iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Tad jau rotācijā jāiekļauj tie, kas patreiz izcieš sodu slēgtā tipa ieslodzījumu vietās. Tas ir tīri reāli paveicams- tos, kam soda izciešanas laiks tuvojās beigām, jāaizrotē pa tiešo uz VID, bet jaunpieķertie iet to iesildītajās kamerās un gaidz savu termiņu uz jauno rotācijas posmu. Kāpēc nevar noslēgt ES līgumu par visu drošības struktūru rotāciju ES robežās? Analogus dienestus augsti attīstītajās valstiņās rotēt uz atpalikušajām ES valstiņām, bet no atpalikušajām valstiņām tos rotēt uz attīstītajām bagātajām valstīm. Tā būtu ļoti noderīga rotācija- attīstīto valstu dienesti iemācītu mūsu dienestiem, kā strādāt, lai gūtu augstus rezultātus un valsti paceltu līdz attīstīto valstu līmenim, bet tie, kas tiktu aizrotēti uz bagātajām valstīm, iemācītos to, ka nedrīkst "izsaimniekot" valsts līdzekļus, jo var zaudēt brīvību uz visu atlikušo mūžu.

  0
 2. S

  Tāpēc zagle jau aizlaidās un šitā cīrule izskatās tāda pati,tautu jāj a pati,nu gan jau pieķers!!!!! PETERSONI CIETUMĀ!!!!!

  1
 3. m

  VID oficiālās mājas lapas ieteicamais moto- "Mēs- profesionāli apzogam, Jūs- godīgi maksājiet nodokļus."

  3
 4. Valsts Izvarošanas Dienests gatavais. Pētersoni un apakšā esošos atbildīgos zem palielināmā stikla nekavējoties. Ideāls piemērs arī tam, ka KNAB ir nevajadzīga iestāde pēc būtības, ja reiz nekādi nav iesaistīta šo zagļu atklāšanā.

  2
 5. i

  Nu nez vai bez kādas augtāk stāvošas personas ir 1,6 miljons EUR izkrāpts. Ne jau darbinieki bez vadības ziņas pieņem lēmumus un veic pārbaudes. Atlaist vajag netikai darbiniekus, bet arī vaditājus un nevis no vienas nodaļas uz otru pārcelt. Ir ar steigu jāiztīra arī vadiba.
  Var jau būt, ka kādam ir stipri uz astes uzkāpts, ka tagad VID ir uzmanības centrā.
  Bet, bet VID ir jābūt darbiniekiem un vadībai ar viss augtākajiem morāles principiem (utopiski, bet tomēr), jo VID ir atbildīgs par valsts ienākumiem.

  5
 6. P

  Kur palika tas melu detektors???
  Kad sāks VID pārbaudīt??

  8
 7. A

  Viss jau sākas no tā, ka likumā lietas ko ar PVN neapliek, PVN tiek iekasēts un tikai pēc gada rakstot dažādas deklarācijas ir iespēja to PVN atgūt, valstī tādējādi uzkrājas milzu summas,kas ne vienmēr tiek atdota to īpašniekiem. Ja jau ar PVN neapliek (medicīna, izglītība), tad arī nedrīkst to iekasēt, un nevajadzētu uzturēt to milzīgo ierēdņu skaitu, kas nodarbojas ar šo, itkā neesošo nodokļa rēķinu vešanu un "atdošanu".

  3
 8. I

  Kad tā žoga vāvere pratīsies un atkāpsies? Ja nemāk vai negrib strādāt,tad tak kāds,varbūt, atradīsies/. Vai tā pat kā rižā tik ar kājām pa priekšu būs iznesama? Ne kauna,ne goda!!!!!!!!

  2
 9. t

  Cēsīs viss kārtībā! Ko piesedz Kalmeiers?

  4
 10. ?

  Ja jau Cēsīs kaartiibaa, tad kāpēc panjeema ciet to skuķi?

  3
 11. K

  Tās nodaļas, kuras tagad tiek kratītas, jākrata vairāk, jo nodaļu vadībai ir atšķirīga attieksme pret uzņēmējiem, bet viņu darbinieki saka "nemākat sarunāt". Un paskatieties nodaļu vadītāju tuviniekus, cik viņi godprātīgi maksā nodokļus. Kad šāda vadība man norāda kā man jāplāno savs bizness, gribas vemt.

  9
 12. ?

  Labi, ka mediji informē arī par VID ēku.
  Un cik nodokļu maksātājiem izmaksā VID ēka, kura celta uz diezgan negodīgu cilvēku zemes. Un kas tur bija ar to VID ēkas nopirkšanu par 21,4 miljoniem eiro, pārņemot arī visas tā parādsaistības 58,7 miljonu eiro apmērā?

  12
 13. j

  bezpridels,atvainojiet

  8
 14. r
  roka roku mazgā 2016. g. 14. martā 13:01

  ziņas bildē redzamā ar sūdainu mietu jātriec no amata!Bet valdošajiem laikam izdevīga figūra!

  7
 15. :
  :) roka roku mazgā2016. g. 14. martā 14:41

  Vai uzskati,ka patriekšana būtu pietiekams sods...?!

  2
 16. v

  Šādas un līdzīgas negodīgās VID personas ir ar savām rīcībām cilvēkiem dzīves sabojājušas !!!!!!

  9
 17. K

  VID zog un shēmo, bet mums paceļ nodokļus.

  16
 18. A

  Ļoti gribās zināt arī to uzņēmēju uzvārdus un uzņēmumu nosaukumus,kuri piedalījās kopā ar Leimani šajā izcilajā afērā!!!Vai tad šie uzņēmēji netiks publicēti un netiks sodīti????

  8
 19. d
  diez vai... Ak...2016. g. 14. martā 21:47

  laiks izmeklēšanai, pierādījumu vākšanai, Varbūt tiesai...

  0
 20. V

  Pēc Podiņa aktivitātēm Cēsu nodaļā, Pētersone vairs vadības rotāciju nepieļauj un Kalnmeiers ar tāds satraukts rikšo pie Danas. Šie cilvēki dikti satraucas.... Interesanti , kāda ir viņu atbildība šajā visā. Nu Podiņš Pētersonei deva smalku mājienu, negrābsties gar maniem darbiniekiem shēmotājiem. Un kur šajā visā ir pazudusi cēsu VID vadība, kas tik daudz gadus negrib redzēt savā atbildībā notiekošo. Kāpēc neredzēja? Varbūt redzēja un zināja....

  19
 21. I
  Interesanti Vietnieks2016. g. 14. martā 12:53

  Interesanti, ka mazie uzņēmēji tiesās pret VID zaudē, jo nav lielu resursu topa advokātu algošanai. Interesanti un tam visam pa vidu Kalnmeiers ar savu vēlmi glābt esošo darbības shēmu VID.....

  11
 22. i

  Pētersones kundzei, bez vilcināšanās būtu jāapkāpjas no amata. Nesaprotu kāpēc tas vēl nav izdarīts.
  Un vienreiz tā vadītāju rotācija, jo vadītāji jau paliek tie paši, tikai maina nodaļas, jāizbeidz tā dinastiju - klanu būsana kad strādā radi, draugi, draugu draugi.
  Ļoti žēl ka šis viss gāžas uz darbiniekiem, kas ir godīgi un atbildīgi, kas saprot un apzinās kur viņi stradā.

  16
 23. Acīmredzot sistēma ir nepareiza. Varbūt vajag painteresēties, kā strādā nodokļu ievācēji citās valstīs. Dublinā piemēram tāda liela kantora nemaz nav un pietiek naudas ļoti labai soc. sistēmai- neviens nepaliek nabags un badā, ja ir pensijā vai ir bez darba. Katrs jauns bizness tiek pabalstīts un nodokļus neprasa pirmos gadus vispār. Un aplokšņu algas te arī ir .

  7
 24. y
  yes amber black2016. g. 14. martā 12:58

  Tā sistēma un citas valsts pārvaldes sistēmas ir vajadzīga visiem pie varas esošajiem, tāpēc nekas nemainās uz labo, bet tiek izdomāti jauni nodokļi, lai shēmotāji varētu tos nemaksāt.

  4
 25. T

  Redzēsiet, Pētersones vietā ieliks cēsu VID galveno šefeni, kura tur jau sēž no sončika laikiem un kura ir galvenā atbildīgā par Cēsīs notiekošo!

  8
 26. n

  Pētersone pati sēdēs savā vietā.

  4
 27. p

  Nekad neaizmirsti galveno likumu- ko nevar nopirkt par naudu- var nopirkt par lielu naudu - ko nevar par lielu - var nopirkt par ļoti lielu .

  6

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi