Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. N

  To privatizēt un izšeftēt palīdzēja mūsu gudrā un caurkritusī ministrīte bez noslēpumainās pielaides.

  1
 2. L

  Gailvaenais lai sanatorija sāk strādāt, par cik nopirka, kur problēma, bija atklāta izsole, katrs varēja piedalīties, ja neviens nesolīja vairāk, tāda ir reālā tirgus cena!
  Tur vēl 2x vairāk ir jāiegulde, lai viesnīca sāktu rarboties+ kautkur jādabon arī klienti.
  Krievs vai vēl nav diagnoze, ir arī normāli krievu biznesmeņi!

  0
 3. E

  Tā nu tas ir. Savā laikā lielā "patriotiskā" sajūsmā un "labējiskuma" ideoloģijā "priHvatizācijās" Latvija tika izlaupīta, sagraujot tās rūpniecību, lauksaimniecību un zinātni, lai ārzemju kapitālistiskās haizivi labi "uzvārītos", novāktu tiem traucējošus konkurentus,paši esam nokļuvuši mūžīgā parādu verdzībā un saujiņa pašmāju "veiklo zēnu" spētu kļūt par miljonāriem. Nu tagad esam pie "sasistas siles", jo pašiem "savā valstī" tikpat kā nekas vairāk nepieder un nu varam braukt uz ārzemēm vergot par melnstrādniekiem. Viss kārtībā un tā tik uz priekšu !

  4
 4. B

  Neviens cits nav vainīgs ,kā paši neizlēmīgie latvieši,visās nevajadzīgās lietās miljonus mētājam,bet nopietni pelnošā,veselību nesošā ,uzņēmumā ,neko nedodam.Visiem,kas saistīti ar Ķemeru pārdošanu,būtu jāsēž cietumā,par kaitniecību,par 20 gadu ,neko nedarīšanu,par bezdarbību,par Ķemeru izpostīšanu. Par izpostītu tautas lepnumu,kas jau sen būtu atnesusi peļņu,labus vārdu Latvijai.

  3
 5. .

  Ai,da visur tie krievi...

  4
 6. B

  Urā , Krievi nāk. Krievi saprot kultūru un naudas kā spaļi. Bet rietumnieki skopi un ebz atdeves neinvestēs. Par latvāņu nejēgām un zagļiem vispār paklusēšu/

  1
 7. R

  Ak mans dievs zeme atveries. Nu arābs taču samaksāja valstij miljonus. Tam noņēma šo sanatoriju. Atkal prasa milzīgos miljonus nu cik tad var prasīt par būvi kura stāv neapkurināta 20 gadus. Nu atdevuši par brīvu lai tak ieliek tos miljonus remontos. Tur tak milzīgas platības kamēr saremonteš. Nu vai tiešām visi latvieši aptrakuši uz to naudu. Nauda nauda nu kā nenormālie. Padomju Laikos par padomju cilvēku nodokļiem celta būve. Valstij būtu bijis jābūt ieinteresētai lai tā milzīgā ēka sāktu ātrāk strādāt un tur būtu simtiem cilvēkiem darba vietas.
  Nē. Kaulējas.

  3
 8. o

  Tiešām, zeme atveries. Ēka ir celta tai laikos, kad padomju zeme vēl plānos nebija. Un tā nauda ne jau valstij nonāks, bet bankām, kas viņu tur neapdomīgi ieguldījušas, cerot uz labu peļņu no procentiem.

  0
 9. x

  ....pašvaldības un krievu bankas bizness neizdevās, valsts nedeva 5 miljonus latu, tagad izrādās, ka tā būda ar lielu piepūli ir vien EUR 3 miljonu vērta?

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi