver pirmos 15 «Lidl» veikalus

 

Vācijas zemo cenu veikalu tīkls «Lidl» ceturtdien atklājis pirmos 15 veikalus Lietuvā, bet «Lidl Lietuva» vēl šogad plāno palielināt veikalu skaitu un investēt apmēram 60 miljonus eiro.

Viļņā durvis vēruši pieci «Lidl» veikali, divi Kauņā, bet pa vienam veikalam atvērts Klaipēdā, Šauļos, Alītā, Marijampolē, Ķēdaiņos, Telšos, Kretingā un Mažeiķos.

Jau no paša rīta pie jaunajiem veikaliem veidojās garas interesentu rindas.

Reklāma

«Pērn Lietuvā, neskaitot darbiniekus, kuru mums pašlaik ir 1400, mēs investējām 60 miljonus eiro loģistikas centra, veikalu būvniecībā un zemesgabalu iegūšanā. Šogad plānojam investēt tikpat. Plānojam, ka lielveikalu skaits pārsniegs 20, tomēr precīzs skaits būs zināms vēlāk,» aģentūrai BNS teica «Lidl Lietuva» korporatīvo lietu un komunikācijas vadītāja Agne Daļa Gaižauskiene.

Foto: BNS/LETA

BNS aplēses liecina, ka «Lidl» būvē un plāno atvērt Lietuvā apmēram 30 veikalus. Kompānija aktīvi iegādājas īpašumus visā Lietuvā.

«Lidl» ir specializējies zemo cenu veikalu jomā un ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības tīkliem Eiropā.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 77000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 432000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft