Atrasts bijušā «Latvijas Krājbankas» centrālā biroja pircējs

 

Noslēgusies likvidējamās AS «Latvijas Krājbanka» bijušās centrālās ēkas Rīgā, Jāņa Daliņa ielā 15, pirmā brīvās pārdošanas kārta, kuras laikā atrasts ēkas pircējs.


Pirmajā bijušā «Latvijas Krājbankas» centrālā biroja brīvās pārdošanas kārtā, ko organizēja nekustamo īpašumu konsultāciju kompānija «Colliers International», tika saņemti deviņi piedāvājumi. Šis nekustamais īpašums pieder «Latvijas Krājbankas» mātesbankai likvidējamai Lietuvas bankai «Snoras». «Snoras» maksātnespējas administrators ir akceptējis augstāko saņemto piedāvājumu, un uzvarējušais dalībnieks jau ir iemaksājis drošības naudu.

Pārdošanas cena tiks publiskota pēc pārdošanas darījuma noslēgšanās, informē «Colliers International». Patlaban netiek atklāts, kas iegādājies īpašumu.

Reklāma

Pēc esošā darījuma grafika pilnai pirkuma cenai jātiek pārskaitītai uz bankas «Snoras» rēķinu līdz augusta beigām. Uzreiz pēc tam tiks pārreģistrētas īpašuma tiesības un darījums tiks oficiāli noslēgts.

Ēka Jāņa Daliņa ielā 15 nonāca brīvajā pārdošanā, jo pirms tam rīkotās divas šī nekustamā īpašuma izsoles beidzās bez rezultātiem. Šajās izsolēs ēkas sākumcena bija 11,5 miljoni eiro.

Patlaban brīvajā pārdošanā ir vēl viens «Snoras» nekustamais īpašums - Rīgā, Pils ielā 23. Arī šo īpašumu neizdevās pārdot divās izsolēs, tāpēc nama pārdošanas process turpinās brīvās pārdošanas formā. Izsoles sākumcena bija noteikta septiņi miljoni eiro. Informācija par īpašumu atrodama «Colliers International» mājaslapā. Investori, kas ir ieinteresēti ēkas iegādē, var piedalīties brīvās pārdošanas procesā un līdz 14.augustam iesniegt savus cenu piedāvājumus, kas tiks izvērtēti saskaņā ar augstāko cenu eiro valūtā.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft