iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. v

  Šis foto raksturo VISU Saeimu. Raksturīgākais un labākais foto!!! Šī seja tad arī parāda par ko domā 100 tautas " priekšstāvji" . Visdrīzāk tas ir SIA ar 100 dalībniekiem.

  2
 2. p

  Civillikums 1716.p. Līgumsods par saistību nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā) var tikt noteikts pieaugošs, taču kopumā ne vairāk par 10 procentiem no pamatparāda vai galvenās saistības apmēra.

  4
 3. y

  Sievietes un gejus nedrīkst diskriminēt- tad protestēs Straujuma un Rinkēvičs! :D

  1
 4. J

  Bilde jau nu neatvairāma - tautas kalps savā darba vietā...

  0
 5. B

  ZaķCūka

  6
 6. v

  Ko KNAB dara Zaķa sakarā?

  4
 7. $

  Humors un satīra,ruksis zviedz.....

  7
 8. V

  Viens pazinja (agraak straadaaja bankaa) reiz staastiija, ka no 18-25 gadu veci ap 80-90% ir njeemushi aatro krediitu, nu ljoti daudzi. Bet ja taa padomaa no gaishaas puses, tie sms krediiti labi kalpo kaa TAUTAS SKAITIISHANA, jo kas nav panjeemis, tas ir vai nu aizbraucis no valsts, vai vairaak vispaar nav :D :D :D :D

  4
 9. ž

  Pretīgs un kā cūkai noēsts ir purns tam Zaķim.Ja ātro kredītu biznes nebūtu izdevīgs kādam no politiskajiem spēkiem,tad noteikti saeima daudz striktākus un ātrākus likuma grozījumus ieviestu šajā lietā.Te nu atkal tā vecā paruna,ka roka,roku silda.Mūsu kādreizējie neprofesionālo politiķu sauklis bija,jāskatās kā dzīvo un rīkojās kaimiņi,skandināvi,bet uz šodienu neviens tajā virzienā vairs neskatās,jo kaimiņu likumdošana šos kredītus ierobežo un cilvēkus tur neļauj tik vienkārši izģērbt.Bet pie mums viss ir otrādi,valsts sistēma neko nespēj paveikt lai cilvēki savā valstī dzīvotu labāk,tāpēc tā ir jānovārdzina vēl ar kredītiem.Zināms ka strādājot par minimālo,neviens normāli izdzīvot nevar,tāpēc šādas kredīt iestādes uz to labi dzīvo.Un valsts atbalsta šo rūpalu 100%.

  19
 10. i

  Šitiem kredītņēmējiem vispirms ir jāpajautā reizrēķins un alfabēts. Ja nezina- nevajadzētu dot. Būs sūdi! Tāpat nedot kredītus telefondračītājiem.

  6
 11. J
  Jā, un arī ir ideja!2015. g. 20. maijā 13:55

  feiskontroli vajadzētu iziet

  1
 12. J

  Diezgan atsaldētam jābūt, lai kaut kādus ātros kredītus vispār iedomātos ņemt. Vajag savu dzīvi veidot tā, lai tas nebūtu jādara. Īsāk sakot- jādomā ar bumbieri. A pamuļķu man nav žēl.

  18
 13. m

  paldies Dievam Tavs viedoklis paliek tikai komentāros

  7
 14. -

  tas ir nu dikti garlaicigi ko tu raksti

  par sabiedribu ir jarupejas, bet pilnigi iespejams tev nav pat nojausma par ko es runaju

  turpini izglitoties...

  1
 15. S

  Ārpus banku kredīti ir augļošana un Latvijas Krimināllikuma 201. panta pārkāpums par ko iestājas krimināla atbildība. Ātrie kredīti pirmo reizi cilvēces vēsturē tika kriminalizēti ~1700 gadu pirms Kristus - Hamurapi likumos. Vienkārši jāpilda likums un visiem SMS, Vivus un citiem noziedzniekiem KL 201. panta izpratnē ir jāskatās uz rūtainu sauli. Kam kas nav skaidrs? Ja es/tu/viņš/viņa... metinātu kaut ko tādu – momentā mēs būtu aiz restēm! KUNGI, VIENKĀRŠI IZPILDIET TO, KAS IR RAKSTĪTS LATVIJAS KRIMINĀLLIKUMĀ!

  17
 16. D
  Deportētais Skolotāja2015. g. 21. maijā 02:50

  Es tavam sarakstam vēl pieskaitītu visus, kas nav Latvijas valsts banka. Tā kā tādas vairs vispār nav, tad lai visi augļotāji tinās ar visu savu paverdzināšanas valūtu. Neaizmirstiet paķert līdzi savu acuraugu algotni rimševiču.

  0
 17. Y

  Sports audzina raksturu un neatlaidību. Bet vienlaikus - hipertrofētu egoismu. Augļotāju nagos ir nokļuvuši simtiem apmānīti nelaimīgi jaunieši, bet sportisti - brāļi Šaci - neatlaidīgi aizstāv augļotājus, jo tie ziedo viņu hobijiem naudu, par ko valsts noraksta viņu nodokļus. Lai augļotāji un profesionālais sports šļūc pa reni, tautai tie neviens nav vajadzīgi! Lai šļūc pa reni!

  9
 18. n

  Es īsti nesaprotu par ko tā visa panika... Kāds aizdod ,kāds ņem ? Nu labi var tur procentus ierobežot un soda naudas. Protams, stiprais banku lobijs grib noturēt monopolu uz aizdošanu. Kaut gan bankas mums ir parādā miljardu , jo glābjot Pareksu teica ,ka tas ir lai saglābtu banku sistēmu. Tā tad visām bankām ar tas miljards jāatdod.

  11
 19. p

  Varēja jau atlikt līdz augustam un tad skatīt kopā ar budžetu, ņemot vērā kārtējās konsolidēšanas vajadzību.

  1
 20. ?

  mans dievs, cik skaists

  1
 21. b

  cik zinu, tad kredītu var paņemt tikai pilngadīga persona, tātad atbildīga par savu rīcību, kur problēma?

  0
 22. c

  Zaķis ir viens no visvairāk zinošiem,pieredzējušiem deputātiem Saeimā.Tikai pateicoties iniacitīves bagātiem deputātiem ar katru gadu valstī nostiprinās tiesiskums,uzlabojas saimnieciskā darbība.Uzpūstais mīta burbulis par balsu pirkšanu ir tikai burbulis,kad plīst,tad bija tikai troksnis no kura pat Zaķis nenobijās.

  2
 23. Y

  Tāpat nenobijās, kad tika pieķerts par nodokļa "otimizāciju", jo Vienotība savējos spices vīrus nelaimē nepametīs, vienmēr izručīs. Jo kas tad valstī uzlabos tiesiskumu?

  11
 24. H

  Lai vārētu paņemt kredītu ir jāpūš trubiņā, virs 0.5 promilēm kredītus neizsniedz. Personām ar pamatizglītības līmeni kredītu neizsniedz.
  Izsniedz tikai reģistrētiem un kritērijiem atiblsošiem klientiem. Kredītu nemaksātājus čipēt un piešķirt bēgļa statusu.
  Kredītu var izsniegt tikai kā no bankomātiem ar trubiņas funkciju (kredomātiem - piķi sūta uz kontu vai skaidrā), bet ne web.mobily režīmā.

  2
 25. b

  Es kredītus vispār nekad nēesmu ņēmis, no katras algas kaut ko nolieku "neparedzētiem gadījumiem", dzīvot var, kredītus ņem tikai lo hi, kas visu naudu notērē, un tad kaut kur jāaizņemās. Es atbalstītu, ka vai nu kredītiem uzliek virākus 100% mēnesī, lai muļķi neņem, vai arī vispār likvidē tādu nozari, tautsaimniecībai no augļošanas nekāda pievienotā vērtība tāpat nerodās. Ja nebūs kredīti pieejami, tad cilvēki atbildīgāk izturēsies pret savām finansēm, un iespējams mazāk pa Vecrīgas bāriem dzerstīsies!

  10
 26. l
  latvietis bembists2015. g. 20. maijā 12:39

  Spriežot pēc tava nikname var saprast, ka neko gudru neuzrakstīsi. Tev arī bērnu nav un nesaproti par ko cilvēki sūdzās. Kad bērni tev sataisīs ziepes un izputinās tavus iekrājumus tad stostīsies kā slieka pa ūdeni.
  Pilnīgi piekrītu, ka vajadzīgi saprātīgi % lai viena nepārdomāta rīcība novestu pie bēdīga iznākuma.
  Un jaunajiem kam nav darba. .. did kredītus uz urrā. Piedomā kad ver savu muti vaļā.
  Esmu pārliecināts, ka nemaz tik perfekts neesi.

  4
 27. b
  bembists bembists2015. g. 20. maijā 12:49

  Es arī esmu jauns, un redzu kādi cilvēki ņem tos kredītus un kādiem mērķiem, jo redz naudas pietrūkst tusiņiem un izklaidēm, vai arī otrādāk, visu algu notusē, un tad līdz mēneša beigām nevar izvilkt! Nestāsti, ka cilvēks, kurš ir mācījies, un ir strādīgs, un nelieto alkoholu un citas apreibinošas lietas, bez kredītiem nevar dzīvot.
  Pastāsti par savu loģiku, ka ja Tev jau šodien trūkst naudas, un ir jāaizņemās, tad kāpēc tu domā, ka rīt tev būs nauda ko varēsi atdot, visticamāk, tad būs vēlreiz jaaizņemās. "Interesanta" domāšana tiem kredītņēmējiem!

  8
 28. m

  latvieti - Jāpiekrīt bembistam vien ir. Es arī pazīstu tikai vienu cilvēku kurš ņem kredītus un tā arī auzās iebraucis. Visi pārējie, pat maz turīgi bezdarbnieki ar bērniem, ir pietiekami gudri lai tos kredītus neņemtu. Pirms 10 gadiem gribi teikt, ka bērni nevienam nebija? Bija gan bērni, gan bezdarbs, bet visi bez ātrajiem kredītiem iztika. Tādēļ tā patiešām ir domāšanas problēma, nevis ekonomisks izmisums.

  1

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi