Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. L

  Antonova rīcība ir loģiska un PAREIZA - baņķiera 1. bauslis "aizsargā savas investīcijas"- viņš visiem paņēmieniem glāba savu un sev uzticēto naudu no Latvijas valdības "melnajiem caurumiem " tipa AirBaltic - .... .... lai valdība pati tiek galā ar "savu" Krājbanku, un "savu " cilveku un organizaciju naudu ko iegrūda "savā " lidsabiedrībā .... .

  sāksim labak ar Liepajas Metalurga adminu - atklati naidīgas valsts ,neuzticamas tautas un partijas "pārstavii" - viņs krievu deputātu no "Vienotās Krievijas" izraudzījies par cienīgu rūpnīcas pircēju - jebkuram LM pircejam tiks dots "kredīts " - miljoni "atliktas maksajums" vai kā to lai sauc ....
  un kapēc fuktuks bankai Baltija neļāva kredītportfeli (50% Latvijas biznesa) krieviem atdot pret viņu vaučeriem - super izdevīgs darījums būtu sanācis - ta vietā piespieda BB bankrotēt ....????

  ar ko Krievijai piederīgais labāks par kaut vai Lipmanu - vai nezināmu ķiniešu menedžerfirmiņu ?

  0
 2. v

  Labaakaa zinja par Palestiinieshiem shai sakaraa,tur Antonovs varees pasleepties vai!????

  0
 3. S

  Laba ziņa. Bet vēl labāka būs, ka ir pienācis laiks, kad Krājbankas administrētāji arī sāk atbildēt par izsaimniekoto un izshēmoto

  0
 4. x

  ko tur Antonovs gazā un Izraēlā?????

  5
 5. T

  7 rindkopu aizvāciet

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi