Birža piemērojusi uzraudzības statusu «Latvijas kuģniecības» akcijām

Latvijas Kuģniecības ēka
 

Biržas «Nasdaq Riga» valde pirmdien piemērojusi uzraudzības statusu kuģošanas kompānijas «Latvijas kuģniecība» akcijām, teikts biržas paziņojumā.

Uzraudzības statuss kompānijas akcijām piemērots atbilstoši noteikumiem par finanšu instrumentu iekļaušanu un tirdzniecību biržas regulētajos tirgos, kas nosaka, ka birža uzraudzības statusu piemēro, ja tiek izteikts emitenta akciju atpirkšanas piedāvājums vai ir publiski paziņots par nodomu izteikt šādu piedāvājumu.

Uzraudzības statusa piemērošana nepieciešama, lai piesaistītu tirgus dalībnieku uzmanību.

Reklāma

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) 2017.gada 29.jūnijā ir saņēmusi «Vitol Netherlands B.V.» iesniegumu atļaujai izteikt «Latvijas kuģniecības» akciju obligāto atpirkšanas piedāvājumu. Vienas akcijas atpirkšanas cena, pēc prospektā sniegtās informācijas, ir plānota 0,71 eiro.

Plānots, ka akciju atpirkšanas piedāvājumu «Latvijas kuģniecības» akcionāri varēs pieņemt 30 dienu laikā no informācijas par akciju atpirkšanas piedāvājumu publicēšanas oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

«Vitol Netherlands B.V.» prospekta parakstīšanas dienā piederēja 141 489 336 jeb 70,75% «Latvijas kuģniecības» akciju.

«Latvijas kuģniecība» veic kravu pārvadājumus visās pasaules jūrās un okeānos, apmāca un komplektē starptautiskajām konvencijām atbilstošas apkalpes, kā arī piedāvā kuģu tehnisko menedžmentu saviem un citu kuģniecību kuģiem. «Latvijas kuģniecības» akcijas kotēs «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.

Saistītie raksti
«Latvijas kuģniecības» koncerna peļņa pirmajā ceturksnī - € 180 000

«Latvijas kuģniecības» koncerna peļņa pirmajā ceturksnī - € 180 000

«Latvijas kuģniecība» par € 16,8 miljoniem pārdevusi Preses namu

«Latvijas kuģniecība» par € 16,8 miljoniem pārdevusi Preses namu

Aizdomas, ka A/S «Latvijas Kuģniecība» flotes vērtība būtiski un nepamatoti samazināta

Aizdomas, ka A/S «Latvijas Kuģniecība» flotes vērtība būtiski un nepamatoti samazinātaApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89500 EUR