iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. das un līdzīgas lietas ir notikušas un, diemžēl, laikam arī notiek un notiks visā pasaulē.

  Tu esi pārāk ieciklējies uz "Krieviju".

  Pirmkārt, akls naids neliecina par gudrību.

  Un otrkārt - nedomāju, ka Tu vispār kaut ko zini par Krieviju.

  Spriežot pēc bildītes, Tu esi "Ģirts"? Nenomainīji bildīti, bet gan segvārdu

  0
 2. Ojars Vacietis
  Vai tikai tu neesi Putina spiegs? :)
  Bet par tēmu: ja jau austriešiem ir problēmas, tad krieviem tās drīz būs 10x lielākas

  1
 3. Salīdzināji :D

  0
 4. Ko dod visi šie atklājumi! Tāpat pēc divām dienām būs klusums un viss turpināsies pa vecam?

  0
 5. iconĒvalds Duncāns 2014. g. 5. jūnijā 07:24

  PAREZI - ZADZIET PA KLUSAAM PEEDEJO UN DALIET SAVAA STARPAA, PITUSHKI ...

  1
 6. h

  Priedītis klusi čukst ES ESMU , ES BIJU un ES BŪŠU

  1
 7. @

  ...Tiesa nolēma apmierināt pieteikto lūgumu, pamatojot savu lēmumu, ka lietā primāri ir aizstāvēt komercnoslēpumu un lieta nav tik nozīmīga, lai prioritāra būtu sabiedrības informēšana par lietas iztiesāšanu...

  Tātad mēs maksājam bet no mums slēpj. Tos garantētos EUR 100 000 privātpersonām samaksāja FKTK, kas savukārt ievāca šo naudu no pārējām bankām latvijā, un bankas šo naudu ievāca no klientiem. Par Parex visi maksājām un vēl maksājam, par Krājbanku maksājām (pastarpināti), bet vepri neuzskata ka tautu vajadzētu informēt.

  1
 8. Jāsāk,,, un tad jau izdosies,,, lai KRIEVIJA sajūt nolādētie PUTINIEŠI

  0
 9. Jā, sarkanos fašistus un pāri robežai Putinam, lai ņem savu perējumu, kurš te sevi parāda lamādamies un rakstīdams muļķības?

  0
 10. Kārtība Latvijā sāksies ar deokupācijas jautājumu risināšanas uzsākšanu un čekas maisu satura publiskošanu

  0
 11. a

  Visiem, kam tur bija mazāk par Ls 70 000 naudu atdeva. Cik tādu kam bija vairāk par 70 000? Runa ir par ļoti bagātiem cilvēkiem, ja nu vien pēkšņi visi, kas gaudo par nabadzību neuzskata ,ka 70 000 tikai tāda kabatas nauda vien ir. Protams, zagt ir slikti, bet kas liek turēt vairāk par 70 000 vienā bankā, ja zināms, ka ar likumu garantētais drošības slieksnis ir šie 70 000? Nebija jau noslēpums, ka krājbanka deva 3x un pat 4x vairāk %, nekā SEB vai SWED, bet jābūt galīgam nelgam, lai nesaprastu, ka par velti ir tikai siers zināmā vietā. Nezinu, cik tur bija tādu, kam vairāk par Ls 70 000 (nu Pauls, labi), bet nedomāju, ka tādu bija daudz.

  0
 12. a

  Un komercnoslēpums visticamāk ir tieši šo dažu desmitu noguldītāju dēl, kas negrib zīmēties,cik naudas tur bija un kāpēc vienā vietā tik daudz, nevis krāpnieku dēļ.

  1
 13. D

  Kad tautai jāmaksā par visdažādāko Parex, BB un Krājbankas afēristu naudas izlaupīšanas shēmām, tad dīvaina kārtā gan nekādu "komercnoslēpumu" nav!

  3
 14. M

  sanak ,ka piesedz zagļus,tad ,kas tad ir tiesneši?????

  2
 15. G

  Kā var būt komercnoslēpums, ja iesaistīta nodokļu maksātāju & noguldītāju nauda???

  0
 16. v

  Naglosķ,spļāviens visiem ģīmī,tā lūk.D.

  1
 17. k
  kādi nafig komercnoslēpumi 2014. g. 4. jūnijā 22:23

  bankas nav (biznesa arī) palikuši tikai kriminālnoziedznieki , un tos arī jātiesā kā kriminālnoziedzniekus.

  0
 18. F

  Saukt pie atbildības to, kurš izdomāja visu šo afēru nosaukt par komercnoslēpumu. Tauta apkrāpta, bet valdība nekautrējas vēl taisīt mahinacijas.

  4
 19. S
  Seskam filipam Filips2014. g. 4. jūnijā 23:28

  Tu man apkrāptā tauta pasaki, cik cilvēkiem krājbankā bija noguldīti vairāk par 70 000 latiem? Tiem, kam bija zem 70 000, visiem naudu atdeva. "apkrāpti" tur labi ja daži desmiti un tie paši lieliski zināja, ka Latvijā ar likumu bankas kraha gadījumā vairāk par 70 000 neizmaksās, bet lielos % ta gribēja. Tā ka nevajag te di...t pat "tautu". Tad jau tauta ir nenormāli bagāta, ja visai tautai katram vairāk par 70 000 :)))))))

  0
 20. F

  Saukt pie atbildības to, kurš izdomāja visu šo afēru nosaukt par komercnoslēpumu. Tauta apkrāpta, bet valdība nekautrējas vēl taisīt mahinacijas.

  0
 21. e

  Naudas afēras vienmēr ir bijušas "komercnoslēpums" ...

  10
 22. iconRAIVIS BITE (IYE) 2014. g. 4. jūnijā 21:06

  ..kaads tiem zagljiem komercnosleepums??.. , kas to noteica??.. k.ro pl. i, bl--jaa!!,, ol.as atgriezt tiem peerkamajiem m.au k.a.a..m!!! nu kad pieliks pie sienas kaadu no tiem valsts izzadzeejiem????

  4

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi