iepriekšējais 1 2 3 4

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. T

  Es tiešām sekoju pakaļ visādiem jaunumiem, bet par šo es neko neesmu ne dzirdējis, ne lasījis. Laikam šie gozījumi tika pieņemti un kaut kur aizstūrē nopublicēti, kā vairākas nodokļu izmaiņas, lai neviens nezina. Par to sen vajadzēja plašāk informēt, jo praktiski neviens regulāri nelasa "Latvijas Vēstnesi" un kur to var nopirkt?

  0
 2. f

  man tieši ir viena firma kas jālikvidē.. diez ir paredzētas kādas sankcijas tiem kas nesakārtos papīrus-likvidēt tik viegli nav.. Valtij vispirms būs manā vietā jasamaksā nodeva par publikāciju utt.. Vai tie kas pieņem grozījumus paši saprot ka vnk likvidēt nesanāks.. maksā iniciātors- valsts

  1
 3. p

  Būtu labi, ja uzņēmums automātiski tiktu likvidēts, ja netiktu iesniegti kaut kādi tur papīri, jo oficiālā ceļā uzņēmuma likvidācija ir dārgs un sarežģīts process. Man arī ir SIA, kas nav strādājusi nevienu dienu, bet likvidēt to ir pārāk dārgi. Kāpēc nevar automātiski likvidēt visus uzņēmumus, kas bijuši neaktīvi pēdējos 5 gadus?

  1
 4. p

  Kapec likvidet- pardod savu SIA!

  0
 5. iconKaspars ॐ Siders ॐ (Matainis (Saiders) ॐ) 2015. g. 11. maijā 17:59

  Likvidēt uzņēmējus kā klasi, uzcelt komunismu! Birokrātiem vienmēr darbs bija un būs, pat āttīstītajā sociālismā" ...nost ar buržuāziju ! Uz saulaino tāli!!:)

  1
 6. V

  Da likvidējiet vispār visus uzņēmumus, tikai nez no kā jūs visi birokrati paši barosities? Tā vietā, lai vairotu uzņemumu skaitu, mēs sāksim viņus likvidēt Primā, uz priekšu, Latvija!

  2
 7. D
  Drošībai to Paramparam 2015. g. 11. maijā 14:31

  citēju"Un tagad vēlreiz jāiesniedz tikai tadēļ, ka kārtējo reizi maina likumdošanu!"

  Jāatceras, ka katra likuma pieņemšana uzliek pienākumus, tām personām uz ko tas attiecas. Tam ir saistošs spēks! Tas, vai būtu iespējams šo mērķi sasniegt citiem līdzekļiem ir likumdevēja (Saeimas) ziņā. Ņeņemos spiest, vai tas ir labākais vai ne tik labs risinājums, jo pašreiz man nav risinājuma ko piedāvāt vietā. P.S. Katrā ziņā jāņem vērā, ka šī jautājuma sakārtošana, lai gan tas Jums radīs papildu izmaksas, pēcāk nesīs pozitīvus augļus, proti, drošību, ka neviens nespēs tik vienkārši piesavināties Jums piederošā uzņēmuma kapitāldaļas.

  5
 8. t
  tnx Drošībai to Paramparam2015. g. 11. maijā 14:38

  kārtējā birokrāta anekdote :))

  3
 9. p
  paramparam Drošībai to Paramparam2015. g. 11. maijā 14:47

  Es saprotu, ka :))) drošībai utt., utjp., bet - šis nav pirmais un vienīgais gadījums, kad likumdevējs pieņem likumus, kas (vēlreiz atkārtojos) ir pretrunā viens ar otru! Ja viens nosaka termiņu noteiktu darbību veikšanai, tad otrs nevar pieņemt lēmumu noteiktu darbību veikšanai citā termiņā, gadījumā, ja šīs darbības dublējas! Iesniedzot denominācijai dokumentus IR jāiesniedz dalībnieku reģistrs precizēts, tas viss veicams līdz 30.06.2016. Un līdz 30.06.2015. IR jāiesniedz precizēts dalībnieku reģistrs! Redz, viena darbība dublējas! Protams to visu var apvienot un iesniegt līdz 30.06.2015., tikai tad - kādā sakarā denominācijai tiek noteikts termiņš 30.06.2016., ja piespiedu kārtā viss jau veicams līdz 30.06.2015.?

  3
 10. D
  Drošībai to TVnet 2015. g. 11. maijā 14:19

  Kāpēc mans komentārs tiek paslēpts ? Vai Tvnet var atbildēt uz šo jautājumu?

  2
 11. B

  Nu , bļ, ja 2-u gadu laikā nevar sagatavot un iesniegt kaut kādu sūda papīru, tad tādai firmelei lai jauks bankrAts.

  7
 12. a
  antibirokrāts Birokrāts2015. g. 11. maijā 14:14

  Kāda rutka pēc "firmelei" atkal un atkal būtu jāiesniedz informācija, kas jau tika iesniegta un apmaksāta? Tik kāš un pēc tam brīnās, ka ēnu ekonomika zeļ! Tai vietā, lai kārtējo reizi izvairītos no birokrātijas, atkal to dubulto un vēl liek par to piemaksāt!

  9
 13. B
  Birokrāts Birokrāts2015. g. 11. maijā 14:17

  Tāpēc,ka LIKUMS tāds un likumi IR JĀPILDA!

  3
 14. p
  paramparam Birokrāts2015. g. 11. maijā 14:24

  :)) tad lai Birokrāti beidzot sāk domāt ar galvu, nevis citām ķermeņa daļām un pieņem likumus, kas nav pretrunā viens ar otru! Ja viens lemj, ka deniminācija veicama līdz 30.06.2016.un lielakai daļai uzņēmumu tā ir vienīgā izmaiņa dalībnieku reģistrā, tad arī reģistra precizējums būtu iesniedzams līdz 30.06.2016. Citādi atkal sanāk kā čerez ž... viss lemts un pēc tam Birokrāti lasās kopā, lai lemtu - kā tad birokrātu pieļautās kļūdas labotu!

  7
  Parādīt vēl 1 atbildi
 15. p

  Kas par sviestu?!!!!
  Citēju "finanses.lv" : "...sākot ar 01.01.2014., SIA un AS tiek dots 30 mēnešu termiņš, kura laikā jāveic izmaiņas pamatkapitālā...izsakot pamatkapitāla daļas nominālvērtību eiro."
  Un vēl šodienas ziņu citāts no www.saeima.lv : Saeima pirms diviem gadiem pieņēma izmaiņas šajā regulējumā, kas paredzēja cīņu pret reiderismu jeb uzņēmumu prettiesisku pārņemšanu, kā arī noteica pienākumu uzņēmumiem līdz 2016.gada 30.jūnijam iesniegt UR ar pāreju uz eiro saistītos dokumentus.

  Deputāti šodien atbalstīja likuma grozījumus, kas paredz viena dalībnieka SIA automātisku pamatkapitāla pāreju no latiem uz eiro, ja uzņēmums līdz nākamā gada 30.jūnijam neiesniedz izmaiņām nepieciešamos dokumentus. Šādā gadījumā UR pārrēķinās uzņēmuma ierakstīto pamatkapitālu eiro."
  Nav ko maldināt tautu!

  2
 16. I
  Iesniegusī paramparam2015. g. 11. maijā 13:39

  Nav nekāds sviests!
  Līdz š.g. 30.jūnijam jāiesniedz precizēts dalībnieku reģistrs.
  Līdz nākošā gada 30.jūnijam jāveic pamatkapitāla denominācija.
  Tās ir 2 dažādas lietas, kas jāizdara. Var arī, protams, reizē to darīt..

  3
 17. t
  to Iesniegusī paramparam2015. g. 11. maijā 13:54

  Es jau par to arī rakstu, ka likums kārtējo reizi ir pretrunā viens ar otru. Ja viens nosaka, ka pk denominācija veicama līdz 30.06.2016., tad dalībnieku reģistra izmaiņas iesniedzamas līdz 30.06.2015. Ko ietver sevī dalībnieku reģistra izmaiņas, gadījumā, ja nekas nav mainījies, izņemot valsts valūtu?

  0
 18. t
  to Iesniegusī paramparam2015. g. 11. maijā 14:05

  haroš te ļaļaļa- ir pa pilnam uzņēmumu, kuriem tur NAV ko precizēt- kā bija daļas līdz antireiderisma saķumam- tā ir/ būs līdz 30.06.2015. BEZ IZMAIŅĀM! tipiska naudas izkāšana par valdes locekļa notariālo parakstu uz reģistra un UR nodeva par pievienošanu lietai! saprastu, ja tam dalībniekam būtu pie notāra jāiet! :D

  9
  Parādīt vēl 3 atbildes
 19. v

  Kā teica Francijas parlamentārieši Eiropas komisijā, LV pārstāvjiem: Lieciet mierā savus uzņēmējus un noņemiet no viņiem birokrātisko slogu. Viņiem nav jāpilda Jūsu papīri, bet jāstrādā. Kāpēc jūs gribat, lai viņi dara darbu jūsu vietā. Viņiem tam nav laika!

  26
 20. t

  izcilnieks šajā jomā VID, kur piesienas par uzklicerēta paraksta neesamību EDS gada pārskatam!

  6
 21. N

  Runājot par mazo biznesu, no malas izkatās ka pelna tūstošus
  Papīru kārtošanā jaalgo vel kādi 2 cilvēciņi, kuri grib algas
  Gadu saliekot kopā, pa mīnusiem
  Es gribu pelnīt, nevis eksistēt
  Pašvaldībām ir jamaina darba grafiks: Sestdien jastrādā, un pirmdiena brīva
  Ne visi uzņēmēji var aiziet uz valsts iestādi darba laikā

  14
 22. v

  Gada sākumā veicu pamatkapitala konvertāciju no LVL uz EUR.Vienreiz dokumentus atsvieda atpakaļ,nesu otru reizi un pieņēma.Manuprat ir sarežģiti un grūti saprast kā pareizi veikt konvertāciju.Juristu nealgoju,jo mazam uzņemam visi izdevumi ir jātaupa. Vēl vajadzeja parakstu apliecināt pie notāra un cik saprotu,ka esmu visu paveikusi atbilstosi likumam.Kāpēc šie 100 000 uzņemumu valdes locekļi gaida? Laiks taču bija 1.5 gads to visu sakārtot.

  2
 23. N

  Uzņēmumi samazinās, pašvaldībās ierēdņi vairojas
  Jums neliekas Ierēdņi, ka Jūs mums izmaksājat pārāk dārgi?
  Sāciet ar sevi, ierēdņi valstī ir jasamazina vairāk nekā uz pusi.

  24
 24. k

  Bet Dombrovskis tak solīja, ka neviena necietīs no EIRO ieviešanas! Kārtējie MELI!

  19
 25. v
  velesanas tuvojas 2015. g. 11. maijā 12:45

  100 gudro galvu vietaa sarakstus veidosim no seetniekiem, govju slauceejaam .miskastu skirotaajiem,zaales dedzinaataajiem,cilpu liceejiem-lopu kaaveejiem.tad latvijai izdotos labaaka saeima

  2
 26. s

  Galvenais lai papīri kārtībā....
  Nekas, itin nekas neliecina, ka birokrātija šajā valstiņā mazinās... Uz katru uzņēmēju 10 papīru pārbaudītāji, kuri jāuztur ...

  13
 27. K
  Kā ideja par Latviju iegūst ienaidniekus 2015. g. 11. maijā 12:28

  Valsts ( Latvijas valsts) kura padirsusi miljonu un miljonus neesošos vagonos, gudronos, radaros, nevajadzīgās mājaslapās, bankās, expoizstādēs un prezidenta Bērziņa Kājiņās.. Man stāsta pasaciņu par nesakārtotiem papīriem!

  27
 28. g

  anglija atdalaas no lavijas un rikos par to referendumu,aistaavot saveejiem taas pasas minimaalaas algas ko izmaksaa.redzot to lavijas darba deveeju nihilismu ,ka algaa sanem par meenes veiktu darbu 117.6eiro siem nepielec kaa to var dabuut gatavu.darba stundu skaits vienaads.nemaksaa aploksnee.to visu var apskatiities VSA datos

  2
 29. d
  dzīves ikdienas 2015. g. 11. maijā 12:23

  vai vispār ir tāda iestāde,kur nepārkāpj likumu.Tādu nav,tas nozīmē---slēdzam to balli ciet un kurš cietīs,tikai tautas cilvēks.

  3
 30. K
  Kā es mīlu šo valst...!!!!!!!!!!!!!!! 2015. g. 11. maijā 12:21

  Man, tomēr, būtu dikti interesafnti redzēt, kā šī "valsts likvidēs tūkstošiem strādājošu uzņēmumu".

  Mani šī attieksme valsts tā nokaitināja, ka, kaut esmu sākusi kārtot papīrus, tomēr aicinu visus netrakot un papriecāties par to brīdi, kad šī nesavtīgā kobra aizrīsies.. Un nevajag ne streikot, ne bezcerīgi diskutēt, ne draudēt ... Vienkārši nogaidīt.

  15

iepriekšējais 1 2 3 4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi