iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Esmu par to,lai saadu krediteesanu vispaar aizliegtu,taa ir cilveeku kraapsana un apzagsana.Briinos par tiem leetticiigajiem cilveekiem,kuri nem sos krediitus.

  1
 2. Esmu par šīs nozares likvidāciju!
  Tā protams ir utopija, jo arī politiķi ar savu naudu ir iesaistīti šajā biznesā. Tāpēc jau ierobežojošie likumi tie muļļāti un negribīgi pieņemti.
  Šāda tipa likumus jāpieņem ir vēlēšanu gadā, jo lai paliktu pie siles politiķi pat savu māti ir gatavi pārdot.

  2
 3. k

  Nav jau par ko jūsmot.Sportistiem ir nepieciešams atbalsts,arī materiālais,jo viņi nes Latvijas vārdu Pasaulē.Ja reiz to nespēj vai negrib sniegt LOK,tad tas ir tikai dabiski ka jāmeklē sponsori. Neredzu neko nosodošu,ka viens no sponsoriem ir ātro kredītu sniegšanas kompānija.Pats esmu izmantojis ātro kredītu(apstākļi spieda),jo lai aizņemtos bankā,būtu pazaudējis laiku.Ne jau par velti skan:"aizņemies atbildīgi".Nevajg celt,ja nevar nest.Dažu(daudzu) bezatbildīgu idiotu pēc jācieš ātro kredītu ņēmējiem.Protams naktīs sniegt kredītu nav prāta darbs.

  0
 4. s
  sms trollis kurmis2015. g. 27. maijā 22:38

  aha kurmi, roc tik tālāk. Var redzēt, ka creditētāji aktīvi izvērš kampaņu arī komentāros. Zīle pilnīgi precīzi pateica, sportistiem atradīsies citi sponsori, ja šie pēkšņi nevarēs atvēlēt pārsimts tūkstošus, kam gan es neticu.

  2
 5. s

  sportistiem būtu atbalsts ,ja tā saucamā valsts vara rūpētos par valsts ekonomisko attīstību .Tad nemaz tādiem parazītiem ,kā ātro kredītudevējiem nebūtu vietas šaizemē.Šī nozare -ātrie kredīti ir posts un iznīcība visām tautsaimniecības nozarēm.

  0
 6. 1

  un luuk arii taapeec, mani naivie letinji, aatrie krediiti atbalsta sportistus un pasaakumus, ieguldot tur lielu naudu. Lai tagad, kad saak viniem kerties klaat, tie izskatiitos sveeti un uzreiz cilveeki mestos tos aizstaaveet. Aatrie krediiti ir paraziiti kas ir iemetinaajushies muusu sabiedriibaa un tie ir jaagrieziezh aaraa.

  3
 7. n

  dukuri palīdz nabagos dzīt dziļak nabadzībā tautas ādas maucējiem !

  1
 8. c

  Tas, ka tie, kas ne visai ētiskā ceļā pelna naudu, cenšas nodarboties ar labdarību, nav nekas jauns. Tā tas ir visā pasaulē. Tur pirmkārt, ir vēlēšanās kaut daļu sabiedrības dabūt savā pusē, kas kā redzams arī izdodas. Otrkārt, paši pelnītāji šādi cenšas nomierināt savu sirdsapziņu - sak, jā, varbūt es ne visai ētiskā ceļā pelnu naudu, bet skatieties, cik daudz es labu esmu darījis. Kādreiz Banka Baltija sponsorēja teju visu Latvijas sporta un kultūras dzīvi. Un vai tad tāpēc, ka BB izrādījās blēži un sabruka, kaut kas sporta dzīvē apstājās? Un nez vai tā labdarība, ko veica BB atsvēra tos zaudējumus cilvēkiem, kas tur pazaudēja naudu.

  0
 9. J

  Smiekli nāk klausoties šo augļotāju vaimanās. Kur viņi paliks, viņi nedrīkst būt nemanāmi, jo tas nozīmē ka nevarēs nodullināt kārtējo mazturīgo paņemt no viņiem naudu. Sportam ir vislielākā auditorija, kuru viņi uzturēs līdz pēdējam, padomājiet mazliet, kāds viņiem ir peļņas procents.Ja aizliegtu visa veida reklāmu augļošanai, tas gan būtu trāpīgs sitien bet priekš tā mūsu politiķiem gribasspēka par maz.

  0
 10. L
  Lauris (Galaktiskais Centrs) 2015. g. 27. maijā 14:03

  Smiekli nāk zīle baigais eksperts atradies viņš ir tāds muļķis salašņa un vergs tāpat kā te lielākā daļa komentētāji nabagi un nekas vairāk.Kas jums spiež ņemt tos kredītus? Tieši otrādi ātrie kredīti ir daudz reizes ērtaks aizņēmumu veids nekā banku kredīti.Es piemēram nekur nestrādāju naudu pelnu internetā un lai saņemtu ātru kredītu vivus un sms ir tiesi laikā bez pases bez dokumentiem un birokrātiskiem deģenerātiem tādiem kāds ir zīle.Ātrie kredīti ir labākais servis kāds var būt vienīgais mīnus kad procenti ir diezgan augsti,bet nākotnē noteikti būs kredīts kuru vispār nevajadzēs apmaksāt un es to noteikti atbalstīšu.Šai žurnālistei vajadzētu labāk pežu grozīt seksa čatos viņa tam ir vairak piemērota nekā bezjēdzīgi te propogandēt pret servisu kas ir tieši vajadzīgs tiem kas grib ātri un viegli tikt pie naudas.Atcerieties vienu vai nu jūs izmantojiet situāciju vai to darīs kāds cits jūsu vietā un punkts.

  0
 11. h
  hahha Lauris (Galaktiskais Centrs)2015. g. 27. maijā 17:12

  tirliņš! ..pelnu internetā :D

  2
 12. s
  sos Lauris (Galaktiskais Centrs)2015. g. 19. jūnijā 11:31

  visa tauta ir mums ,,muļķu tauta'' ,to jau reiz teicis kāds augstu sēdošs eksperts .Un tiešām esam padarīti par vergiem paši savā zemē .Un pateicoties tam ,tādi parazīti -ātrie kredīti var dzīvoties treknām rīklēm .Un papildus vēl ..labdarus ''no sevis tēlot.

  0
 13. n

  Stāsts, kā nopelna bankas no 1000 euro.
  Atnāk uz banku noguldītājs ar 1000 euro uz desmit gadiem par 2,3% gadā, tas ir pēc desmit gadiem viņš saņems 1230 euro.Ko banka dara ar šo naudu?
  Aizdod tik sareizina un uz noguldītiem 1000 euro var aizdot vismaz 10000euro.
  Atnāk aizņēmējs grib mazu mājiņu par 11000 euro. Banka paprasa 10% pirmo iemaksu un aizdod 10000 euro par 3% gadā.
  Tas sanāk jāatdod 13000 euro. Pēc desmit gadiem parādnieks atdod 13000 euro. Banka nodzēš neesošos 9000 euro. Paliek 4000 euro.
  Ieguldītājam atdot viņa 1230 euro un banka nopelna nieka 2770 euro:D Bankai 277% ,noguldītājam 23%.
  Tas ir labi ja noguldītājs nogulda uz 10 gadiem ,bet īstermiņa noguldījumiem % ir vēl mazaks.
  Vēl jau pastāv tāda lieta kā inflācija kas to peļņas procentu noēd.

  5
 14. n

  Šis ir vēl vidējs piemērs, jo ir arī īstermiņa depozīti un pat pret naudu ko jūs turat kontā banka var aizdot naudu. Nemaksājot jums ne centa. Protams, ir arī patēriņa kredīti kur procentu likmes arī ir 20% un vairāk gadā. Tas sanāk ,ka banka gūst pat 200% un vairāk gadā....

  4
 15. n

  Nav viss savādāk, tas ir stāsta turpinājums...
  Ko darīt bankai ,ja viņai beidzās resursi aizdot vai paliek daudz brīvas naudas, ko aizdot? Pareizi, izveidojam parādu tirgu ,lai lielās bankas varētu pelnīt vēl vairāk 100x % , atmetot mazajām starpniekbankām maržas procentu.

  0
 16. a

  Kas ir? Mācies ekonomistu 1. kursā un esi apguvis naudas multiplicēšanas formulu un tagad to steidz vēstīt visai Latvijai??? :)))))))))))))))))))))))))))))))

  0
 17. K

  nekorekts apgalvojums -
  Manuprāt, valsts sportu atbalsta: ar nodokļu atlaidēm uzņēmumiem, kas līdzekļus iegulda sportā, ar finansējumu sporta asociācijām, u.c., jautājums var būt par to - cik pietiekami atbalsta.
  Ja sportam vai sportistam nepieciešams vairāk un vairāk līdzekļu, tad caur asociācijām un pārstāvjiem, arī nvo, kas ir Latvijā daudziem sporta veidiem - ir jārunā par papildus iespējām piesaistīt vairāk finansējumu kā līdz šim.
  Patreiz arī sporta biedrības izmantojušas Eiropas un citu fondu līdzekļus, pašvaldību atbalstu..
  Lūdzu argumentēt ar spēcīgiem pamatojumiem Jūsu izteikumus!

  3
 18. Y

  Profesionālajam sportam, tāpat kā jebkuram citam biznesa veidam, ir jāiztiek no pašu nopelnītā - pārdotajām biletēm, reklāmas u.c. Kas grib, lai sponsorē, lai ziedo - bet ne uz nodokļu atlaides rēķina. Un lai sporta bosi nemāna tautu ar kādu tur Vārda Nešanu Pasaulē! Latvijas vārdu pasaulē nestu patiesi sasniegumi ekonomikā, kultūrā, zinātnē (kura ir atstāta aiz nabadzības robežas!), bet toties Latvijā tiek barots uzpūstais sporta bizness, kas vienmēr ir gājis roku rokā ar apšaubāmām struktūrām - tagad ar augļotājiem, senatnē - ar banku Olimpija + LOK + Pārdaugavas kriminālo bandu...

  11
 19. G

  Novēlu visiem komentētājiem, kuri aizstāv ātro kredītu firmas, pieņemties prātā, bet ne uz augļotāju rēķina !

  19
 20. N

  Ātrā kreditēšana ir augļošana. Tas būtu jāatzīst un tad nebūtu problēmas.

  10
 21. b

  Ātros kredītus vispār vajadzētu likvidēt, savādāk visādi pamuļķīši tiek ievilināti kredītu slazdā, un nevajag stāstīt ka bez viņiem nevar iztikt, mūsu vecāki mūs izaudzināja arī bez visādiem kredītiem. Cilvēks no katras algas var veidot kādu mazu uzkrājumu nebaltām dienām, nav viss jānotērē, un ja šodien nav naudas, un ir doma ņemt kredītu, tad kāpēc tiek domāts, ka rīt būs nauda ko atdot? Tā ir domāšanas invaliditāte.

  12
 22. i

  Nesaprotu, kā kādu var ievilināt kaut kādu kredītu tīklos. Katram taču ir galva dota, lai domātu, spriestu, novērtētu savu rīcību.

  1
 23. kursh tad ur samulsis kas par muldeshanu pietiek lobeet savus draugus!!!

  0
 24. L

  Nākamais solis - aizliedzam ātrās ēdināšanas iestādes, jo tās cilvēkus noēdina līdz nopietnām slimībām un pat nāvei, aizliedzam cigaretes un alkoholu, jo tas arī izraisa smagas sekas un pat nāvi, aizliedzam braukt ar auto, jo avārijās katru gadu iet bojā milzum daudz cilvēku. Aizliedzam, jo cilvēki ir stulbi!!! Viņi paši par sevi nespēj atbildēt - apzinās, ka dara nepareizi, bet dara tik un tā. Un tad, kad saskaras ar savas bezatbildīgās rīcības sekām, tad visi citi ir slikti. Vēršanās pret ātro kredītu devējiem ar šādiem argumentiem ir līdzīga ebreju augļotāju vajāšanām viduslaikos - viņi it kā mēri esot uzsūtījuši... Ne jau par sabiedrību tiek domāts un ne jau valsts ir tā, kas šajā situācijā vispār domā...

  5
 25. Vienreiz paķēra aiz pautiem šos augļotājus - sabīdīja muguras kopā un izveidoja Nebanku kreditētāju asosiāciju... Tagad stingrāk sažmiedza - sāk izmantot sportistus savos PR izlēcienos.
  Bet paliek fakts: paņemot tos ātros kredītus un pat laikā atmaksājot, cilvēks sabojā savu kredītvēsturi - tādam banka negribēs dot hipotēku, jo papēta visu kas un kā, un redz, ka izdevumi pārsniedz ienākumus.

  8
 26. L
  Laura Ingus Keivs2015. g. 27. maijā 12:12

  Sabojā gan, jo konkurence stāv pāri visam - arī klientam. Tādas ir tās mūsu "labās" bankas, kas tik ļoti ir norūpējušās par mūsu labklājību...

  1
 27. G

  Malacis Zīle, pilnībā atbalstu viņa viedokli.

  9
 28. e

  Tad jau valstij jānosaka arī māju,auto utt.maksimālo pārdošanas cenu,jo redz liela daļa tūdaliņu nevar atļauties nopirkt.Ja es ntos gadus esmu cītīgi strādājis nevis visu vasaru upmalā aliņu sūcis un uzkrājis liekus līdzekļus,tad kāpēc mani kāds regulēs cik,kuram un uz kādiem %aizdot SAVU piķīti?Neviens tak vecu māju ,auto utt.par kosmisku ciparu nepērk,tātad ar kredīta %viss ir kārtībā.

  0
 29. iconIngus Keivs erna2015. g. 27. maijā 12:12

  ražotāja cena... palīgskolā gāji?

  0
 30. m

  vajag atļaut narkodīleriem un suteneriem atbalstīt sportu !a un ieroču tirgoņiem arī !

  16
 31. T

  Sportam naudu faktiski dod valsts - mazinot nodokļus ziedotājiem (tie nav sponsori, mecenāti, kas nevēlas gūt labumu). Visu šo ziedojuma epopeju uzsāka Olimpiskā komiteja, jo no ziedotāju naudas var izmaksāt arī sev lielāku algu.

  10

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi