iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Atslēgas vārds šim rakstelim ir: "ŠĶIET". Tas atstāj tādu iespaidu ka tauta jau neko daudz nejēdz, viņiem tikai ŠĶIET. Nu gluži kā tajā anekdotē kā iedomīgs un slinks ārsts māca māsiņai pareizi izteikties par pacientiem. Jāsaka ir nevis "pacientam ir slikti", bet gan: "pacientam ŠĶIET ka ir slikti". Aņuks beidzās ar to ka kādu rītu māsiņa ziņoja: " pacientam ŠĶIET ka viņš ir miris". Šādiem raksteļiem pirmkārt nozīme nav tā ko tas 'signalizē', bet gan KĀPĒC, tas ir tapis. Tas ir spilgts piemērs ka lasītājiem cenšas neveiksmīgi pletēt smadzenes, suģestējot ka viņi ir tāda kā naivu pacientu statusā, kuriem kaut kas tikai ŠĶIET. Šādi raksti netieši norāda uz tautas kā tāda infantila pūļa mazspēju adekvāti kaut ko vērtēt un salīdzināt. Viņi, "tie tur laukā" neadekvāti balstās uz kaut kādiem šķitumiem, kas protams ir aplami un nesakrīt ar nevalstisko organizāciju, "britu ekspertu" viedokļiem un "pētījumiem".

  0
 2. m

  Nevis šķiet,ka cenas kāpušas. Bet, reāli kāpušas. Tad jau laikam mums tikai šķitīs, ka rīgas satiksmei cena ir kāpusi (no 1.02.).

  1
 3. V
  Vagadugu pensionārs 2015. g. 28. janvārī 13:01

  Cenas joprojām uzskrūvē sieram(it īpaši), sviestam. Nesaprotu, kas tajā sierā ir tik ekskluzīvs....., (neiet runa par visādiem ieturētiem, izturētiem....) , tad jau krējumam un biezpienam arī būtu jāmaksā bargu naudu. Lauku iedzīvotājiem, gandrīz, viss ir dārgāks, jo pa vidu pilnīgi visur darbojas spekulanti jeb "loģistika". Lauku veikalu īpašnieki savu dzīvi pavada uz dīvāniem skaitot veikala peļņu.... Paši strādāt negrib.!!! Kam tāds sods lauku pensionāriem.?

  0
 4. h

  Kāpēc ŠĶIET? Kāpušas par 30% ar garantiju.

  1
 5. S

  Taisnība, ka cēlušās cenas. Varbūt tiem, kas iet uz veikalu nedēļā reizi, tā nešķiet, bet tiem kas iet katru dienu, ir citādās domās.

  2
 6. i

  Inflācijas īstā skaitļa aprēķina shēma tika izstrādāta jau tajos laikos, kad Latvija vēl tikai gribēja iekļūt ES. Tā ir tāda pati valdības "ielasmeita" kā statistika, kura melo vienalga, kas pie varas atrodas. Tiem inflācijas noliedzējiem der paskatīties vienkārši uz iepakojuma drukāto. Cenu no latiem noapaļoja uz augšu, toties svaru samazināja. Un vēl, cenas degvielai sāka iet uz leju tikai tad, kad vienkārši jau nepieklājīgi bij tās turēt iepriekšējā līmenī. Piena produktiem nez kāpēc iepirkuma cenas jau gandrīz noslīdējušas līdz 20 centiem, bet vēl šodien pērkot kefīru tas 900 gr. maksāja nevis 96 centi kā divas dienas iepriekš bet jau 1,07 euro. Varbūt pietiks, Dumjbrovska melu kampaņa domāju ka beigusies, bet nekā!

  4
 7. :

  Krievijas sieru pirms diviem gadiem pirku pa 7LvL kilogramā, bet vakar nopirku pa 4.50eiro kg. Jūti starpību? Un tu kefīru salīdzini viena veikala un viena ražotāja cenu?

  1
 8. i

  Ne tikai viena veikala cenu, bet arī tā paša ražotāja cenu. Veikals TOP. Un to ka nopirki sieru par akciju, nelielies, es runāju par sākotnējām cenām veikala plauktā. Es arī vairāk skatos pēc akcijām, jo neadekvātās cenas jau drebuli uzdzen.

  0
 9. b

  Logiski, jo 1 ls = 1,42 eiras ☺

  4
 10. n

  Nu nezinu nezinu. tagad par 20 eiro nopērku to pašu ko kādreiz par 20 latiem

  6
 11. i

  Man tevis žēl, atgriezies no virtuālās realitātes dzīves īstenībā. Būs smagi pierast, pat savas bēres nokavēsi. Dievs nepiedos!

  1
 12. k

  Apgerbiem un apaviem uz atlaizu laiku cenas ir nedaudz samazinajusas , bet pakalpojumiem celusas (vismaz skaistumkopsanas) par produktiem gruti spriest, jo ir mainigas it ipasi piena izstradajumiem un galai !

  0
 13. d

  Taisniba gan! Janvari iepirkos uz atlaidem,cenas bija pat ka kadreiz latos,tadad eiro(piemers: bernu dzinsenes 7,90ls un bernu dzinsenes par 7,90€)

  0
 14. t

  Galvenais par šitiem cenu kāpumiem vaimanā pārsvarā par sezonas precēm. Tas ka kartupelis vai ābols rudenī maksās krietni lētak, nekā janvārī ir normāli, un tā ir katru gadu. Cilvēkiem īsa atmiņa. Bet pārējiem produktiem cenas nav kāpušas. Pat nedaudz krities daudzkam.

  5
 15. :

  tie kas nemāk pārrēķināt tiem liekas ka kāpj, bet nevajag apgalvot ka tas ir vairums. Es piemēram ļoti jūtu ka cenas kritušas daudziem produktiem. Tagad varu krietni vairak atļauties.

  4
 16. J

  Cenas sāka celties tai brīdī, kad nebija vairs jāraksta uz cenu zīmes lati, tirgotāji šo momentu izmantoja.

  7
 17. L

  Iedzīvotāji redz, ka cipars pie precēm ir lielāks, to, ka arī ienākumu cipars palielinājās - nepamanīja.
  Iedzīvotājiem ir hobijs vaimanāt par to, cik viss ir slikti un viss paliek dārgāks.
  Varbūt Maximai vajadzētu savu efektologu nomainīt pret vaimanalogu.

  4
 18. L

  Iedzīvotāji REDZ ka cenas ir kāpušas uz augšu, bet POLITIĶIEM ŠĶIET ka cenas nav mainījušās.

  13
 19. iconEGĪ L@uterS (Ronis) LD2015. g. 27. janvārī 22:08

  Nu,pie politiķu aldziņām+ precēm,kuras viņi nepērk "no lētā" gala--->iespējams,ka izdevumi viņiem NAV mainījušies...

  2
 20. X

  Paskatiet būvmateriālus!! Visur cenas uzskrūvēja līdz ieviešanai.. tagad vēl nedaudz. Tikai uz akcijām var nopirkt salīdzinoši izdevīgāk.

  4
 21. K

  RIMI noteikti ir kāpušas !!!!!! !

  16
 22. d

  Iepērkos katru dienu un varu teikt ka nekāda īpašā cenu kāpuma nav.

  Un kāds vispār valdībai sakars ar cenām ???

  5
 23. 9

  Beidz fleitēt valdības rupor. Ja ļoti vēlies varu pat uzskaitīt ntās preces, kurām ir cēlušās cenas.

  14
 24. :

  NU tad skaiti ar visām cenām...

  3
 25. S

  Nešķiet... Tā vienkārši IR.

  17
 26. h

  Īstenībā izskatās, ka eiro cenas drīz nokritīs līdz lata cenām, kas, diemžēl nozīmē, ka vairums iedzīvotāji ir idioti....un saspraudiet savus mīnusus ziniet, kur :)))

  8
 27. p

  Ja jau 1 lats bija = gandrīz uz pusi vertīgāks par eiro - nav ko brīnīties...

  5

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi