Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. t

  Kamēr nebūs vienota aizdevēju bāze, lai aizdevējs var redzēt, ka kredīta ņēmējs jau 6-7-8 vietās kredītu neatdot un pat neplāno atdot, bet tikai turpina aizņemties pie atkal citiem aizdevējiem, tikmēr nekas nemainīsies. Ja aizdevēji negribētu zaudēt savu naudu, tad kaut paši viens otram piezvanītu un painteresētos par slavenākajiem uzvārdiem.
  Tāpat izcili stulbi gadu atpakaļ pieņemtie noteikumi. Ja cilvēks strādā par minimālo algu, tad viņam jāiztiek no tā, kas paliek uz rokas pēc nodokļu ieturēšanas no minimālās algas. Bet tā kā likumdevējiem kredītu neatdevēji ir īpaši mīļi un lolojami, tad pieņēma likumu, ka ļaunprātīgam kredīta neatdevējam uz rokas ir jāpaliek vismaz VISAI MINIMĀLAI ALGAI, bez nodokļu atvilkuma. Līdz ar to, pateicoties valdībai, lai varētu ņemt kredītus un neko neatdot, vajag tikai noformēties uz minimālo. Un dzīvo zaļi - neko nevar atvilkt.

  0
 2. iconAndrejs Pepins 2016. g. 30. maijā 00:35

  Kam tie likumi domāti!?!?Tāds kā 4Finace var čakarēt cilvēku+izputināt un aizsūtīt uz arzemēm,kā arī tiesā vinēt ar savu advokātu armiju!Tā ir sērga,jo,ja nevari atļauties tad neesi pelnījis...

  10
 3. Augļošana ir kriminalizēta kopš Hamurapi likumiem ~1700 gadu pirms Kristus! Kāpēc viņiem ļauj plosīties un "kāst" tautu? Kāpēc jau sen visi šie noziedznieki neskatās uz rūtainu sauli Krimināllikuma 201. panta kārtībā?

  15
 4. h

  ja jau cilvēkam ir telefons vai internets vai televizors lai reklamu redzētu-
  značit ir diezgan turīgs lai kredītu atļautos...
  un atļaujas arī - mans bijušais kaimiņš kādus 10 tādus kantorus bija aplaimojis kā klients... bilance viss nodzerts un izčurāts. Augļotāji tagad var paši sev at.....t :)

  6
 5. D

  Tās reklāmas tav ir visur! Pat valsts iestādēs, pat Latvijas pastā reklamējas ātrie kredīti.

  13

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi