iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. M

  Vai tad baumu palaišana par bankas maksātspēju nav kriminālnoziegums ??? Ko dara policija šai sakarā.....gaida algas pielikumu ???

  1
 2. c

  ja FKTK saka ka viss ok - tātād ātri izņemt naudu no bankas - jo FKTK saka ka viss ir labi tikai gadījumos, kad nekas vairs nav labi!

  0
 3. r

  Kļūstu tramīgs un aizdomīgs, vairākas reizes apkrāpts un aplaupīts. Un vienmēr prelūdijā vadoņu mierinājums vai aicinājums neiet uz banku.
  Bet es neticēju, izrādās, gāju saņemt 'pigu'!
  Šoreiz... domāju, ko rakstu! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud arī kriminālatbildība. Neiešu uz to banku. Var iestāties kriminālatbildība!

  0
 4. B

  Ge money banka jāpaskatās konsolidētais pārskats par 2012 1 ceturksni

  1
 5. l
  latgalietis Bumbum2012. g. 24. oktobrī 15:58

  labi, sūd***s pārskats, nerentablas filiāles... piekrītu, bet kāpēc tāds klusums? m?

  0
 6. l

  A, kāpēc klusums, ka pa Latgali 9 GE money bankas filiāles taisa ciet? m?

  1
 7. B

  Ja saka ka viss ir normāli, "tad panikai Nav Pamata". Un ja izņems naudu no Norvik Bankas arī tad Nav pamata uztraukumam, jo bankas nāk un nāk.

  0
 8. s

  Tur droshi vien par uzraudzi ir Florentina Krancmane,kurai ar latvijas krajbanku arii viss bija kartiibaa:))))

  0
 9. K

  Protams, ka viss ir kārtībā, ja pieņem, ka minimums puse no kapitāla ir finansēts ar aizdevumu no Kaupthing bankas Luksemburgā un kurai ir jauni īpašnieki, kuri veic piedziņu, kuras nodrošinājums ir Norvik bankas akcijas. Viss ir ļoti labi un nav nekāda pamata uztraukumam. Īpaši, ja šo procesu jau vairākus gadus kontrolē kompetentā FKTK komanda. Manuprāt Norvik banku gaida jauns izaugsmes posms vēl jo vairāk ņemot vērā, ka izdevies piesaistīt jaunu spēcīgu investoru.

  0
 10. B

  Šitās muldēšanas "Viss tiek kontrolēts..." ir jau līdz kaklam!
  Norviks jau no paša sākuma bija nolemts neveiksmei, ar tādu biznesa plānu kā viņiem. Labi vismaz, ka vidējais latvietis no tās bankas turas tālāk pa gabalu.
  Ja jau iet runa par nepietiekamu kapitālu, tas jau 100% nozīmē ka nauda vnk tiek pumpēta ārā - jautājums tikai, kuri paspēs pirmie... Sākumā izņems lielie un tad jau mazajiem, mēs, nodokļu maksātāji, atdosim.

  2
 11. e

  par seb un swed ar bija saceelushies apkaart duumi, bet taa viss noklusa. ar norvik viss buus ok, jaacer.

  0
 12. n

  AS „NORVIK BANKA” informē, ka bankas darbība ir stabila un šobrīd notiek normāls ikdienas bankas darbs, apkalpojot klientus. Norvik Bankas kapitāla pietiekamības rādītājs ir tuvu 10%, kas ir krietni virs likumā noteiktās normas. Arī bankas likviditātes rādītājs ievērojami pārsniedz likumā noteikto minimālo robežu, sasniedzot 49%.

  0
 13. K

  Visi var veikt nelielu pētījumu: Kaupthing Bank - Corporate Credit 25 September 2008. Straumborg ehf. ir veicis ieguldījumu Norvik Bankā aizņemoties no Kaupthing Bankas, kā arī papildus kreditējis Norvik tieši. Līdz ar to bankas pašu kapitālu veido aizdoti līdzekļi, kurus Kaupthing administrātors pieņemu vēlas saņemt atpakaļ. Šis noteikti ir jautājums, kas nav šodienas aktualitāte. Banka praktiski bija maksātnespējīga jau 2008/2009/2010 gados

  1
 14. q

  Retorisks jautājums ne šajā, bet līdzīgā kontekstā: Kā var "baumas" kaut ko fundamentālu sagraut? Ja jau sagrāva, tad nebija "baumas", bet ja nē, tad nav nozieguma sastāva, vai ne? Taču, ja sauc pie atbildības par "baumām", kas kaut ko patiešām sagrāva, tad ar to tiek atzīts, ka "baumas" pateisībā bija baumas bez pēdiņām, bet sagrautais - fikcija, kas turās tikai "bez baumām".

  0
 15. A

  FKTK? - Vai tas nebija lamu vārds? Vai arī komanda, kā sunim FAS, ka jāskrien ņemt ārā naudu no attiecīgās bankas? FKTK, ja jau sākāt runāt, tad pēc mēneša uzliksiet ierobežojumus uz mēnesi, lai pa šo laiku pārpumpētu miljonus uz ārzemēm un tad paziņosiet par maksātnespēju? Vai kā būs?

  7
 16. I

  Nu tad jau jautājums sastāv tikai, cik no budžeta vajadzēs šoreiz.

  12
 17. J

  Fktk Aizkraukles Banka ?:)

  0
 18. jā, jā, tā jūs teicāt arī par KrāPjbanku!

  3
 19. P

  šito tāc kaut kur pirms gada dzirdēju, āāā, nē, kļūdijos, tas bija par citu "maksātspējīgu" banku :D !

  4
 20. a

  ar šo virsrakstu pietika lai visi ņemtu ārā savus noguldījumus šajā bankā :D

  14
 21. ?

  Nav jau dūmu bez uguns

  6

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi