Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. j

  kas tad pārņēma visus kredītus no krājbankas man nav skaidrs zvana viena firmele b2kapital un pēc kāda laika credit reforma un draud reāli ka viņiem arī esu parādā sakarā ar to pašu lietu bet es jau vairāk nekā 2 gadus maksāju pavisam citai firmai kas pirmā sazinājās ar mani.

  0
 2. 1

  wow, are u fking kidding me?
  cik tur, miljards ja, iegrūsts ? un vēl desmitiem miljoni par kaut kādām izpētēm, algām, tiem kas strādā bankā ( neesošā bankā (?) vai kautko nesaprotu), darba telpu uzturēšanai ( kāpēc tādas vispār vēl ir ), kāpēc jau tas viss sen nav nokārtots??? cik vēl neesošas bankas esamība izsūks Latvijai "neesošo" naudu, kura izskatās, ir pāru pārēm.
  pensionāri mirst badā, cilvēki kuri ir strādāuši Latvijā gadus 41 vai vairāk - saņem 108 eiro, ja viņiem nav 3. pensiju līmenis, un visticamāk viņiem nav. VIŅI MIRST BADĀ!!! viņi ir spiesti uz ielas iet un ubagot maizei naudu... šī valsts iekārtu vadītāji ir bezsirdīgi briesmoņi un spļāviens sejā visai Latviešu tautai...

  1
 3. T

  Viņi to nesaprot. Viņiem šķiet, ka cilvēki koķetē ar šīm lietām.

  Bet tā ir patiesība, vecie cilvēki badojas!

  0
 4. .

  Un tik zog. Nu jau no nozagtās naudas. Maksātnespējas process - izsmiekls. Būtu to naudu atdevuši kreditoriem labāk, no kuriem nozaga!

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi