Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. k

  ehh, es reāli sāku gaidīt to brīdi kad krievi ienāks Latvijā un sataisīs haosu. Daudzus vajadzētu apšaut.

  0
 2. z

  Kaut kā pēdējos 20-25 gadus tie urbumi nevienu neintresēja . Nav svarīgi toreiz izmaksāj viens urbums

  2
 3. w

  Viena liela mafija!Tiesu izpildītāji,tiesneši!Un galvenais neko viņiem nevar padarīt!Viss ir likuma rāmjos!Rīktīgs astoņkājis!

  14
 4. t

  tu no VEF proletariāta rajona? godīgais?

  2
 5. V

  VEF ir drausmīgs strādnieku rajons, man nepatīk. tur sporta klubs veselības fabrika- kontingents nu baisais, lētums man nepatīk....

  4
 6. s

  Ja nekļūdos, jauna uzrbuma veikšana sizmaksas ir kādi 200 tūkst.euro.

  5
 7. 9

  90jos 21 dziednieciskā minerālūdens urbumu Baldonē un Jūrmalā prihvatizēja k'ds itālis par 30 000 latiem

  3
 8. h

  Ne tikai tas vien ir pārpirkts , vēl jau ir daudz vairāk , bet neviens to negrib atklāt . MAFIJA KLUSĒ.

  14
 9. T
  Tautas partijai 2015. g. 2. martā 00:06

  ...latvijas ceļam....mācitaju partijai...vienotibai...jaunajam laikam...paldies jums kretiini par ZAGŠANAS legalizaaciju >>>>

  17
 10. K
  Kainšvainlībtdihs Tautas partijai2015. g. 2. martā 10:50

  Un ko var gribēt ja pie varas salīda čekas maisu saturs, kriminālisti un citi padumjo laiku mahinātori.

  5
 11. K
  Ka apriebies! 2015. g. 1. martā 23:27

  Masveida zagšana gan valstī, gan Rīgas Domē, kolīdz tiek pie siles, ta ir neiedomājama naudaskare, zagšana un korupcija. Ka gan citadi tad valstī ir tik daudz bagato, nav vidusslāņo un miljons nabagu. Sada piltika arī cilvēkus pa tieso iedzen nelabveļu rokas, jo sitiem tak ticēt nevar! Ta tik turpināt zagļu kungi, ar dzīvokļiem, baltiemdzipiem, iepirkumiem, shēmošanu, optimizēšanu, bezatbildību! Visam ir atrasti tik politkorekti nosaukumi! Nebrīnaties, ka Latvijas drīz nebūs, jo paši iznīcināt.

  22
 12. i
  izsalkušais tūdalinš 2015. g. 1. martā 21:39

  Pietiek -pirms 5 gadiem :Šogad Latvijā parādījies pirmais Bentley Mulsanne auto – luksus sedans, kura cena sākas ar 260 tūkstošiem eiro. Tā formālā īpašniece ir kompānija Max Property, bet īstais saimnieks – Max Group īpašnieks un vadītājs, 1980. gadā dzimušais partijas Visu Latvijai! ziedotājs Māris Sprūds, kuram par to, kurš un kāpēc krīzes laikā pelnījis un nopelnījis iespēju uz pasauli raudzīties caur Bentley modeļu rindas flagmaņa logu, ir savs viedoklis – pietiekami interesants, lai ar to iepazīstinātu arī Pietiek lasītājus.

  „Iepriekš ikdienā braucu ar Mercedes Benz 600L, kurš tika iegādāts 2004. gadā par summu, kas ir salīdzināma ar pašreizējā auto iegādes izmaksām. Mani kategoriski neapmierināja SIA Domenikss servisa pakalpojumu kvalitāte, tāpēc nolēmu mainīt auto marku un iegādājos Bentley Mulsanne.

  Esmu no tiem auto braucējiem, kuri prot novērtēt jaukus braucienus labā auto. Atbildēt uz jautājumu, ar ko šis auto ir īpašs, nav iespējams, un to var saprast tikai, ar to braucot!------------ ;)))))

  10
 13. e

  Pasakiet paldies, ka vispār pārdeva! Ja nepārdotu, būtu suns uz siena kaudzes - ne sev ne citiem! Tad taču būtu labāk ne?

  1
 14. i
  ivars. ekhemmm2015. g. 1. martā 22:48

  Nolādēti zagļi.Domājie baigi gudrais?

  9
 15. iconIlze Sigvardo ekhemmm2015. g. 1. martā 23:10

  Karam, lai saka to paldoes?

  3
 16. t
  to ivars ekhemmm2015. g. 2. martā 11:05

  dīvainais ivars :D tāds jocīgs esi

  1
  Parādīt vēl 1 atbildi

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi